mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 9.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:55 
Cytuj  
Witam wczoraj wieczorem zamówiłem w sklepie gram.pl Lineage ll (jutro powinna być!!!!) :lol: :D czhciałem was prosić o to abyście mi doradzili jaką postać wybraćna na początek, jaki serwer (gdzie jest najwięcej polaków) i wogule o co tu chodzi: co to są te całe quest skile co to jest c4 i c5(czy i cz jak już czym sie różnią) PvP PvE???? :o :har: i wogule poszukuje kogoś kto wprowadzi mnie w tą grę z kogo mugłbym od czsu do czasu zapytać o to czy o tamto dot.gry(najlepiej na gg. lub gdybyśmy sie spotykali w świecie linage ll)


Ps. wiem że są tematy podobne gdzie kim i z kim grać ale niema jednego który by je wszystkie zebrał i troche trzeba sie naszukać

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 18:28 
Cytuj  
http://www.lineage2.com/ -> New Player Guide + The Library


_________________
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 18:49 
Cytuj  
Na poczatek. Zalezy czym lubisz grac. Jak wojownikiem co posluguje sie mieczem to masz to wyboru

Dla nwych graczy wielu poleca wlasnie Rycerzy , latwo sie nimi gra,sa taniw utrzymaniu . A dotego rycerze sadobrymi klasami dosamotnej gry i zwiedzania swiata Lineage .i do pojedynkow z innymi graczami [ PvP]


humans
-Fighter - Warrior - Gladiator [uzywa 2 mieczy] *dualista*
-Fighter - Knight - Dark Avenger
-Dark Fighter - Palus Knight - bladedancer
Dark Elf
-Dark Fighter - Palus Knight - bladedancer [uzywa 2 mieczy] *dualista*
-Dark Fighter - Rogue - Treasure Hunter [ uzywa sztyletu ]
-Dark Fighter - Rouge - Hawkeye [łucznik]

#kiedy to klasy Knight sadosc latwe w graniu, i utrzymaniu. Nie sa za bardzo ksoztowne to za to taki Dualista co uzywa 2 mieczy na raz jest kosztowniejszy bo trzeba mu kupic wlasnie te 2 miecze.

#co do Daggera - sztyleciarza - jest dosc fajna i przyjemna klasa do grasnia. Szybki atak iczeste krytyczne udezenia pozwalaja mu szybko i bezbolesnie rozprawic sie z wrogiem.

#co do łucznika to tez klasa bardzodobra ale kosztowna . Kiedy to miecze zuzywaja dodatkowo w walce max 2-3 SoulShoty [ mozna tonazwac jako dopalace do broni] ktore podwajaja sile ataku broni. Za to łuki [Bow] zuzywaja ich 3 razy wiecej tak gdzie do 10 Soulshotow do jednego wyszczaly szczały.
Ale za to sila ataku jest duza.
ale mowiac szczezekoszt zabiciamoba[potworka] jest wiekszy niz sam zysk ze zlota [ aden ] ktore z niego wypadlo i jakis tam dodatkowych matrialow.

ale jesli nie lubisz grac wojownikami i stawiasz bardziej na atak magiczny to masz do wyboru

Human
-Mystic - Wizard - Sorcerer
Dalk Elf
Mystic - Dark Wizard - Spellhowler
Elf
-Elf Mystic - Elven Wizard - Spellsinger

#kazda z tych klas jest nukerem tzn ze potrawi skopac tylek kazdej innej bez problemow . Jedyna klasa ktora im mzoe sie przeciwstawic to łucznicy.

#Klasy dosclatwo da sie levelowac [ zwiekszac ich poziom]
#Spellowler wysowa sie na prowadzenie z tych 3 klas ale za nimjest Sorcerer a potem Spellsinger


Co do serwera to ja moge ci polecic gre na serwerze BARTZ.
Gra tam duzo polakow.
Jest polski klan Amber Eye . Sam na nim tez gram i jak do tej pory gra mi sienanim najlepiej :)

A no i ludzie sa przewaznie mili i skorzy do pomocy.

