mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 11:27 
Cytuj  
Spiesze z poinformowaniem, ze na Bartzu powstal nowy polski klan: ThePraetorians.
ClanLeaderem jest Sylvian, a do klanu przylaczyl sie juz abiss i wisnia,
a ja, Khebeln i Paraolimpiusz czekamy 4 dni na mozliwosc przylaczenia sie
ze wzgledu na opoznienie wywolane opuszczeniem klanu Avalanche.

Do klanu ma sie przylaczyc w ciagu najblizszych dni jeszcze 2 graczy: Korix i Aionus oraz moj alt GotreG
(ktorym notabene gra moj brat cioteczny :) ).

Ponawiam swoj apel o zglaszanie sie, innych polskich graczy z Bartza, do Sylviana lub mnie z checia przylaczenia sie.

Z pretorianskim pozdrowieniem: "Ave Cesarze" ;)

Ethan :wink:

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 11:38 
Cytuj  
Gratulacje :) rosnijcie w sile :)
Szkoda ze na Hinde tego nie zrobiliscie :>

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 11:58 
Cytuj  
Dzieki za slowa otuchy :)

Niestety, ja i Sylvian jeszcze podczas bety wybralismy za swoj ojczysty serwer Bartz.
A w chwiki obecnej moja postac jest na lvl 44, wiec nie oplaca sie juz zmieniac serwera.

Jedyna nadzieja, ze NCSoft wreszcie uruchomi serwery w Europie i umozliwi tranfer postaci.
Wtedy moze wszyscy albo chociaz wiekszosc Polakow spotka sie na jednym serwerze i polaczyly swoje sily pod jednym nazwa :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 12:01 
Cytuj  
Moze i uruchomia jakis serwer w Europie...ale transfer postaci to wybijcie sobie z glowy :)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 12:11 
Cytuj  
Z tego co czytam oficjalne forum wynika, ze istnieje na to duza szansa.
Miejmy nadzieje, ze obietnice zostana dotrzymane :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 15:39 
Cytuj  
Nie wiem jak bedzie z samym Euro server ale wiem od Ncsoftu ze pracuja intensywniej nad mozliwoscia transferu postaci na inne istniejace servery - np Z Bartza na Hinde , albo Hinde na Bartza :D

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 15:46 
Cytuj  
Jezeli to zrobia to bedzie znaczyc, ze jest to poczatek konca L2...

EDIT: Chodzi mi o US L2 oczywiscie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 16:47 
Cytuj  
Dla tych co graja od open bety ma byc taka mozliwosc za darmo, a inni zapewne beda musieli placic, i pewno taki transfer bedzie mozliwy tylko raz, bo jesli dalaoby sie co chwila za kase zmieniac servery to bylby faktycznie koniec :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 17:57 
Cytuj  
No więc tak jak już zdążył powiedzieć Ethan - założyliśmy nowy klan. Jeśli ktoś pragnie do nas dołączyć lub czegoś się dowiedzieć etc. - kontakt ze mną lub Ethanem.

Wszelkie informacje o nas znajdziecie pod adresem: www.The-Praetorians.prv.pl
Narazie strona ciągle w produkcji (w tej chwili jest tam to co udało mi się naskrobać dziś w pracy).


Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 13:50 przez Sylvian, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 19:19 
Cytuj  
Ustawcie zawijanie tekstu (po 64/70 znakach np.) bo na 1152x864 rozjezdza sie tak ze czytac sie nie da :). Chodzi mi o glowa ramke z tekstem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 20:43 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Dla tych co graja od open bety ma byc taka mozliwosc za darmo, a inni zapewne beda musieli placic, i pewno taki transfer bedzie mozliwy tylko raz, bo jesli dalaoby sie co chwila za kase zmieniac servery to bylby faktycznie koniec :>


Nie kumasz :)
W grach w ktorych zrobiono transfer postaci nie robiono tego dla samej idei tylko z powodu malejacych wplywow z abonamentu.
Innymi slowy Mat mowi, ze jak wprowadza transfer postaci to kolejnymi ich ruchami bedzie zamkniecie mniej popularnych shardow, sprzedawanie postaci 40 lev za ardena i sprzedawanie kasy za real money przez NC :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 20:47 
Cytuj  
Hmm... Muszę powiedzieć, że zawsze ceniłem rzeczy proste. Ta strona jest prosta, czytelna i praktyczna. Jak na jeden dzień roboty - całkiem zgrabnie Wam to wyszło.

