mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 21:11 
Cytuj  
Cytuj:
Niema osobnego topica jezli chodzi o klany na retailu wiec postanowilem zalozyc wlasny.

Klan powstawajacy jeszcze za czasow c1, grajacy pod roznymy nazwami na roznych serverach prywatnych, masa osob znajaca sie od paru lat.
Zaczelo sie od rofal2, pozniej server raczej malo znany jakim byl Legacy i 2 nienawidzace siebie klany : Lole i immortals, po około 4-5 miesiacach na legacy wielkimi krokami weszlo c3 wiec zaczelo sie wszystko od nowa i ku zdziwieniu wielu osob lole i immortals polaczyly sie w jeden klan i grali razem pod szyldem postregimenT, pograne jak to zwykle na privach 4-5 miechow i zmiana servera jakim byl enraged, mnie akurat wtedy tam niebylo i z tego co slyszalem klan sie nazywal exodus, nastepnie około 3 misiecy grania na polskim serverze existence pod szyldem sexandvioLence, pozniej juz tylko abbys jako sexandvioLence rowniez no i teraz retal. Jednak jak to w naszym pieknym kraju bywa z ~40-60 osobowej paczki na server platny zdecydowalo sie przejsc tylko 8 z nas. Tym samym zdecydowalismy sie rekrutowac ludzi obecnie juz grajacych na retali a niemajacych klanu lub chetnych do zmiany obecnego tongue.gif

server : teon
nazwa klanu : vioLence (sexandvioLence sie niedalo bo ma "sex" w wyrazie tongue.gif)
lvl klanu : 3
liczba klanowiczy : 9
CL : whaddeva

miłe widzane jest doswiadczenie w tej grze, zarowno jezeli chodzi o pve, pvp i wiedze ogolna ale niebedzie tez wiekszych problemow z "przeszkoleniem" ludzi ktorzy niedawno zaczeli zabawe z l2 smile.gif

Jezli jest ktos zainteresowny prosze o kontakt w grze na pw lub mailem rowniez w grze lub [email protected]


Ja nie jestem CL'em tylko klanowiczem. Na prośbe jego zamieszczam to tutaj :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 3
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 05:44 
Cytuj  
Woo lole moj pierwszy klan (te czasy newbie :lol: ). Tak w ogole to witam wszystkich... po 3 miesiacach czytania tego forum zdecydowalem sie na retail czekam tylko na zdrapki no i mysle ze przyjmiecie mnie w szeregi waszego klanu bo atmosfere w lolach to wspominam do dzis XD

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 11:33 
Cytuj  
Spoko, do klanu weźmiemy. Możesz tylko powiedzieć kogo będziesz robić ? :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 3
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 22:31 
Cytuj  
Myślałem nad AW albo SR

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 14:26 
Cytuj  
Klan ma obecnie lvl 5 :)

Skaal i co grasz już ?


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 3
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 20:44 
Cytuj  
Gram...20 lvl ale generalnie skupiam się na adenie no i magiczny 1kk już przekroczyłem 8) gram po 17 i coś nie moge waszego cl'a dorwać...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 21:39 
Cytuj  
CL gra z reguły po 23 jak z roboty wróci i rano. Jak coś pm do mnie na nick Zaba to ja cie przyjme do klanu.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 22:01 
Cytuj  
Skaal napisał(a):
no i magiczny 1kk już przekroczyłem 8)


Kolejna granica 100kk :P


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 22:02 
Cytuj  
@montezuma nie bądź taki brutalny :P 10kk to kolejne wyzwanie ^^


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 22:19 
Cytuj  
ja specjalnie nie kupowalem A setow bo chcialem zobaczyc jak wygalda 1b ... no i nie doczekalem :P


Posty: 6
Dołączył(a): 17.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 09:21 
Cytuj  
Emi ty dalej grasz :) ( jak w końcu nabiorę ochoty na granie, zgłoszę się do ciebie po cos :D )

Ai będziemy musieli w końcu na to piwo pójść :)


_________________
Teon

Quendi - SR
Dlaczego krajobraz tak szybko miga :D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 14:02 
Cytuj  
Tay009 napisał(a):
Emi ty dalej grasz :) ( jak w końcu nabiorę ochoty na granie, zgłoszę się do ciebie po cos :D )

Ai będziemy musieli w końcu na to piwo pójść :)


Pewnie ze gram, oczywisce inna postacia ale ciage online :P


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.