mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 15:35 
Cytuj  
Moze cos przeoczylem w patch notes ale nie moge znalesc info odnosnie lataniu na smokach w C2.
Czy wg. oficjanego info JA bede musial zrobic quest 55 lev czy SMOK bedzie musial byc na 55 lev?
Bo jak smok to ja pierdole - trzeba juz zaczynac go levelowac :)

Ktos kto sledzi boardy devsow C2 moze potwierdziec ktora wersja jest aktualna?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 15:56 
Cytuj  
Nie sledze tego tematu na biezaco ..ale mysle ze chyba chodzi o smoka..
bo jesli chodzilo by o gracza - a takich osob z 55+ jest sporo i do wypuszczenia c2 bedzie jeszce wiecej okazaloby sie ze co 5-6 osoba zasuwa na smoku..troche hardcore :>


lepiej kup duzo zarcia - i 'pakuj' exp w malego Jaska :)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:06 
Cytuj  
Z tego co wiem, na smoku bedzie mogl latac tylko ClanLeader.

Co innego ze stryderami - to bedzie mogl miec kazdy.
Gracz na lvl 55 bedzie mogl zrobic questa zeby zrobic z hatchlinga na lvl 55 -> strydera :)

Ale oczywiscie moge sie mylic :)


Ostatnio edytowano 21 wrz 2004, 16:07 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:07 
Cytuj  
Lol raczaj na smoku sobie nie polatasz.. co najwyrzej pojeździsz na striderze

Wydaje mi się że jusz kiedyś tłumaczyłem jak to bedzie... ale again: smok ma być lvl55+ żebyś mógł nim qułesta zacząć robić... quest jest z tego co mi wiadomo harcorowo trudny i nieda się go solo zrobić dlatego naprawde niewiele osób bedzie miało stridery (nie mówiąc o lvlowaniu smoka do 55)... to tyle z moich informacji.

Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:10 
Cytuj  
A wiesz moze czy jeszcze dziala ten bug z levelowaniem smoka "naprzemiennymi" kilami w teamie?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:21 
Cytuj  
mmm na czym on polagał?

Wiem tylko że smoka jest zajebiście trudno lvlować.... to tak jak levelowanie swojego chara po 50... ci co mają lvl50+ zrozumieją o co chodzi....

Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:49 
Cytuj  
Hmm.. tak slyszalem ze jak teamujesz ale do walki uzywasz smoka (sam nie zadajesz dmg) to smok dostaje tylko XP ile Ty bys dostal.
Inaczej mowiac - mamy 2 gosci, obaj w teamie, obaj ze smokami.
Atakuja pierwszego moba.
Gracz1 stoi i nic nie robi - wysyla tylko smoka.
Gracz2 zabija moba (trzyma agro) a jego smok nic nie robi.

Przy nastepnym mobie zmiana, etc.

Ten sposob mialbyc duzo bardziej wydajny jesli chodzi o XP dla peta niz zabijanie "normalne" mobow z assistem peta.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 18:34 
Cytuj  
Z tego co wiem to na podobnej zasadzie levelować smoka mogą wszelkie postacie typu healer (chyba nawet na oficjalnej stronie cos sugerowali).

BTW wnosze o zmianę nazwy topiku, ze wzgledu na pogwalcenie prawy do w/w tytułu LOL :D
Dla nie wiedzących taki title noszę nad głową od połowy kwietnia (coprawda ze spacją w środku ale co tam) :P

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 18:59 
Cytuj  
Żeby przystąpić do questu hatchling->stryder, twoj smoczek musi miec lev 55:) co jest z deka przejeb... odnośnie lev na latającego smoka nic mi nie wiadomo, ale to chyba nastąpi okolo C3 lub C4 czyli za okolo 1,5 roku w US:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:22 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Z tego co wiem to na podobnej zasadzie levelować smoka mogą wszelkie postacie typu healer (chyba nawet na oficjalnej stronie cos sugerowali).


No tak, jest to cenna uwaga bo jak wszyscy wiemy kazdy z nas ma 2 postacie healerow a trzecia w planach :)

j/k
kombinuje jakby tu obejsc ten jeb... level grinding normalna postacia. Jesli ktos nad tym "pracowal" albo slyszalal jakies ciekawe plotki to dajcie znac please.

Tragedia tej gry jest to, ze zeby dojsc do jakiegokolwiek "end game" i co ciekawszych game featuresow trzeba przejsc przez tysiace godzin nudnego PvM. Jesli macie jakies tricki pozwalajace to obejsc - share share share!
Wkoncu nie kazdy przeszedl przez twarda szkole niedorozwoju umyslowego nazywana niekiedy EQ :D ;)

/flames ON


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:41 
Cytuj  
nie nie nie... to nie jest rzaden bug... to normalny tryb lvlowania.

