mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 14:45 
Cytuj  
Skompresowalem screeny na max ale i tak 3 MB wyszlo :(
Opis do kazdego screenu NAD nim.

Punkt zborny - Town or Oren
Obrazek



Ruszamy....
Obrazek



Obroncy czekaja na moscie
Obrazek



Gildie rejestruja sie do oblezenia
Obrazek



Atak na pierwsza brame
Obrazek



Siege golem
Obrazek



Jak wyzej
Obrazek



Golem uszkodzil brame (widac otwor w prawych wrotach) ale guardzi rozwalili go szybko. Ludzie rzucli sie zeby "recznie" wyklepac ja i wtedy tez ktos rzucil najlepszy tekst podczas tego oblezenia.
"THROW THE DWARVES THROUGH THE HOLE :D
Obrazek



Destrukcja pierwszej bramy postepuje. Jednoczesnie magowie wala do guardow po drugiej stronie.
Obrazek



A tu poniosly mnie emocje - Valon mial tylko kilowac ludzi ktorzy przyszli zwijac loota tym co padli w walce ale ja pobieglem w pierwszej fali jak brama padla. Efekt widac :)
Obrazek



Tu juz po powrocie z HV - nadrobilem zaleglosci :)
Obrazek



Na dziedzincu.
Obrazek



kolejne screeny z walk na dziedzincu- tutaj walki trwaly ok 50 minut
Obrazek
Obrazek



Atak na wysoki zamek
Obrazek



W srodku kolejna fala guardow
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Nie moglem sobie odmowic pozowanego zdjecia :)
Obrazek



Proby opanowania zamku tez trwaly ok 30 min
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


...ale zakonczone sukcesem - wybotowalo nas do HV.
Obrazek



Na ceremonie i impreze juz nie poszedlem - 3 am zmogla mnie.
A szkoda bo bylo co swietowac :)

Generalnie organizacja byla ok.
Wydzielenie jednej gildii tylko do zwalczania "dywersantow" dalo efekty - wczesniej zawsze inni skutecznie przeszkadzali.
Niedociagniecia widzialem tylko 2.
- "zmarnowano" pare siege golemow ktore nie zdazyly nawet dojsc do bramy (nikt nie leczyl) a kazdego castuje sie chyba ok 15 min (o koszcie nie wspominam bo tez byl koszmarny)
- gosc ktory mial stac w HV i castowac na wszystkich ktorzy padli WW wylogowal sie mniej wiecej na godzine przed koncem walki (wlasnie wtedy kiedy dostawalismy najwiekszy wpierdol).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 21:24 
Cytuj  
Hehe ładne story.
Karol to może napisz jakie były twoje osobiste odczucia. Warto wogóle się ładować w Castle Siege czy może to po prostu przereklamowany aspekt gry.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 23:02 
Cytuj  
Mi sie to podobalo - w momencie siege masz calkowicie open PvP (zero jakis cryminal flag etc) co zreszta bylo zmora hinde - gildie ktore wczesniej atakowaly zamki bronione przez NPC przegrywaly dlatego ze zawsze dostawaly noz w plecy albo od wiekszych grup playerow albo calych gildii ktore walily atakujacych zamek gdy Ci byli zwiazani walka z NPC.
Przy tym ostatnim oblezeniu bylo inaczej bo z gory zapowiedziane bylo ze te gildie ktore nie ida z nami zostana pierwsze zaatakowane i tak robilismy.
Pojedynczym playerom dawalismy warning zeby natychmiast opuscili okolice a jesli nie posluchali to wpierdol a ze w siege nie mozna resowac to nie bylo szans zeby gosc szybko wrocil.

Fajna tez jest redukacja XP loss przy smierci do 1% i zmniejszenie szansy na dropniecie itemu - nie jest to tak ze sie tym zupelnie nie masz co przejmowac ale z drugiej strony nie jest to az taka tragedia jak "normalnie".

Co do leveli z jakimi mozna isc na siege - widzialem MASE osob 30-40 lev ale dla mnie na 49 lev guardzi byli orange i red (dmg zadawali od 200 do 400) wiec tak naprawde albo trzeba bardzo rozsadnie grac (trzymac sie z tylu) albo miec grupe z dobrym healerem albo high level.
Speed mam wrazenie ze bardzo nie pomaga bo wewnatrz zamku ciezko sie biega (malo miejsca) a i duzo jest NPC archerow i magow.

XP z zabijania guardow jest ale symboliczne.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 08:33 
Cytuj  
Heh.

Dzieki za wyczerpujaca relacje z oblezenia Oren :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 17:48 
Cytuj  
No nie sadzilem ze takie skurwysynstwo jest ze ludzie laduja sie na battlefield zeby tylko jakies itemy wyciagnac... Jednym slowem bogatsi w doswiadczenia z poprzednich oblężeń zaplanowaliście całość jak należy :]

W ramach OT:
A tak sobie pytam, bo kiedyś wracając z libacji z Ethanem niechcacy zdobyliśmy Oren Castle (czytaj Ethan potknal sie na schodach i machając tymi swoimi scyzorami na lewo i prawo wyrżnął połowe guardów). Jak się okazało że nie mamy co pić to szybko opchneliśmy bude za 2 beczki krasnoludzkiego piwa :D ayeee...

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2004, 08:17 
Cytuj  
No tak znowu jakies bezpodstawne oskarzenia. :wink:

To, ze scyzoryki byly ostre nie oznacza, ze to moja wina. :oops:

Teraz to wszystko na Ethana, a moze schudniemy co laska ? A nie sie rozpychamy na schodach, Grubasie :wink:

BTW: Piwo bylo nijakie, pewno barman znowu dolal do niego krasnoludzkiego moczu ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.