mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 3.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 15:26 
 
Witam na forum! :]

Chciałem poinformować zarówno was jak i banującego stopniowo wszystkich, niewygodnych użytkowników moderatora Karola, że postanowiłem wrócić na forum.

Chciałbym wyjaśnić również, że bana na forum dostałem w okresie, w którym skończyłem właśnie grać w Lineage2, więc niektórzy mogli odnieść wrażenie, że naprawdę "przestraszyłem" się Karola.

Razparukowi chyba też raczej opadły ręce w reakcji na debilne zachowanie Karola i z tego, co zauważyłem od czasu otrzymania bana również nie wypowiadał się tutaj.

Zaznaczę również, że tylko i wyłącznie ja decyduję o tym, czy chcę udzielać się na tym forum, a czy będę to robił z tego czy któregoś z kilku(dziesięciu) następnych kont jest mi całkowicie obojętne.

Chęć dowartościowania się jednego zakompleksionego moderatora, któremu wydaje się, że ma "władzę" (pewnie w życiu wszyscy na niego srają, więc jak mu się wydaje, rządzi przynajmniej tutaj) w niczym mi nie potrafi przeszkodzić.

Phist


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 15:31 
 
dostal bana i sie pluje - typical

wroc do swojej piaskownicy synku

tym wlasnie dowiodles, ze ty jestes akurat ta osoba ktora szuka dowartosciowania...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 15:50 
 
Gezz o kogo to obchodzi... potrzebujesz się wyżalić to idź na offtopic.
TBH bany z powietrza się nie biorą, jeśli ktoś pomimo upomnień nie potrafi się opanować to tylko jego wina, że banhemmerem po głowie dostnie.

Edited: OK żałuje ze wogołe słowo napisłem... porażka.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 15:54 
 
Phist. napisał(a):
Per-Aa napisał(a):
dostal bana i sie pluje - typical

Tak? gdzie? wdług mnie to zlałem to forum na ponad miech.


Wczoraj dostal bana Alu i jednoczesnie zdjalem bana Tobie i Razparukowi.
Okolicznosci w jakich obaj dostaliscie bana byly jednoznaczne - napisalem ze kazdy kto bedzie dalej kontynuowal temat dostanie bana i wy dwaj sie do tego nie dostosowaliscie.
Widze, ze absolutnie niczego sie nie nauczyles wiec odpocznij od forum na dluzej.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.