Smok zabiera pewien zależny od % dmg exp z twojej puli. Tzn jeżeli jesteś w drużynie to smok zabiera exp tylko tobie zależnie od tego jak bardzo uszkodził moba. Teraz np jeżeli nie walczysz wogóle, i tylko smok walczy nawet jak prawie nic nie robi to żeczywiście on dostanie całego expa który byś dostał ty... Ale robić tak może każdy nie tylko healer fakt ludzie mogą się troche wkurzyć kiedy zamiast walczyć wykorzystujesz grupe do lvlowania smoka. Dlatego najlepiej lvlować smoka w grupach. Tworzysz grupe idziecie na jakieś moby 40+ ktoś agruje moba potem siadacie i patrzycie jak smoki go kilują w czasie kiedy tank zarywa :]

Pozdrawiam

BTW... smoki tracą około 60% exp on deatch.... więc lepiej na nie uważać

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:56 
Cytuj  
Kumam - jasna sprawa.
Czyli spokojnie mozna dobic do 52 i zamiast placic za B grade bron 40-50 baniek poczekac do C2 (ceny pewnie spadna o polowe) i przez ten czas levelowac smoczka.

Goatus napisał(a):
BTW... smoki tracą około 60% exp on deatch.... więc lepiej na nie uważać


Taaa, dlatego finalnie bede levelowal star'a.
Co prawda wind zadaje 4x wiekszy dmg ale ryzyko popelnienia bledu (przypadkowe agro na smoka) jest ze 100x wieksze (a dla winda to smierc)
I choc w moim przypadku wynosi ok 0,1% to jednak trzeba kilnac te pare mln mobow i robi sie problem :)

EDIT: a tak wogole to doczytalem sie ze w C2 ma byc zmneijszony limit XP/level dla petow i to ma dzialac wstecznie.
Optymisci twierdza ze 50 lev w C1 pet bedzie mial 55lev w C2.
Pesymistow nie nalezy sluchac :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 00:51 
Cytuj  
tak krążą takie plotki... nawet takie że wystarczy lvl45 i po c2 zrobi się z tego 55 no ale kto to wie ... Problem jest jeszcze w karach jeżeli jest duża różnica strider <> you tylko niewiem czy działa to tylko kiedy ty jesteś niżej czy też wtedy kidy masz wyższy lvl

Pozdrawiam

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 20:56 
Cytuj  
Z tego co wyczytalem... kary są gdy róznica jest większa niż 5 lvli w którąkolwiek stronę. Tak więc najlepiej sieknąć smoczka na 5 lvl w górę ponad siebie (jesteś na 50 - on na 55) i masz 10 lvl spokojnego lvl'owania i używania Strydera. Potem... znów trzeba go żmudnie levelować...

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2004, 12:43 
Cytuj  
I apropos smokow... Zrobilem questa (pikus) ale dostalem winda. Bylem u najblizszego smoka. Wszedzie czytam, ze sa one w pelni random, ale Sylvian zasial ziarno niepewnosci, mowiac, ze slyszal, ze nie do konca tak jest. Ktos wie, od ktorego smoka biorac quest, jest wieksze prawdopodobienstwo dostania stara? I czy w ogole ma to znaczenie... Goly Wind ma 549 HP i 250+ MP (p.atk 34). Ktos ma statsy stara i tego trzeciego - "Tweete'iego"? :P

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2004, 12:59 
Cytuj  
Ja robilem ten quest ok 20x :)
10x bralem od tego smoka na lewo-gora od oren, 10x na lewo-dol od oren.
Wynik byl taki ze ok 6 starow i 14 window.

Co do statsow to powiem tak - wogole na to nie patrz :)
Bralem to na logike ale tak nie ma sensu - liczy sie tyle ze star to jedyny pet ktory jest w stanie wytrzymac KILKA ciosow a nie 1-2 od moba 35+ lev.

Jesli chcesz levelowac smoka to zajmie ci to godziny, dni tygodnie i wtedy bardzo latwo o sytuacje gdy przypadkowo zlapie on agro i padnie.
A kazdy pad = pol lev w dol.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2004, 18:17 
Cytuj  
Czyli średnio 1 na 3 to star... Więc idę jeszcze dwa razy spróbować :P jak nie będę musiał armor zakupić... I pytanie. jak bydle zdedzi to rzuca wszystko na glebę czy do mojego inwentory/warehouse?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2004, 18:23 
Cytuj  
gleba


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2004, 14:08 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
kombinuje jakby tu obejsc ten jeb... level grinding normalna postacia. Jesli ktos nad tym "pracowal" albo slyszalal jakies ciekawe plotki to dajcie znac please.


Ja się nad tym męczę. Mam już sporo ciekawych wniosków. Dam znać niedługo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.