mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 08:52 
Cytuj  
Male info - moze sie komus przyda.
Postanowilem sobie wylevelowac EE do 48 albo 56 lev (zeby miec 60-70% res) i 1-40 zrobilem jej w weekend moim WS.

Czas levelowania: 12-16 godzin (ciezko powiedziec bo czesto z przerwami robilem).
Koszt levelowania: w ktoryms momencie stracilem rechube ale nie mniej niz 12 mln i nie wiecej niz 17mln (to jest "czysty koszt" bo dropow z takiego lev nie ma).
Levelowal 62 WS (suportowal mnie empowerem i wind walkiem kolega z klanu i przez jakies 2 godz prophet klanowy z zerkiem) w tanor canyon.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 11:03 
Cytuj  
Czesc, skoro supportowany byles przez MPower to czy chodzi o plvlowanie przy pomocy BigBooma, sam mam WS na 64lvlu i od dzisiaj zamierzam Plvlowac spoilerka od 20lvlu. myslalem raczej o zostawianie go przy mnie gdy normalnie sobie expie robiac aoe, a co do BigBooma to podobno juz jest do niczego - testowalem chwile i kicha. Napisz cos wiecej o tym Tanor =) Bede wdzieczny. Pozdrawiam.


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 11:29 
Cytuj  
Nie jest do niczego tylko koszt jest duzy - 99 blesed beast sps na kazdego musisz liczyc.

Jak nie masz SE albo propheta do pomocy to kup 2000-2400 tych blesed beast SpS i idz do wejscia do kanionu od strony dion.
Tam sa slabsze grupy mobow (takie z tanor scoutem - nic innego nie puluj) ktore rozwalasz 1 BB bez empower ale z ss (jak nie masz wind walka to puluj ich tylko 5 na raz, z wind walkiem mozna 6-7).
18-25 pulniec (po ok 5 grup w kazdej) i masz 20 lev na alcie (ok godziny to zajmuje - nie liczac przygotowan i spacerku tutaj).

Mozna tez dalej levelowac, spada wydajnosc znacznie ale do 30-35 lev da sie jeszcze pociagnac z empowerem (jak masz propheta dodatkowo ktory walnie zerk+BTB+heala to juz super - nic nie przezyje) na tych najwyzszych grupach (od strony giran) - tutaj moj rekord to 12 grup na raz.
Po 35 zatrudnilem hero TK (poza party) ktory mi pod oren sciagal po 7-10 grup tych pasywnych connabi, biegl do mojego bigboom'a , stawal a ja go wtedy detonowalem - wszystkie moby byly w zasiegu tego najmocniejszego ataku i padaly (zostawalo 4-6 zywych max).
Ale leczyc go trzeba bylo po kazdej akcji bo mimo wszystko mocno go moby laly.

Nie sprawdzilem niestety czy BD dance +mattack dziala na BB - bo jesli by dzialal to moze by sie dalo zabijac te "pooby" grupy.

Anyway - do 20 lev podniesiesz bez problemu i za male pieniadze (300-500k).
Pozniej to juz niestety czas levelowania jest co prawda ciagle 5-10x szybszy niz "normalnie" ale koszty zajebiste (nie ma lootu wiec nic sie "nie zwraca").

Znalazlem tez sposob zeby sie moby nie rzucaly na nikogo po wybuchu big booma - trzymasz sie dosc daleko od niego i po nacisnieciu detonacji uciekasz na max - jesli moby Ci znikna z ekranu to nawet jak przezyja nie rzuca sie na Ciebie (pozostalych z party ignoruja anyway).
Od strony giran w kanionie, jest tez "cross server" - mniej wiecej na wysokosci EG (widac go wyraznie - trawa inaczej wyglada na styku zony giran z zona dion). Mozna stac na tym cross serwerze i zabijac moby po obu stronach i jak cos przezyje po stronie giran a ty jestes w momencie detonacji po stronie dion - tez sie nie rzuca na nas.

Dla mnie akurat to bylo wazne bo latalem WS'em w robe set :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 11:49 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Dla mnie akurat to bylo wazne bo latalem WS'em w robe set :)

No tak, Karol wyszedł w piżamie na spacer z pupilem i przy okazji wylevelował alta ;P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 12:04 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Nie sprawdzilem niestety czy BD dance +mattack dziala na BB - bo jesli by dzialal to moze by sie dalo zabijac te "pooby" grupy.


Z tego co wiem to Dances działają na summony. Czasami biegam z DA i jego pantherą jako DD i nie ma problemu z Dances. (nota bene jest to zajebisty DD) :wink:
Jako, że Big Boom też jest summonem, więc Dances też powinny na niego działać.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 12:11 
Cytuj  
Cytuj:
Znalazlem tez sposob zeby sie moby nie rzucaly na nikogo po wybuchu big booma - trzymasz sie dosc daleko od niego i po nacisnieciu detonacji uciekasz na max - jesli moby Ci znikna z ekranu to nawet jak przezyja nie rzuca sie na Ciebie (pozostalych z party ignoruja anyway).

Tutaj mam inna opinie, po testach z big boomem co prawda w c3 :>

Zostawialem postaci tez wlasnie w Kanion, sciagalem je (w okolice) leechujacej postaci i detonowalem...moby bardzo czesto przerzucaly siena ta osobe ktora pozerala exp.. pomimo faktu ze sam bylem poza zasiegiem mobow :>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 12:12 
Cytuj  
Jeszcze nie - przynajmniej do 48 musze a teraz questy zaczalem na EE wiec nie expuje.
Ale klan pomogl bo nasz glowny reser (bishop hero) teraz non stop gra w PvP subem archmage wiec nie ma komu resowac.
Z war jest ten problem ze uzywac blesed resa na 1% loss troche szkoda.... z drugiej strony ten 1% sie robi przynajmniej w godzine wiec "tez szkoda". A taki 60-70% res bedzie w sam raz.