Martwi mnie tylko to, że ma to być PL klan... Ciężko będzie, naprawdę. Po pierwsze nie ma nas wielu, a po drugie do transferu jakby nie było minimum 3 miesiące. na potwierdzenie zacytuję fragment maila z supportu:

"...We are planning to launch this feature in future updates (to było o transferze postaci między kontami). One of the most requested features we are currently working on is Character Transfer, which will allow players to take their characters to other servers. We are evaluating this now, and hope to bring this offering to you in the very near future (w pytaniu wspomniałem o C2). Details are not finalized; so don't contact our support team asking how you can transfer characters. I would suggest you to please keep checking our official website for further information's.

If it is implemented, most likely it will be for a small price, however we might offer 1 free transfer to Open Beta participants for putting up with us through the beta period. But also consider this is not a worry-free solution. If your character's name is already taken on another server, we will not be able to transfer your character to that server..."

Miejmy nadzieję, że ten ich... "future" to nie będzie jakiś odległy future :) Kto wie... Może już na Gwiazdke albo w Nowym Roku zagramy wszyscy razem...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 23:09 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ustawcie zawijanie tekstu (po 64/70 znakach np.) bo na 1152x864 rozjezdza sie tak ze czytac sie nie da :). Chodzi mi o glowa ramke z tekstem.

Nie bardzo kumam o co kaman - tym bardziej ze strone da sie bez problemow czytać w 800x600 i w każdej wyższej rozdzielczości.

Zapomniałem powiedzieć, że wymaga IE (lub innej przeglądarki obsługującej VBScript), a to z tego względu że menu pisałem właśnie w vbscript'cie.

Co do tego że klan tylko PL. Cóż wiem, ze nas malutko - ale wyszliśmy z załozenia że lepiej w bawić się w małym gronie i tworzyć prawdziwą rodzinę niż stworzyć potęznego molocha gdzie ledwo kojaży się wszystkich jego członków.
Wydaje mi się że jak będzie 6-8 aktywnych osób to to w zupełności wystarczy. Tym bardziej że napewno w rachubę wchodzą sojusze (zarówne te formalne jak i nie formalne), wręcz będziemy do tego dążyć. Tym bardziej że planujemy zrobić 4lev klanu w przeciągu miesiąca.


Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 19:29 
Cytuj  
Dawno mnie nie bylo znowu :D i popieram twoje zdanie SYLVIAN i mam nadzieje na dobrą atmosfere :P i mysle caly czas o 4levelku naszego klanu :>:)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 10:31 
Cytuj  
Panowie... na Boga! Nie róbcie nic powyżej lvl 0 :) Skoro Klan ma być PL - a w przyszłości większość z nas planuje:
1. przenieść się na serwer EU
lub
2. przenieść na inny - gdzie się przeniosą Polacy.

Jedyny lvl klanu, który ma sens - to lvl 4 i 5 (udział w siege) - mniejsze to tylko tag i name nad głową i większa liczba osób, co w przypadku czysto polskiego klanu PL - nie ma sensu.

I szkoda na to i czasu i adena i SP, bo albo trzeba będzie wszystko zaczynać od początku na nowym serwerze lub po dołączeniu do jednego z istniejących polskich na innym, na którym się przeniesiemy, nie trzeba będzie inwestować (tylko czas i kasę na lvl 4 i 5).

A jak sami napisaliście... I tak to tylko po to, by grac razem i coś tworzyć. Oczywiście to moje zdanie - możecie się z nim nie zgodzić. Do C2 zostały już około 3 miesiące - czyli bliżej niż dalej. jest już nawet odział EU NC Softu (http://www.ncsoft.net/eng/NCPress/View. ... =&search=1).

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 18:01 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
Panowie... na Boga! Nie róbcie nic powyżej lvl 0 :) Skoro Klan ma być PL - a w przyszłości większość z nas planuje:
1. przenieść się na serwer EU
lub
2. przenieść na inny - gdzie się przeniosą Polacy.

Jedyny lvl klanu, który ma sens - to lvl 4 i 5 (udział w siege) - mniejsze to tylko tag i name nad głową i większa liczba osób, co w przypadku czysto polskiego klanu PL - nie ma sensu.

