mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 22:12 
Cytuj  
Zbieramy sie w giran harbor
Obrazek

W drodze do Zakena.
Obrazek

W oczekiwaniu na otwarcie bramy (kilka godzin oO) spotykamy konkurencje - bot farmerzy LordofLords
Obrazek

Po otwarciu bramy zaczyna sie jatka... polowa naszych dostaje Critic Error i po zalogowaniu widzi przyjemny napis na srodku ekranu... Czity Rulez ...
Obrazek


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 23:18 
Cytuj  
To nie czity - niektore obszary sa zabugowane i od dawna nic z tym nie zrobili (chyba NCsoft po prostu nie wie co jest nie tak).
U nas byla podobna akcja przy zakenie tyle ze wywalilo farmerow :)

I dokladnie to samo mialem pare dni temu podczas oblegania DC clan hall - wylecialo nagle 50-70% osob z kazdego teamu zaraz po tym jak sie zaczelo PvP.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 23:22 
Cytuj  
Exactly. Poza tym od dawien dawna wiadomo, że 'brama' do Zakena jest zbugowana i przy otwieraniu sie ludzie crasha mają.
IMO na Zakenie i dziś na Core ludzie dali ostro dupy. Jak się robi raid to potrzeba przynajmniej 1 osoby, która by panowała nad całością.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 00:07 
Cytuj  
Ale nawet jesli to farmerzy uzywajacy syfu l2walker moga sie logowac kilkakotnie szybciej po takim wywaleniu. Wiec dalej uwazam ze czity psuja ta gre.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 00:09 
Cytuj  
co racja to racja ze ktos musi nad wszystkim panowac :/ ale raczej nie mielismy z nimi szans :] nie z tyloma low lvl'ami :x


Sylvian napisał(a):
IMO na Zakenie i dziś na Core ludzie dali ostro dupy.


ja tam lubie czasem dawac :] jak jest komu :D


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 05:53 
Cytuj  
o tym bugu juz paredziesiat osob pisalo na oficjalnym forum..Jak widac i jak napisal karol, NC nie wie co jest nie tak :>


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 06:50 
Cytuj  
tez mialem to samo na Zaken po otwarciu bramy czesc ally dostala mass Critic Error


_________________
Hindemith/offensive

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 07:36 
Cytuj  
kazdy wie jak tego uniknac, ale malo kto chce to stosowac :>

wystarczy poczekac na koncu statku (wejsciu na statek) do otwarcia bramy...
Po otwarciu bramy mamy 2 minuty na wejscie, co spokonie wystarcza..gdyz do przebiegnicia mamy maly kawalek :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 08:06 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
kazdy wie jak tego uniknac, ale malo kto chce to stosowac :>

wystarczy poczekac na koncu statku (wejsciu na statek) do otwarcia bramy...
Po otwarciu bramy mamy 2 minuty na wejscie, co spokonie wystarcza..gdyz do przebiegnicia mamy maly kawalek :)


Poziom z tego co pamietam z 12 LoLi tak sie ustawilo przy drzwiach ze sie przejsc nie dalo =P
Tak czy siak byloby ciezko, no ale nastepnym razem bedziemy wiedzieli czego sie spodziewac...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 08:14 
Cytuj  
fingo napisał(a):
Ale nawet jesli to farmerzy uzywajacy syfu l2walker moga sie logowac kilkakotnie szybciej po takim wywaleniu. Wiec dalej uwazam ze czity psuja ta gre.


No ale chyba nie rozwalili was w PvP grajac na walkerach bo to bylby obciach :) - musieli grac normalnie a na botach mieli postawione tylko support klasy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 08:18 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
fingo napisał(a):
Ale nawet jesli to farmerzy uzywajacy syfu l2walker moga sie logowac kilkakotnie szybciej po takim wywaleniu. Wiec dalej uwazam ze czity psuja ta gre.


No ale chyba nie rozwalili was w PvP grajac na walkerach bo to bylby obciach :) - musieli grac normalnie a na botach mieli postawione tylko support klasy.



obciach ? przegrac pvp vs l2w ? :o prawde mowiac z takimi samymi lvl'ami ,sprzetem watpie ze ktos moze wygrac z l2w Oo. Jak dzialaja pieknie boty na l2w kazdy wie kto probowal to kiedys trainowac ... zeby zabic jedno party naprawde trzeba sie nameczyc jak dzik ... A kazde party ludzi z lepszym sprzetem i lvlami padnie 3x szybciej - rotfl


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 08:25 
Cytuj  
Nie no tak normalnie w polu to rzeczywiście obciach by był, ale niew tym przypadku...
Zaczęli pvp z 20 sek przed otwarciem bramy, więc my zaczęliśmy oddawać i dup... 3/4 ludzi poleciało, u nich - wszyscy stoją... Dużo ludzi było na altach - nukerach, którzy byli często zaniedbani pod względem sprzętu (liczył się głównie lvl).
Ludzie się pomału logowali, dołączali do walki i równo ginęli...
Sytuacji nie ułatwiały puszczane co chwila mass rezy przez farmerów ;p


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 08:25 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Poziom z tego co pamietam z 12 LoLi tak sie ustawilo przy drzwiach ze sie przejsc nie dalo =P
Tak czy siak byloby ciezko, no ale nastepnym razem bedziemy wiedzieli czego sie spodziewac...


