mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 29.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:13 
 
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle. Mam pytanie - dlaczego? Do tego niektorzy userzy od was "podkradli" nicki uzyszkodnikow naszego forum - czemu część od was jest taka chamska? Prosze o uzasadnienie. >.<

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:16 
 
Sashimata napisał(a):
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle. Mam pytanie - dlaczego? Do tego niektorzy userzy od was "podkradli" nicki uzyszkodnikow naszego forum - czemu część od was jest taka chamska? Prosze o uzasadnienie. >.<

Czemu nie spytasz Metzgera? Ktory nazwal nasze forum smietnikiem?
Zapraszam
viewtopic.php?t=21053&start=0


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:41 
 
Sashimata napisał(a):
uzyszkodnikow naszego forum


musiałem...:P

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:50 
 
WithnesS napisał(a):
Sashimata napisał(a):
uzyszkodnikow naszego forum


musiałem...:P


Tak sie mowi - to nie blad :)

Sashimata napisał(a):
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle. Mam pytanie - dlaczego? Do tego niektorzy userzy od was "podkradli" nicki uzyszkodnikow naszego forum - czemu część od was jest taka chamska? Prosze o uzasadnienie. >.<


Po pierwsze - kto ty jestes?

Po drugie - jakie forum? Oficjalne forum lineage2 to:
http://boards.lineage2.com
ale zakladam ze nie jestes z NCsoftu - oni by sie przynajmniej przedstawili.

Po trzecie - do kogo mowisz?
Jesli do adminow tego forum - polecam kontakt przez PW z Beastem.
Jesli do administratora podforum L2 - slucham.
Jesli do uzytkownikow - pisz od razu we dziale flames to zaoszczedzisz mi pracy z przenoszeniem watku :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:18 
 
Sashimata napisał(a):
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle.

Gratuluje fantazji!
Na wasze forum poszedł jeden ( podkreślam JEDEN ) user z mmo.pl, którym był Trade.
Co do flamowania, to poziom wypowiedzi trade'a kilkukrotnie przewyższa teksty jednego z waszych administratorów, ktory pisze i zachowuje sie jak typowy dres. Forum zaspamowaliście sobie sami, bezmyślnie mu odpisując, pokazując tym samym jakie naprawdę jest l2.pl i jego uzytkownicy.


_________________
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:41 
 
Sashimata napisał(a):
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle. Mam pytanie - dlaczego? Do tego niektorzy userzy od was "podkradli" nicki uzyszkodnikow naszego forum - czemu część od was jest taka chamska? Prosze o uzasadnienie. >.<



0.Kto ty jestes ?!?!

1. co ty nie powiesz. 'Dzis wieczorem' ...dobrze wiedziec ze umiesz chociaz poslugiwac sie zegarkiem <a mzoewyjzales za okno> bo mozgiem chybaj uz cos gorzej.

2.co ty nie powiesz.'Oficjalne forum L2'. Prosze bardzo to link do Oficjalnego forum L2 http://boards.lineage2.com/ . jakos niewidac zeby ktos robil tam flame.

3. Watpie takze ze jaki kolwiek inny admin z L2 official board mial ochote sie tu wypowiadac...

4.co ty nie powiesz. 'Podkradali nicki'.Ja np podszywam sie pod...samego siebie. Kiedys znalem takiego jednego o nicku Sashimata z Warezowego forum. tylko problem w tym ze to nie jestes TY. bo on byl z moskwy i nie znal polskiego...wiec UKRADLES JEGO NICK ! <Dranie zabili Keniego !>

5. Co ty niepowiesz.' zemu część od was jest taka chamska? '. A czytales wypocinki kogos Aryjskim nicku Metzger i osobnikachorego ktory nie toleruje ze ktos mzoe bycmadrzejszy od niego... viewtopic.php?t=21053&start=0
Lineage2.pl gratulujemy dojrzalych i inteligentnych adminow i moderatorow.

6. No i tak kto to kogo rzuca miechem.

jest takie przyslowie ktore idealnie pasuje do tej sytuacji

Nie ruszaj gówna bo będzie śmierdzieć

Phist ialu widac ruszyli tego kloca...

