mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 28.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 06:21 
Cytuj  
Cześć wszystkim. Wczoraj usłyszałem o tej grze właśnie sobie ją pobieram.Ch ciał bym rzeby ktoś mnie w prowadził mnie w zasady tej gry.
NIe wiem czy tam ma profesje czy coś innego. PROSZE O POMOC

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 06:27 
Cytuj  
Jeśli bedziesz grał na privach - dział Darmowe MMORPG. Jeśli będziesz pisał w L2 w takim stylu jak w temacie czyli: POMOÓRZCIE dużo kumpli tam nie znajdziesz :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 06:41 
Cytuj  
Nie zaczynaj.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 06:43 
Cytuj  
Cytuj:
Nie zaczynaj.


Yeah.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 07:21 
Cytuj  
Powerdruj troche po tematach znajdujacych sie na tym forum, a nie bedziesz musial uzywac slowa "pomozcie" :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:09 
Cytuj  
Nie chce zakładac nowego tematu, spytam wprost : jest jeszcze sens zaczynać ?. Ile czasu zajmie mi zanim będe mógł pobawić się coś w pvp ?. Prosze o szczerą odpowiedź ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:16 
Cytuj  
6. wrzesnia otwarty zostanie nowy server, wiec imo warto :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:26 
Cytuj  
Czy zbiega to sie czasowo z wydaniem c5 ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:32 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie chce zakładac nowego tematu, spytam wprost : jest jeszcze sens zaczynać ?

Sens zawsze jest :) zaczynając na nowym serwie, o ktorym wspomnial D3jviD startujesz ze wszystkimi od zera, wiec teoretycznie masz rowne szanse.

Shadhun_ napisał(a):
Ile czasu zajmie mi zanim będe mógł pobawić się coś w pvp ?. Prosze o szczerą odpowiedź .

Kilka miesięcy, w zaleznosci od tego ile czasu dziennie poswiecasz na gre (w 2 miechy mozna chyba 60+ zrobic )

Shadhun_ napisał(a):
Czy zbiega to sie czasowo z wydaniem c5 ?

Tak.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 01:41 
Cytuj  
W PvP mozna sie bawic nawet na low lvl, szczegulnie na nowym servie pvp bedzie zapewne od 1lvl.


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 28.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 06:06 
Cytuj  
Przeszukałem forum i nic nie znalazłem oprucz paru tematów których nie rozumiem. TO dacie wreście odpowiedz na moje pytanie???

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 06:26 
Cytuj  
Już na samym początku była. Nie zaczynaj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 07:21 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie chce zakładac nowego tematu, spytam wprost : jest jeszcze sens zaczynać ?. Ile czasu zajmie mi zanim będe mógł pobawić się coś w pvp ?. Prosze o szczerą odpowiedź ;).


Sens jest zawsze a w pvp mozesz sie bawic od 1 lvl (tylko z marnym skutkiem :D). Pograsz miesiac i bedziesz mial postac ktora juz mozesz cos robic np. robisz nukera tak 52 lvl i mozesz zalapac sie na raidy core orfen queen ant. Mozliwosci jest duzo i zaczac mozna w kazdej chwili.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:29 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie chce zakładac nowego tematu, spytam wprost : jest jeszcze sens zaczynać ?. Ile czasu zajmie mi zanim będe mógł pobawić się coś w pvp ?. Prosze o szczerą odpowiedź ;).

IMO bez znaczenia czy serwer stoi już 2 lata czy dopiero startuje. No młodym serwerze napewno będzie o niebo trudniej (cały ten sprzęt trzeba będzie w końcu dopiero wydropować/wycraftować) co za tym idzie wolniej będzie się leveelować (i różnica będzie raczej spora). Aczkolwiek idziesz równo z rsztą ludzi więc PvP będzie od 1lev+ - w końcu wszyscy na takim lev. będą.

Zresztą nawet dołączenie do istniejącego serwera nie jest wcale złym pomysłem. Łatwo o pomoc, łatwo o sprzęt i dużo łatwiej zarobić pieniądze. W końcu na świerzym serwerze dopuki ktoś nie podbije zamkó nie będzie manoru. A to potrwa trochę.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:03 
Cytuj  
No wlasnie z nowym serwerem moze byc problem.
1. Startujesz z nowa postacia nie masz wsparcia ani nic o matsy ciezko o recepty ciezko o sprzet ciezko ale idziesz rowno z innymi w koncu po 2 miechach ze swoim klanem/ally zdobywasz zamek i jestes gieroj:)
2. Mija 3-5 miechow wchodzi update ze mozna transferowac postaci miedzy serwerami. Wpada ci takie ally czy nawet clan i opanowuje zamki etc.

