mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 14:50 
Cytuj  
Mam pytanie. Czy jest taka możliwość aby grę L2 możnaby ściągnąć na części ?? Chodzi mi o to aby komputer nie chodzil calych nocy tylko włączałbym sciaganie poszczególnych części. I jeszcze jedno pytanko czy aby zagrac w L2 C4 tyrzeba mieć starsze częsci ?? czy mozna dowolnie grac w jaka czesc sie chce ??? Pozdro i prosze o pilna odpowiedz.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 14:56 
Cytuj  
nie da sie zassac "na czesci" ale da sie flashgetem .. nie trzeba starszych kronik wystarczy instalka c4 i rozpakuj to najnowszym winrarem bo inaczej bedzie blad ....


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 15:13 
Cytuj  
Można na części, ale w bardzo specyficzny sposób.
Jeżeli posiada się dwa pliki z głównego katalogu gry, to za ich pomocą można ściągnać całą grę w ratach, mająć pewność, żę ściąga się najnowszą wersję poszczególnych plików.
(Nazwy plików Ci teraz nie podam, bo piszę z pracy)
Te pliki odpowiedzialne są za autoaktualizację gry i można je wykorzystać do ściągnięcia całego, w pełni funkcjonalnego klienta.
Dodatkowo nie ma takich kłopotów, jakie można napotkać ściągając ze strony oficjalnej lub Fileplanet (mirror) - przekroczenie liczby zalogowanych użytkowników (oficjalna), czekanie w kolejce (Fileplanet).


Tyle, że żeby grać trzeba ściągnać całość, ale dzięki autoupdate można to zrobić w ratach poprzez wyłączenie gry.
Autoupdater nie pozwoli Ci na uruchonienie gry przed ściągnieciem całości.
Na to też jest trick, ale nie będę go tutaj podawać.

Ja w ten sposób zawsze aktualizuję grę po wejściu nowej kroniki za pomocą klietna PTS.
Część plików nadgrywam ręcznie (nowe tekstury), a część ściągam za pomocą autoupdatera, a część czasami można nawet pominąć. :wink:
Dzięki temu oszczędzam sporo czasu i mogę grać przed ściągnięciem całego klienta.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 16:29 
Cytuj  
Zainstaluj sobie przegladarke Opera,sciaga ona i w momencie wylaczenia komputer po ponownym wlaczeniu sciagasz od momentu przerwania.Czyli np sciagasz lineage masz 49% wylaczasz kompa na noc i po wlaczeniu rano sciagasz dalej od 49%.
BTW moj komp chodzi juz jakies 2 miechy bez wylaczania to po co wylaczac ^^


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 20:34 
Cytuj  
Hm jesli server nie obsluguje resume - to uzywajac ftpa czy ww- nie da sie dociagnac pliku..
a sciagajac z fileplanet - majac darmowe konto- nie masz resuma :>

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 23:32 
Cytuj  
Wiesz niemusisz koniecznie sciagac z oficjalnej strony,sciaganc mozesz wersje jaka tylko chcesz - i tak jak odpalisz update to ci zaktualizuje do najnowszej wersji,a jak juz sie uparles na sciaganie z oficialnej strony to polecam getright - pare godzin bedzie czekal na ''swoja kolejke'' po czym zassssssie all w jakies 40 min,przynajmniej tak u mnie bylo.
Peace


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 06:41 
Cytuj  
tak tyle ze:

watpie bys znalazl jakas inna dobra strone z takim transferem jak na Lineage2.com czy fileplanet :)
a sciaganie gry z torrentow/emuli/dc - to troche jak z jajkiem niespodzianka..
nie wiadomo czy trafisz zabawake czy np (jakiegos trojana ) :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 20:30 
Cytuj  
Polecam fileplanet - czekalem w kolejce 1h i zaczalem sciagac getrightem 700kb/s - a mam neo 512:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.