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:26 
 
Sashimata napisał(a):
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle. Mam pytanie - dlaczego? Do tego niektorzy userzy od was "podkradli" nicki uzyszkodnikow naszego forum - czemu część od was jest taka chamska? Prosze o uzasadnienie. >.<

Nawet jesli to prawda to czego oczekujesz??Spodziewasz sie, ze owi userzy dostana kare w postaci bana na tym forum?? Smieszne...Macie zapewne adminow na swoim forum, ktorzy powinni sobie radziec z takimi przypadkami zamiast wyplakiwac sie u "konkurencji".
NO OFFENCE!

Ps. "Wasi" uzytkownicy forum, a przynajmniej jakas ich czesc to tez niezle trolle sa :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:39 
 
Sashimata napisał(a):
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle. Mam pytanie - dlaczego? Do tego niektorzy userzy od was "podkradli" nicki uzyszkodnikow naszego forum - czemu część od was jest taka chamska? Prosze o uzasadnienie. >.<

Po pierwsze od kiedy to ktoś jest użytkownikiem tego albo tego forum? Każdy może wypowiadać się na tylu forach na ilu chce to robić bądź ma możliwość. Nie wiem po co znów próbujecie się odgrodzić od reszty.

Po drugie proponowałbym zaprzestać używania przymiotnika 'oficjalne' gdyż może się to źle skończyć. Nie jesteście w żadnej mierze oficjalnym forum L2 na terenie polski, co za tym idzie uzurpujecie sobie prawo do cudzego tytułu - co to oznacza chyab tłumacyć nie trzeba.

Po trzecie. Jeśli ktoś flamuje na waszym forum to zabanujcie go jeśli chcecie. To nie są 'nasi' bojówkarze, których wysłano z mmorpg.pl na 'wasze' (dobre określenie) forum. Każdy użytkownik tego czy innego forum jest niezależną osobą i sam odpowiada za to co robi. Więc po co ten post?

Ja nie wiem na l2.pl prowadzi się chyba jakąś indoktynację wpajaąc wrogie nastawienie do wszystkiego co nie pochodzi z l2.pl. Opanujcie się ludzie bo to rasizmem smierdzieć zaczyna.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:14 
 
Sashimata napisał(a):
Dzis wieczorem grupa userow z waszego forum odwiedzila oficjalne forum L2. Flamowali, spamowali i bawili sie w trolle. Mam pytanie - dlaczego? Do tego niektorzy userzy od was "podkradli" nicki uzyszkodnikow naszego forum - czemu część od was jest taka chamska? Prosze o uzasadnienie. >.<


Trolling FTW!


_________________
ELD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:57 
 
Ja mam prosbe do forum l2.pl:
Zabierzcie od nas Trolle niech wracaja do was tam gdzie ich miejsce.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:16 
 
No ja muszę Nas/Was podsumować. Sashimata wbrew pozorom zachował się poprawnie. Rzeczywiście może się nie przedstawił... Przeczytajcie jeszcze raz powyższe odpowiedzi na jego post. Zaczyna to pachnieć jakimś gettem. Nie podoba mi się to. W gruncie rzeczy wystarczyło napisać. To nie my. Po co tyle lania pomyj z kubłów :wtf:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:05 
 
arkadek napisał(a):
No ja muszę Nas/Was podsumować. Sashimata wbrew pozorom zachował się poprawnie. Rzeczywiście może się nie przedstawił... Przeczytajcie jeszcze raz powyższe odpowiedzi na jego post. Zaczyna to pachnieć jakimś gettem. Nie podoba mi się to. W gruncie rzeczy wystarczyło napisać. To nie my. Po co tyle lania pomyj z kubłów :wtf:


Nie wiem czy sie zachowal poprawnie czy nie - jak dla mnie podstawa przekazu wiadomosci jest informacja KTO, CO mowi DO KOGO.
Na upartego mozna tam znalesc odpowiedz na pytanie CO ale juz na 2 pozostale nie - sorka za okreslenie ale dla mnie ten post to smiec (tzn tylko prowokuje ludzi do flame).
Nie mam nic przeciwko forum l2.pl (no dobra - klamie ^^ organicznie nie lubie forum gdzie usera traktuje sie z marszu jak potencjalnego zlodzieja
vide regulamin i blokada copy) ale chyba mam prawo wymagac by, ktors piszacy na TYM forum wypowiadal sie jak bialy czlowiek.

Anyway - closed.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.