Ja bym chyba nie zaczynal na nowym.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:08 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
2. Mija 3-5 miechow wchodzi update ze mozna transferowac postaci miedzy serwerami. Wpada ci takie ally czy nawet clan i opanowuje zamki etc.


czas sie obudzic :)
o tym transferze postaci miedzy serwerami to slychac od 2 lat
prawda jest taka ze nikt tego nie zrobi poki gra nie zacznie umierac - NCsoft nie ma interesu w tym zeby ludzie grali mniej


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:12 
Cytuj  
Póki co Mistryl twierdzi, że nie będzie transferów. Zapewne mówi tak, bo takie jest oficjalne stanowisko NA NCSoftu, ale kto wie jakie będzie za 3-5 miesięcy, jak przyjdzie prikaz z Korei ;-)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:27 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
IMO bez znaczenia czy serwer stoi już 2 lata czy dopiero startuje. No młodym serwerze napewno będzie o niebo trudniej (cały ten sprzęt trzeba będzie w końcu dopiero wydropować/wycraftować) co za tym idzie wolniej będzie się leveelować (i różnica będzie raczej spora).


Wez pod uwage to ze nie bedzie takiego parcia na posiadanie top gradow. Co za tym idzie party znajdziesz bez problemu w low sprzecie. Dodaj do tego, ze na starych serwach do 40 lvl znalezienie party to szczescie, a na nowym to bedzie luzik. Dodaj do tego ze craftowanie sprzetu ng/d grade na starych serwerach w 99% mija sie z celem, na nowym bedzie to raczej popularne. Co za tym idzie rynek dopasuje sie do mozliwosci graczy. Nie bedzie takich kosmicznych cen jak na starych serwerach (na starych serwerach od graczy jedyne co odkupisz to top D po wysrubowanej cenie bo skladniki przeznaczone na jego zrobienie sa celowane na high lvl graczy - ancient adena i basic matsy, a na nowym serwie odkupywanie ng i low D broni po tanszych cenach niz w sklepach npc). IMHO start na starym serwerze bez wsparcia <<<< start na nowym serwerze bez wsparcia.

A ze wsparciem na nowym serwerze tez nie bedzie zle bo wszystko jeszcze szybciej sie osiagnie jako zgrana grupa.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 13:03 
Cytuj  
@Fingo chyba nie w tą sama grę gramy.
Ceny będą kosmiczne jak każdego nowego sprzętu. Idać łeb w łeb z czołówką zawsze płaci się fortunę za możliwość posiadania topowego sprzetu do którego nie bedzie dostępu. Nie wazne czy to będzie A/S grade na starszych serverach czy D grade na nowym. Do tej pory pamiętam jaką fortunę kosztował Bonbreaker gdy miałem 2x lev.Jasne że teraz będzie nieco łątwiej (Seven Signs etc.) ale rynek będzie miał większy popyt niż podaż a to oznacza wysokie ceny. Mało tego dzisiejsze dwarfy na starszych serwerach to relikty z przeszłości głównie. Cieawe ilu gości wybierz taką klasę na nowym serverze? Zapewniam, że bardzo mały odsetek.

Ja tam na Barzie nie mam problemu żadnym z altów znalezienia party na jakimkolwiek levelu 20+ Może nie ma masy ludzi ale o party nie trudno. Druga sprawa, że grajac w jakimkolwiek sensownym party tudzież klanie nikt mi jeszcze nie wypomniał, że nie mam topowych itemów. A przypomne tylko, że do 69lev z Berserker Balde (C grade) biegałem ;) Co innego że dmg output miałem wiekszy niż z A grade bluntem bez SA, ale to już wie tylko osoba uzywająca blunta na codzień. Dla większości C to C.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 14:32 
Cytuj  
Mimo wszystko skusze sie na new serwer, lubię wyzwania, lubię e-peen contest, chociaż pewnie nie mam szans być w czołówce ze swoją zerową znajomością gry ;). Chyba lepiej być świadkiem jak community takiego serwera sie kształtuje, mieć w tym jakiś udział niż dołączać na gotowe. No cóż życzcie mi powodzenia ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.