mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 10:09 
Cytuj  
Na Bartezie posiadam 3 postaci. Opisiki na dole.

Khebeln Jest W best D gdare Stuff, Najlepszy Hełm (37/pdef ty nie wiem jak cena stoi pewnie ze 200k+), Rękawiczki (sage 29.pdef 200-250k), Buty tez best ale skleroze mam jakie (29.pdef 200-250k), Mithril Tunic, (p.def54 MP169 (Moge sie mylić ale tak ze 300-400k), Mithril Stocklings (p.def 34 MP105 tak ze 250-300k), Kite Shild 90k, Cały set Best D grade Jewelery (Elven) Wartość tak 500-600k, 1,8 mil Book, ze 600k gold w inventory, w magazynie mam chyba jeszcze eldarake 180-200k, + rózne przedmioty w inventory nie pamietam ich wartosci ale troszke tego jest. Khebeln to 36( 20%) De Wizzard Wszystkie skile nauczone razem z sumoningiem masz 100k wolnego SP. Ponadto na Koncie masz prawie 17lv dorfa, Orka (zapomniałem lv) W Best NG Stuffie pełna wymiotka zadne prawie best, nic lepszego nie ma do zdobycia w NG wartosć z 500-600k.

Ogólnie jak sie kalkulator wezmie to mamy tutaj 4 mil 840k - 5mil 340k w kasie na kącie + postaci. No lepiej nie mogłem kąta podsumować chyba.

Ponadto gra zostałą opłacona 4 pazdziernika na 30 dni wiec im szybciej ktoś kąto kupi to ma jeszcze ful abonamencik prawie :P

Klucz kupiłem ze strony NCsoft za dolarki :P 175zł + abonament etc jeszcze. Chciałbym 250zł za konto z abonamentem opłaconym.

Wydaje mi sie ze jak na konto z abonamentem i ekwipunkiem wartym ze 100$+ (1mil adean 22$) to dobra cena poprostu nie chce mi sie bawic w ebay shit :P Od chętnych prosze pma. :) Zalezy mi aby sprzedac jej eszcze jak jest abonament.


Konto sprzedaje bo przezucam sie na wowa a gram w tej chwili w 3 mmorpg i nie chce opłacać wiecej niz 2 naraz. Ponadto Khebeln jest w polskeij Gildi. :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 11:15 
Cytuj  
troche z wycenami tych przedmiotow przesadziles , ale nie wazne :)

Sprobuj od razu na ebay - bo watpie by tu na forum byl jakis maniak co tyle zaplaci :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 11:25 
Cytuj  
W niektórych zawyżył w jednym zaniżył... Ale fakt, to nie jest tak istotne. Spróbuj od razu na Ebay. Też tak uważam. Cena uczciwa, ale tutaj raczej biedoki siedzą... :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 12:16 
Cytuj  
No jak ktoś zainteresowany to kątą wciąz na sprzedaz cena ~200zł atm, szkoda aby lezało i abonament sie marnował.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 18:31 
Cytuj  
Mam pytanie: Czy sprzedales juz konto ?

Wlasnie namawiam brata ciotecznego, zeby od Ciebie je kupil - zobaczymy czy mi sie uda :)

Jakby co, to dam znac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 04:30 
Cytuj  
Nie wciąż jest nie mam czasu nawet go na ebay umiescic specjalnie mam ostatnio zawalenie głowy w pracy. Jakby co to pisz :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2004, 09:10 
Cytuj  
Konto cały czas na sprzedarz jezeli ktoś jest zainteresowany ;)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2004, 14:44 
Cytuj  
Na E-buy niewystawiaj jak nie masz Paypala bo moga teraz konto zbanowac, mi jakos udalo sie opchnac mojego Warcriera za jedyne 550 dolcow:((( Podczas pierwszej licytacji na 6-8 godzin przed koncem Vero usunelo mi aukcje gdzie mialem jush nabite dobrze ponad 600 dolcow, (mialem propozycje buy now za 800:) jednym slowem jak nie masz Paypala to kicha:(((


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2004, 14:50 
Cytuj  
Wiem dlatego tłuke sie z tym na boardach :P

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 19:03 
Cytuj  
O wlasnie przyszed mi mail ze mi jednak zbanowali konto, ale transakcje sfinalizowalem takze moga mnie pocalowac w D... Kasy za transakcje im nie zaplace:)) E-buy jebane rasisty hehe, czy to nasza wina ze paypal nie dziala w Polsce? Raczej nie:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 07:51 
Cytuj  
jak nie masz paypala to banuja konta na ebay-u? o co chodzi?

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 11:21 
Cytuj  
Ano to taka nowa akcja na E-buy, jezeli nie masz aukcji (dotyczy konkretnie gier MMo kasy chars itd) popartej płatnoscia poprzez Paypal to tzw program Vero jest w stanie zawiesic ci konto a w szczegolnych przypadkach zbanowac:) poprzedzone to jest 2-3 emailami ostrzegajacymi, a jak napiszesz ze w Polsce nie ma Paypala to kolesie odpisuja ze to nieprawda hehe, jelopy. Moim zdaniem tu chodzi wylacznie o kase jaka ucieka im sprzed nosa przez płatnosci Western Union czy Money Gram. Pozatym moj kumpel ze Stanow pisal mi ze ostatnio poszly w dol aukcje E-buy i paypal bo pewna ilosc numerow kart kredytowych poszla w eter, takze kolesie sa smieszni, pozatym poprzegladajcie jakiekolwiekm aukcje gdzie jest Adena , Lineage 2 lub platinium w tytule czy gdzies jest bez pypala hehe. Takze reasumujac H.. im W D... Na koniec:
Dostalem takiego maila po ostrzezeniach:

INS NOTICE: VeRO: eBay Registration Suspension to: (moj email)

**PLEASE READ THIS IMPORTANT EMAIL REGARDING YOUR ACCOUNT**

Dear vissegard (MOJ E-Mail),

We regret to inform you that we have suspended your account for listing potentially infringing items on eBay.

If you wish to have us consider reinstating your account, you will need to follow our reinstatement procedures located at:

http://pages.ebay.com/help/community/reinstfaq.html

If you feel that your account was suspended in error, or have other questions relating to your suspension, please visit our suspension FAQs at:

http://pages.ebay.com/help/community/reinstfaq.html

Any attempts to avoid this suspension, such as registering new accounts, could result in permanent suspension from eBay.

Please note that any seller fees due to eBay will immediately become due and payable. eBay will charge any amounts you have not previously disputed to the billing method currently on file.

Regards,

The eBay Community Watch Team


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 02:30 
Cytuj  
bump

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.