Odnosnie tego zatoru w bramie to:

moze dobrym pomyslem bylo by wpuszczenie kilku warlordow z mass stunem + jakiegos ol'a z silence ?


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 08:33 
Cytuj  
obciach totalny :)
nie widzialem jeszcze bota ktory mialby mapy zaken isle (podziemia) wiec gosc ktory na tym gra porusza sie jakby "w ciemno" - wystarczy schowac sie za sciane/maszt cokolwiek i juz nie ma LOS a i spierdolic sie z jakiegos miejsca latwo. L2W nie uzywa tez CP potow co IMHO tez jest mocnym oslabieniem takiego "gracza" w PvP. Nawet jesli 1 czy 2 postacie bylby na normalnym kliencie a reszta L2W z opcjami asystowania to po zabiciu takiego "leadera" reszta botow by stala nic nie robiac.

IMHO bylo tak, ze powiedzmy na 20 farmerow bylo tam 12-15 normalnych playerow na normalnych klientach + healerzy, SWS/BD na walku.
Chlopaki dostali wpierdol najprawodopodobniej z tego powodu, ze ich wylecialo z gry wiecej albo ludzie ociagali sie z atakowaniem farmerow czekajac az sie markna etc a tamci nie patrzyli na ewentualny XP loss tylko napierdalali ich w dobrym team work.
Jesli ktos usiluje mi wmowic, ze 10 MB program gra w L2 lepiej niz normalny gracz to sorka ale big rotfl - jakos nie widzialem botow odpalonych na PKowanie lol.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:33 
Cytuj  
Dupy daliście i tyle, ja nie wiem czemu tak ciężko się przyznać.
Nie wiem jak można iść na taki rajd, o którym Poziom pisał dużo wcześniej bez jakiegokolwiek przygotowania.
Jak jest PvP to nie można się pierdolić, że 2 ludzi zaatakuje, 10 zastanowi się czy aby im się chce a reszta stoi jak muły i się patrzy jak ludzie padają. Albo wóz albo przewóz. Trzebabyło iść w mass red - bo o LOL to wiedzieliście conajmniej 30min wcześniej z tego co słyszałem na TS'ie.
LOL jest kiepski w PvP okropnie, tyle tylko że hit od nukera boli co tu dużo nie mówić.

Ja wiem, że łatwo się mądrzyć jak się nie było. Ale identyczna akcja była na Core wczoraj. PKneliśmy poomie pół klanu normalnie, do tego przez 30min ludze latali samopas w chaosie bez jakich kolwiek poleceń.
IMO od razu widać, że jak nie ma Calima, DeBoora to ludzie nie wiedzą na którą stonę koszulkę założyć.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:49 
Cytuj  
Noo wiesz nikt do nikogo nie zagadał, każdy chciał zrobić sam i po swojemu więc wyszło jak wyszło...

A co do Zakena to z jednej strony dupa, z drugiej - jakby nie mass d/c to by się to inaczej potoczyło... Mogłem tam łucznikiem pójśc, zza winkla bym przynajmniej pokosił sobie :]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 10:15 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Noo wiesz nikt do nikogo nie zagadał, każdy chciał zrobić sam i po swojemu więc wyszło jak wyszło...

A co do Zakena to z jednej strony dupa, z drugiej - jakby nie mass d/c to by się to inaczej potoczyło... Mogłem tam łucznikiem pójśc, zza winkla bym przynajmniej pokosił sobie :]

No właśnie na naszym forum Poziom i ktoś tak jeszcze pisał co trzeba zrobić, żęby nie dostać DC. Raid leader powinien zadbać o to, żeby każdy wiedział co ma robić. Więc wyszło identycznie jakz Core - nikt nic nie powiedział.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:42 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
obciach totalny :)
nie widzialem jeszcze bota ktory mialby mapy zaken isle (podziemia) wiec gosc ktory na tym gra porusza sie jakby "w ciemno" - wystarczy schowac sie za sciane/maszt cokolwiek i juz nie ma LOS a i spierdolic sie z jakiegos miejsca latwo. L2W nie uzywa tez CP potow co IMHO tez jest mocnym oslabieniem takiego "gracza" w PvP. Nawet jesli 1 czy 2 postacie bylby na normalnym kliencie a reszta L2W z opcjami asystowania to po zabiciu takiego "leadera" reszta botow by stala nic nie robiac.

