mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 03:57 
Cytuj  
jakby ktos jeszce sie nie zorientowal to
http://www.fileplanet.com/promotions/lineage2%5Ftrial/

hehe lapcie ile sie tylko da :P

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 05:03 
Cytuj  
Ło dzięki za info Poziom :) Zawsze się przyda sklepik postawiony w giran 24/7 :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 08:21 
Cytuj  
Rofl niech zyje walker?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:37 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
jakby ktos jeszce sie nie zorientowal to
http://www.fileplanet.com/promotions/lineage2%5Ftrial/
hehe lapcie ile sie tylko da :P

Dla mnie to tylko sygnał. Jeden z wielu innych. Sygnał, który mówi, że liczba active players leci na łeb nasz szyję. Widać to także na podstawie demandu na rynku - a raczj braku demandu. Innymi słowy gra umiera. Jakby nie robili FreeTrials to za 1 rok na serverze Gustin grałoby kilkaset osób. IMHO 11 serverów w świecie zachodnim to i tak jest straszna dupa - w porównaniu do takiego WoW.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:44 
Cytuj  
no dlatego powinni jak najszybciej zaczac myslec o laczeniu serverow :))

moim zdaniem 4 -5 serverow testowo by wystarczylo

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:58 
Cytuj  
niech dalej banuja graczy zamiast botow .... :-?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 12:35 
Cytuj  
Ai napisał(a):
niech dalej banuja graczy zamiast botow .... :-?


Zgdadzam sie boty to główny powód dlaczego moja przygoda z L2 skończyła sie po 2 mies..


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 12:37 
Cytuj  
Wiesz co Qi ...czasami chcialbym dostac bana - wtedy juz na bank bym nie wrocil - bo zrywanie z nalogiem przychodzi ciezko :wink:


_________________
Before this battle over, We all gonna know - That few- stood against many ...

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 13:19 
Cytuj  
mam - DZIĘKÓWA :respect:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 14:34 
Cytuj  
Się nam znowu klanik powiększy ;P Go, go, go NCSoft !


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 15:13 
Cytuj  
Hm z jednej strony trail to możliwość spróbowania dla nowych co to znaczy L2, ale i masa botów w mieście początkowym :/ W końcu inne gry też mają opcje Traila (np. WoW).


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 15:23 
Cytuj  
nie wiem jak to wyglada waszym zdaniem ale mam wrazenie ze na spadek ilosci graczy na retailu ostanimi czasy wplyw rowniez moze miec wyplyniecie tych plikow pts c4 .... miale nawet okazje grac z calym klanem z bartza na pirackim serverze ktorzy przyszli tam tylko daltego ze im sie nie podobalo c5 a na piracie bylo c4 ;] nie wiem jakie sa wasze opinie na temat takich ludzi i moze nie chce wiedziec dla dobra wszystkich forumowiczow :D
anyway ja tam bardzo chetnie wroce na retaila prolly od noweg oroku zaraz :) juz jeden kolega namowiony i zczal grac drugi jest w trakcie kupowania gry :D
ps. mam wrazenie ze ostani duzo polakow zaczyna grac na oficialu i zastanawiam sie dalczego ... kiedy ogolna liczba graczy maleje ....


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 15:42 
Cytuj  
Katanka napisał(a):
Się nam znowu klanik powiększy ;P Go, go, go NCSoft !

Nie wiem z czego się cieszysz :roll: Każdy nowy player to -4m adeny z twojego budgetu :-P Ja bym na Twoim miejscu miał bardziej ambiwalentne uczucia :D
skylight00 napisał(a):
ps. mam wrazenie ze ostani duzo polakow zaczyna grac na oficialu i zastanawiam sie dalczego ... kiedy ogolna liczba graczy maleje ....

Bo nam produkt narodowy brutto rośnie.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 16:53 
Cytuj  
duzo to gra polakow (dzieci) w wow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
duzo to gra polakow (dzieci) w wow.


tak ale tez mam wrazenie ze to jest spowodowane tym ze wow od poczatku byl w poslce rozreklamowany a o l2 to do dzisiaj mozna co najwyzej przeczytac na jakims forum ... inna sprawa ze wow jako warcraft ma jakies tradycje :P jakiekolwiek one sa .... . nastepna srpawa to napewno to ze w l2 zawsze bylo mozna pograc na piracie :] ,a jesli chodzi o wow'a to juz nie taka prosta sprawa a juz napewno nie wyglada to tak kolorowo jak w przypadku lineage2 [o ile mozna to nazywac lineage2] a te triale to marny chwyt reklamowy jak dla mnie :] nie wiem co wy o tym sadzicie ^^'


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:16 
Cytuj  
Cytuj:
a te triale to marny chwyt reklamowy jak dla mnie


masz może lepszy pomysł?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:16 
Cytuj  
l2 to produkt koreanski wow amerykanski to i troche inaczej dzialaja w sensie korea ma w dupie euro players i us (ale us juz slabiej).

edit:
Jesli l2 pusciloby jakis filmik reklamowy w mtv lub dalaczylo plytke z filmem do pism z grami mielibysmy zasyp noobow w l2.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:23 
Cytuj  
gtainstall napisał(a):
Cytuj:
a te triale to marny chwyt reklamowy jak dla mnie


masz może lepszy pomysł?


moze zle podchodze do lienage2 ale ja nie zaczalem grac w ta gre bo dostalem triala ... albo zobaczylem reklame O.o' chociaz z drugiej strony przeciez to chwyt dla amerykanow :] co w pewnym sensie wyjasnai wszystko
ps. dziwi mnie tylko to ze po dostaniu triala w miedzy czasie jak np sciaga taki amerykanin klienta l2 nie wyskakuje odraz likn do ebay'a ;P taki niesmaczny zarcik :D bo i tak wszyscy znudzeni teraz pewnie jestescie jak jest mt:P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:26 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
nie wiem jak to wyglada waszym zdaniem ale mam wrazenie ze na spadek ilosci graczy na retailu ostanimi czasy wplyw rowniez moze miec wyplyniecie tych plikow pts c4 .... miale nawet okazje grac z calym klanem z bartza na pirackim serverze ktorzy przyszli tam tylko daltego ze im sie nie podobalo c5 a na piracie bylo c4 ;]

Jak mam być szczery to w życiu większej głupoty nie słyszałem...
Z C1/C2 to może i bym to jakoś przełknął - bo co poniektórzy szok przeżyli jak gineli od niebieskich mobów ;P A tu? Żadnych rewolucyjnych zmian, przeracających grę do góry nogami etc.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:34 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
skylight00 napisał(a):
nie wiem jak to wyglada waszym zdaniem ale mam wrazenie ze na spadek ilosci graczy na retailu ostanimi czasy wplyw rowniez moze miec wyplyniecie tych plikow pts c4 .... miale nawet okazje grac z calym klanem z bartza na pirackim serverze ktorzy przyszli tam tylko daltego ze im sie nie podobalo c5 a na piracie bylo c4 ;]

Jak mam być szczery to w życiu większej głupoty nie słyszałem...
Z C1/C2 to może i bym to jakoś przełknął - bo co poniektórzy szok przeżyli jak gineli od niebieskich mobów ;P A tu? Żadnych rewolucyjnych zmian, przeracających grę do góry nogami etc.


k sry ale nie zrozumialem co do ktorej czesci z quota masz watpliwosci ? do tego klanu z bartza ? do tego ze im sie nie podoba c5 ? czy do tego ze na piratach jest full c4 ?


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.