Dodatkowo juz sobie obcykalem tego questa na S grade weapon recepte i da sie naprawde go zajebiscie szybko zrobic jesli masz komplet buffow.
Jak swojego sagitariusa buffnowalem holy weapon+agility z EE, potem relog na SE i buffy jego + GSAP + BD + SWS (bez questa) w party to nawet tych mobow z IT nie musialem rootowac - undead moba 77 lev 2x HP mialem na 2-3 strzaly max.
W pol godz zrobilem ok 50 quest itemow czyli 10 godzin i masz recepte na S grade weapona.... tyle ze po tej pol godz wpadl full team redemptions (oczywiscie gosc z core ktory byl w pokoju obok musial podkablowac) i jak wyjechali nukami to szwedzki czerwony krzyz musial mnie zyletka ze sciany zeskrobywac :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 12:15 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Cytuj:
Znalazlem tez sposob zeby sie moby nie rzucaly na nikogo po wybuchu big booma - trzymasz sie dosc daleko od niego i po nacisnieciu detonacji uciekasz na max - jesli moby Ci znikna z ekranu to nawet jak przezyja nie rzuca sie na Ciebie (pozostalych z party ignoruja anyway).

Tutaj mam inna opinie, po testach z big boomem co prawda w c3 :>

Zostawialem postaci tez wlasnie w Kanion, sciagalem je (w okolice) leechujacej postaci i detonowalem...moby bardzo czesto przerzucaly siena ta osobe ktora pozerala exp.. pomimo faktu ze sam bylem poza zasiegiem mobow :>


poziom - bzdury walisz
po eksplozji BB w C3 moby wogole nie szly na pet ownera (nie bylo polaczenia agro peta z agrem ownera)

Poza tym ja to robilem 2 dni temu i ZAWSZE lecialy na mnie ignorujac stojacego obok nich newbie w grupie (a jesli bylem daleko to po prostu postaly chwile w miejscu i znikaly)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:01 
Cytuj  
No moze to byly poczatki c4 albo i c3..nie pamuietam dokladnie, ale wiem ze ta osoba ktora leechowala exp zginela..i to pare razy
Hm to chyba Achajka byl czy ktorys z Polakow..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 19:18 
Cytuj  
Tak moglo byc tylko w jednym przypadku - gdy przezyl "main" mob w grupie (ten ktory jest agro) i jednoczesnie jesli nie odciagnales go petem od jego miejsca spawnu.
Ale w tej chwili to sie praktycznie zdarza tylko wtedyjak zapomnisz odpalic SpS'a.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:28 
Cytuj  
calkiem mozliwe, bo to przezywa/l ten najmocniejszy czyli ten latajacy robal lub szef szamanow :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 17:13 
Cytuj  
Karol nie wiesz co jest bo kumpel (76lvl cos) probowal tak mnie lvlowac ale mowil ze nie moze odpalic big booma. Cos sie zacinalo big boom stawal i nic sie nie dzialo. Probowalismy kolo oren na tych half hp mobach. I nie mam pojecia co jest.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 00:44 
Cytuj  
Moze za daleko sie trzymal?
BigBooma trzeba prowadzic dosc blisko (nie bardzo blisko ale tak zeby nie wychodzil na granice zasiegu widzenia) a odbiec daleko mozna dopiero po wydaniu rozkazu detonacji.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 07:24 
Cytuj  
on stal kolo niego i nic. Raz odpali big booma na 9 prob. Probowalismy i w party i bez party i z daleka i z bliska i z ss i bez ss. I dupa blada.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:11 
Cytuj  
musialbys mi powiedziec jak to dokladnie robil zeby znalesc blad

jesli po prostu summonowal BB, uzywal "explode" i BB nie wybucha to znaczy ze cos ma zrypane z gra


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 15:13 
Cytuj  
robil jak mowisz i sie restartowal i tez nic. Znaczy po restarcie zawsze 1 raz szlo pozniej juz nie. Big boom po prostu nie odpalal biegl troche nagle stawal i 0 reakcji.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 42
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 15:22 
Cytuj  
Tez przetestowalem i bez problemu zalatwialem z 10 grup, z SE 62 i SS, i stwierdzam, ze lepiej wpasc postacia na 20lvlu do NoS :). Co do tego, ze komus BB sie nie detonuje to sprobuj miec zaznaczonego moba gdy wciskasz detonacje, z celem powinno byc git :)


_________________
Gustin
Malum1 - WS|66, Mlaum - Sagi 78/75 Wl

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 16:57 
Cytuj  
malum napisał(a):
Tez przetestowalem i bez problemu zalatwialem z 10 grup, z SE 62 i SS, i stwierdzam, ze lepiej wpasc postacia na 20lvlu do NoS :). Co do tego, ze komus BB sie nie detonuje to sprobuj miec zaznaczonego moba gdy wciskasz detonacje, z celem powinno byc git :)


Jesli w NoS robisz 1 lev na 20 ok 10-15 min to sure ze lepiej tam isc ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:09 
Cytuj  
czy w dalyszm ciagu mozna wykorzystac buga z summonerem?

tzn. summoner h-lvl bierze nas do party sam odchodzi daleko a summon wraz z low -lvl graczem koksa, przez co po kazdorazowym zabiciu moba h-lvl summoner nie zabiera expa


_________________
Hindemith/offensive

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 17:10 
Cytuj  
dziala, nawet przed downem takiego jednego strainowalem


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.