Questy , pomagaja zdobywac doswiadczenie i przy okazji wykonywac okreslone zadania za ktore bedzie nagroda.
Oczywiscie mozna gra i bez wykonywania zadan ale to wlasnie glownie z Questow na niskim poziomie postaci mozna zarobic niezla kase za ktora sie kupi lepszy sprzet.

Skille to znowu sa to dodatkowe specjalne umiejetnosci ktore jak sie uzyjezadaja duzo wieksze obrazenia mobowi[potworowi] niznormalne udezenie.
skille mozna kupywac na SP [ Skill Points ] u dowolnego mistrzawswojej Gildi . Sa Gildie Ludzi, Elfow, Orkowi Dark Elfow.

do 20 lvl skille sa na 5lvl, 10lvl i 15lvl .

Potem jest Quest OBOWIAZKOWY na zmiane klasy - BARDZO PROSTY- i wybierasz czy chcesz byc Wojownikiem [ ktory pozniej moze stac sie Gladiatorem albo Warlordem] albo Knight [ ktory stac sie moze pozniej Dark Avengerem albo Paladynem] czy raczej Rogue [ ktory pozniej mzoe byc Łucznikiem albo Daggerem]

po wykonaniu Questa na zmiane klasy [ Transfer Class Quest ] na 20lvl dostaje sie nowe skille.
Potemskille sa dodawane co 4lvl.
tzn. 24,28,32,36.

na 40 lvl jest 2 Quest na zmiane klasy i tu sie dopeiro zaczynaprawdziwazabawa :).

C4 to oznaczenie Chronicle 4 . Teraz jestwlasnie na serwerach Kronika 4 .
Kroniki to sa taj jabky doze patche ktore dodaja nowe tereny, skille, poprawiaja grafike,zrownowazenie gry iwiele innych elementow.

C5 bedzie dopiero na serwerach gry wkrotce.
narazie mozna je tylko TESTOWAC na PTS [ Public Test server ].

PvP - Player versus Player *Gracz kontra Gracz*
PvE - Player versus Environment *Gracz kontra Moby *


A jak byschcial pogadac to pisz do mnie na

Messenger:YakuzaDo @ hotmail.com

Albo w grze ,moj nick to Darkker

zeby napisac do mnie w polu Chatprzedmoimnickiem wpisz

"Darkker tekst rozmowy


albo uzyj Messengera wewnatrz gry ALT+Y
musisz byc zarejestrowany w Windows Live Messenger
[ http://get.live.com/messenger ]



Pozdrawiam i milej gry .


Ostatnio edytowano 9 sie 2006, 19:39 przez Yakuza, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 19:01 
Cytuj  
na poczatek zacznij od lektury:
mmorpg.pl
lineage2.com
lineage2.pl

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 20:01 
Cytuj  
Zapomnialem dodac ze zapraszam na nasz kanal irc

dokladne info w podpisie.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 17:44 
Cytuj  
Jeśli chodzi o serwer to polecam zdecydowanie Gustin. Sam grałem kiedyś na piracie długi czas i po przejściu na Gustina poczułem na nowo piękno świata LA :) Dlaczego Gustin ? Ma najmniejszy ping ze wszystkich serwerów (zero lagów) i posiada specyficzny klimat.

Prowadzę klan tylko dla Polaków własnie na Gustinie. Mam w klanie osoby, które grały wcześniej na innych serwerach oficjalnych. Mówią jednym głosem, Gustin to to, czego szukali.

Co do postaci :) Nie wiem jakie masz preferencji, ale nam zdecydowanie brakuje ofensywnych magów ;) Wszystko inne posiadamy ;) Oczywiście KAŻDA postać mile widziana ... zapraszam.