I szkoda na to i czasu i adena i SP, bo albo trzeba będzie wszystko zaczynać od początku na nowym serwerze lub po dołączeniu do jednego z istniejących polskich na innym, na którym się przeniesiemy, nie trzeba będzie inwestować (tylko czas i kasę na lvl 4 i 5).

A jak sami napisaliście... I tak to tylko po to, by grac razem i coś tworzyć. Oczywiście to moje zdanie - możecie się z nim nie zgodzić. Do C2 zostały już około 3 miesiące - czyli bliżej niż dalej. jest już nawet odział EU NC Softu (http://www.ncsoft.net/eng/NCPress/View. ... =&search=1).

W sumie po części masz racje, ale ja najpóźniej w lutym (niestety przesuneli pewmiere EU WoW) zmykam pewnie z L2 - chyba że C2 zmieni na tyle dużo aby mnie zatrzymać przy grze, bądź będzie mi się tak dobrze grało że odłożę tą decyzję (acc oddam w rece klanu - nie bójcie żaby). Nawiązując do twojej wypowiedzi - nawet jeśli zebralibyśmy się na 1 serwerze - to raczej nie wydaje mi się abym został liderem. Mało tego SP raczej nie jest problemem ponieważ jako dwarf, który planuje biegać z dualami nie mam skili jakie moge rozwijać (pomijajać spoil, boost hp, etc.). Więc SP leży odłogiem.
Kasa... hmm tak naprawdę z kasą to też nie jest wielki kłopot, w kupie łatwiej nam to będzie zebrać i nikt nie poczuje jakiegoś większego ubytku. A pozostając na zerowyl lev - masz ciągłe poczucie stagnacji... nic się nie dzieje... biegamy tylko i bijemy moby... Nie podoba mi się to. Póki gram w L2 chcę z niej kożystać najbardziej jak się da - tym bardziej, że nie mam za wiele czasu na grę. Chcę tylko dobrze się bawić wraz z innymi - jeśli to ma mnie kosztować te 3,250mln adena - to OK moge i sam zebrać całość.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2004, 08:29 
Cytuj  
Dodam pare slow od siebie do tego co napisal Sylvian.

Ja nie planuje zadnej przesiadki na inny MMORPG
(no chyba zdarzy sie cud i powstanie jakis nowy superhiperbajerancki - WoW w ogole nie biore pod uwage,
bo swiat gry w ogole mnie nie odpowiada, a Everquest prawdopodobnie zawiedzie moje nadzieje, choc pewno go kupie).

Jesli nawet Sylvian zrezygnuje z gry to ewentualnie jego kontem wraz z oplatami zajmie sie moj kumpel (z reala) lub brat cioteczny,
wiec nie ma z tym wiekszego problemu (oczywiscie jesli Sylvian nie zdecyduje sie na sprzedanie go na EBayu :wink: ).

Co do transferu postaci. Tak naprawde czytajac wywiady z AshNC mozna dojsc do wniosku,
ze NCSoft ucieka od jakiekogolwiek oficjanego stanowiska w tej sprawie.
I ucieka sie do niewiele mowiacych odpowiedzi typu: "Kiedys, gdzies, prawdopodobnie, to jest kwestia czasu" itd, itp.
A my nie mamy zamiaru czekac w nieskoczonosc na dotrzymanie obietnic z czasow jeszcze OB.

I jak powiedzial Sylvian jesli klan sie rozrosnie jeszcze troche to te 3mln,
o ktorych jest mowa, nie jest taka duzo suma.

A co do SP - zawsze mozna zdelevelowac ;) (Wiem, wiem Sylvanie :D )

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 23:03 
Cytuj  
Tak dla wiadomości...
Zmieniła się domena na: www.the-praetorians.prv.pl
No i doszło pare zmian na samej stronie - ale jak ktoś jest zainteresowany to i tak się doczyta :]

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 18:49 
Cytuj  
Niezle ci ta strona wyszla Sylvian:)A o to link do strony mojego clanu(strona jest w produkcji):http://www.l2clan-illuminati.de.vu/

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 07:58 
Cytuj  
Szkoda, że w całości po niemiecku - podobnie jak "ogólna" część forum... Jak na razie tylko to mnie wstrzymuje przed dołączeniem :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.