IMHO bylo tak, ze powiedzmy na 20 farmerow bylo tam 12-15 normalnych playerow na normalnych klientach + healerzy, SWS/BD na walku.
Chlopaki dostali wpierdol najprawodopodobniej z tego powodu, ze ich wylecialo z gry wiecej albo ludzie ociagali sie z atakowaniem farmerow czekajac az sie markna etc a tamci nie patrzyli na ewentualny XP loss tylko napierdalali ich w dobrym team work.
Jesli ktos usiluje mi wmowic, ze 10 MB program gra w L2 lepiej niz normalny gracz to sorka ale big rotfl - jakos nie widzialem botow odpalonych na PKowanie lol.



a kto powiedzial ze to byly tylko boty ? przeciez wiesz ze na bocie mozna AF ustawic Oo i to samo z AutoAtackiem target'a . Jak powiedzmy 2boty ida za graczem to nie potrzebuja mapy ;/

Sylvian napisał(a):
Dupy daliście i tyle, ja nie wiem czemu tak ciężko się przyznać.
Nie wiem jak można iść na taki rajd, o którym Poziom pisał dużo wcześniej bez jakiegokolwiek przygotowania.
Jak jest PvP to nie można się pierdolić, że 2 ludzi zaatakuje, 10 zastanowi się czy aby im się chce a reszta stoi jak muły i się patrzy jak ludzie padają. Albo wóz albo przewóz. Trzebabyło iść w mass red - bo o LOL to wiedzieliście conajmniej 30min wcześniej z tego co słyszałem na TS'ie.
LOL jest kiepski w PvP okropnie, tyle tylko że hit od nukera boli co tu dużo nie mówić.


tak sylv tylko ze vamps to nei evo jak ktos dropnie bron albo jakas czape A to raczej nie kupi sobie drugiej na rynku w giran :] Wisnia przez przypadek zrobil sie red bo assistowal i stracil ringa A i chwala Bogu ze tylko ring'a :/ bo mial duzo wiecej do stracenia. Poza tym ci ludzi ktorzy tam byli watpie ze mieli szanse PK'owac LOL'i zdecydowanie bylo to za duzo low lvl ja przy nich wygladam strasznie baldo a ci nukerzy 50lvl to wogole wygladali tylko jak cienie Oo


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 12:31 
Cytuj  
Z tego co mi wiadomo:
- mamy ogólny nakaz nie PK'owania przez ludzi z PK count 5+
- ---"--- ---"--- ---"--- robienia Sin Eatera przez ludzi z PK count 5+

Nie było lidera, który by pokierował całością więc nie ma się co dziwić że wyszło jak wyszło. A druga strona medalu to, to, że ludzie mają w nosie to co mówią inni (choćby te PK county i DC na wrotach).

Także ja już powiedziałem, że nie idę na żadny większy event jeśli ktoś tego nie zorganizuje żeby wszystko miało ręce i nogi. Wystarczy że na koloseum spędziłęm ponad 2h żeby łaskawie ludzie przestali się napierdalać i zrobili 2 normalne teamy...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 12:45 
Cytuj  
wiec tak:

Co do samego przejscia jak oni ustawia sie w wejsciu do bramy sa dwa wyjscia:
- pk
- lub wylogowanie sie na 1-2 minuty przed polnoca, odliczenie do 10, i zalogowanie sie - jak wiadomo po wejsciu do gry klient zaczyna dogrywac teren i ludzi- poki nie dogra - przechodzic sie da przez brame tak jakby nikogo tam nie bylo
problemem mogl byc fakt ze oni zaczeli pkowac naszych..tuz przed otwarciem bramy.

Karol wcale nie ma co sie smiac:, i wcale nie wstyd przegrac z wieksza- lub podobna iloscia botow-farmerow
Bylo tam ogolnie z 36 farmerow - bo 4 grupy..
zakladam ze musialobyc z 10-15 graczy przynajmniej- a reszta cuz, l2walker
-autoassit/target/autoattack

Sylvian napisal:
Cytuj:
Także ja już powiedziałem, że nie idę na żadny większy event jeśli ktoś tego nie zorganizuje żeby wszystko mialo rece i nogi

kazdy mysli podobnie jak Ty.."Zeby KTOS", widzisz latwo jest gadac, moze sprobuj pokierowac , zobaczysz jak to wyjdzie :)

Karol66 napisal:
Cytuj:
nie widzialem jeszcze bota ktory mialby mapy zaken isle (podziemia) wiec gosc ktory na tym gra porusza sie jakby "w ciemno" - wystarczy schowac sie za sciane/maszt cokolwiek i juz nie ma LOS a i spierdolic sie z jakiegos miejsca latwo


Jak juz ktos odpisal, Idzie kilku playerow, +reszta porusza sie na autofolow. i w cale nie jest latwo spierdolic..-Byles na Zaken statku, widziales jak tam jest ?
masz duzy poklad + brame...nie ma za bardzo gdzie sie schowac..
A dodatkowo jak ich targeter cie namierzy to leci w ciebie 4-5 nukow..
Co z tego ze oni sa lvl 60 60+, kazdy niech zrobi po 600-800dmg i to pomnoz x4-5..niezly wynik..

Naszym glownym bledem bylo to ze nie z pekowalismy tych 2 grup co doszly wczesniej..
czlowiek sie uczy na bledach, nastepnym razem bedzie lepiej

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.