Zaproszenie do klanu dam pod spodem:

Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia oficjalnego serwera Gustin i wstąpienia do naszego młodego klanu Opeth. Nazwa klanu jest pewnego rodzaju hołdem oddanym wspaniałemu, szwedzkiemu zespołowi, grającemu progresywną muzykę metalową. Oznacza Miasto na Księżycu. Liderem klanu jestem ja Katanka, młody Mroczny Elf - Phantom Ranger. Klan posiada 3lv, jednak już niebawem (te weekend) będziemy próbowali sforsować zadanie na 4lv. Członkowie klanu to Polacy. Pomaga to zachować swoisty klimat wypowiedzi. Staramy się, aby nasza gra poparta była trzema podstawowymi zasadami klanowymi: honorem, przyjaźnią i kulturą. Nie ma w naszym klanie jakichkolwiek wymagań w stosunku do graczy. Każdy gra tyle ile chce, kim chce i kiedy chce. Może nie jest to bardzo popularny system, ale pozwala na stworzenie czegoś więcej niż kolejnego klanu w świecie LA2. Staramy się, aby to nasz był tym wyjątkowym. Możemy pochwalić się jedenastona graczami (w tym jedną kobietą). Wszyscy pełnoletni i odpowiedzialni. Posiadamy forum klanowe, własne F.A.Q. i budujemy stronę klanową. Wszystkich chętnych zapraszam do odwiedzenia:

Ogólny adres przyszłej strony: www.opethclan.com
Link do FAQ: http://www.katanka.vel.pl/la2/la2.htm
Link do Forum: http://www.l2opeth.yoyo.pl/index.php
Mail do lidera klanowego: [email protected]

Grałeś na innych serwerach i szukasz zmiany ? Wpadnij do nas na Gustina - świetna atmosfera i bardzo szybki serwer
Grałeś w innych klanach i denerwuje Cię atmosfera ? Wstąp do nas, do Opeth - Wspaniali ludzie
Twój były klan się rozpadł ? Wstąp do nas - Wiążemy z naszą grą wielkie nadzieje na długie lata
Nie grałeś nigdy w grę MMORPG ? Więc straciłeś bardzo wiele. Zapraszamy do gry - wielkie przeżycie gwarantowane
Grałeś w inne gry MMORPG i szukasz czegoś specjalnego ? Zapraszamy do świata LineAge 2 - Ta gra da Ci to COŚ


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 20:44 
Cytuj  
Ja proponuje serwer Hindemith a postac ... hmmm co kto lubi jesli chcesz dolaczyc do mlodej polskiej gildi pm "Retrium" albo "Torongil" , "Bhall"


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 07:57 
Cytuj  
Jak Katanka i ja Ci proponuje serwer Gustin :) Postać, jakiś wojak (poza łucznikiem) albo mag ofensywny, buffere/healer :) Klan UnDeads :) Polski klan na serwerze Gustin :D

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 17:28 
Cytuj  
Yakuza niezgodze sie ze lucznik to kosztowna klasa...
Owszem na poczatku jest bardzo drogi w utrzymaniu ale od 61+ gra nim to czysta przyjemnosc, etc z moba na 3 hity wypada 3k+ adeny,3 hity to 6 ssa i 3 strzaly.
Do lvl 52 koszty gry ''rycerzami'' :P sie zwracaja ale pozniej to juz tylko rosna,u lucznikow jest odwrotnie.
PS: Na poczatek jak niemasz zielonego pojecia o grze to wybierz sobie Orc Fighter i zrob sobie Destroyera.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 18:49 
Cytuj  
Co do archerow, to mozna zrobic "przekret" i od 1-52 uzywac daggerow, wychodzi duzo taniej i jest szybciej (na 40lvl ds w/focus daje rade), a od 52 kupic bopa i juz koszty ss nie sa takie przejebane.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 21:40 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Co do archerow, to mozna zrobic "przekret" i od 1-52 uzywac daggerow, wychodzi duzo taniej i jest szybciej (na 40lvl ds w/focus daje rade), a od 52 kupic bopa i juz koszty ss nie sa takie przejebane.


Potwierdzam.
52 lev HE zrobilem pulujac tylko z luku a zabijajac DS w/focus.
Szlo calkiem dobrze a plus byl taki ze SSy sie konczyly po 3 godzinach a nie po 1.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 02:03 
Cytuj  
A jesli nie chcesz miec najwiekszej przyjemnosci z gry czyli siege (obrona zamku lub atak) o godzinie 2 w nocy albo cos kolo tego, to doradzam Teon, jedyny serwer z czasem europejskim (wszystko sie dzieje o ludzkich porach) :) .


Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 07:17 
Cytuj  
zlikwidowałam swój post :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 11:57 
Cytuj  
Kard napisał(a):
A jesli nie chcesz miec najwiekszej przyjemnosci z gry czyli siege (obrona zamku lub atak) o godzinie 2 w nocy albo cos kolo tego, to doradzam Teon, jedyny serwer z czasem europejskim (wszystko sie dzieje o ludzkich porach) :) .


A jesli mama nie kaze Ci sie klasc spac o 20 to polecam hinde - siege najczesciej o polnocy :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:32 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A jesli mama nie kaze Ci sie klasc spac o 20 to polecam hinde - siege najczesciej o polnocy :)


A mozesz mnie oswiecic po co ta ironia?, jak widze kazdy reklamuje serw na ktorym gra, zrobilem to i ja :P, ja rozumiem, ze jako mod tego dzialu forum musisz dbac o to by cos sie dzialo, ale takie komentarze to sobie odpusc, masz argumenty ktore przemawiaja za tym , ze inny serw jest lepszy to podaj. Akurat czas serwa wedlug mnie jest wazny i nie ze wzgledu na wiek, rase czy religie ale z powodu tego ze ludzie ktorzy pracuja, a nie opierdzielaja sie lub bootuja maja czas na gre mniej wiecej od 16 do 24, i siege ktory trwa 2h a zaczynajacy sie o 24 u mnie odpada.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 19:37 
Cytuj  
Ja się nie doszukałem w tym ironii, a raczej żart wykorzystujacy Twoją reklamę wieczornych pór siege.
Czego i Tobie życzę. :)

P.S. I nie tylko Ty pracujesz, a siege o 2 w nocy można przy odrobinie samozaparcia potraktować, jako całonocną zakrapianią imprezę. :D

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:01 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Ja się nie doszukałem w tym ironii, a raczej żart wykorzystujacy Twoją reklamę wieczornych pór siege.
Czego i Tobie życzę. :)

P.S. I nie tylko Ty pracujesz, a siege o 2 w nocy można przy odrobinie samozaparcia potraktować, jako całonocną zakrapianią imprezę. :D


Co mi mama kaze traktuje jako ironie, nie wiedzialem ze to temat do zartow z reklamy serwa na ktorym gram, z tego co zauwazylem to kazdy pisal co wedlug niego jest fajne na serwie na ktorym gra. A jesli chodzi o zakrapiana impreze to chetnie, ale nie da rady gdy nastepnego dnia trzeba isc do pracy.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 20:27 
Cytuj  
Ja nie mam nic do Teona, ale potraktowałeś to, co Karol napisał zbyt serio, imo.
W każdym razie peace. :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 21:08 
Cytuj  
Kard napisał(a):
Karol66 napisał(a):
A jesli mama nie kaze Ci sie klasc spac o 20 to polecam hinde - siege najczesciej o polnocy :)


A mozesz mnie oswiecic po co ta ironia?(....)


A tak sobie postanowilem sie delikatnie posmiac z faceta ktory nauczyl sie pisac a nie potrafi jeszcze czytac ^^

Jest taki watek. Nazwa drukowanymi literami, trzy wykrzykniki z przodu, trzy z tylu... jesli zagadka jest za trudna to podam bezposredniego linka:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11030
i tipa: czytaj to co jest tam napisane pogrubionym drukiem.

Masz jeszcze jakies pytania do moderatora? ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 22:35 
Cytuj  
Najsmieszniejsz to, ze spodziewalem sie jakiejs niezbyt milego komentarz po moim poscie, bo to taka tendencja, nie wiem z czego wynika, a to co teraz dopisales ehhh...., wczesniej przeczytalem ten temat ludzie nalisali ze polecaja to czy to, przeczytaj jeszcze raz ja napisalem doradzam Teon, a nie ze on jest najlepszy, bo chyba a to chodzi a jesli nie no coz widocznie nieporozumienie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.