mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 17:36 
Cytuj  
...na europejskich serwerach?

Sypnijcie odczuciem, żeby nad czymś zapłakać lub z czegoś się śmiać.

Taka prośba mała, z czystej ciekawości...

Hmm... do tych, którzy odeszli z Bedevere :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 14:47 
Cytuj  
Powiem tak ....
Na Bedevere byla o wiele fajniejsza atmosfera
Nie wiem moze tylko mi sie tak wydaje ale ludzie ( nie mowie tu o Polakach ) byli jacys fajniejsi i bardziej sklonni do pomocy.

Ale i tak bym juz nie wrocil na US.
Tam we frontierach jest pustynia :sad:
Na Euro o ktorej godzinie sie nie wejdzie w Emain jest pelno ludzi :smile: Pomysl nad tym Holger bo chyba warto zaryzykowac.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 15:21 
Cytuj  
dokladnie, zgadzam sie z kielasem.

ale jak chcesz sie przenosic to najlepiej kup konto juz z lvl 50. duzo tego chodzi. jesli nie to czeka cie wstawanie rano o 6 przez pare dni i PLing w malmo :>

a najlepiej jak necrosa kupisz zeby byl na alb pryd i wtedy mozemy sobie tam zrobi maly gank squad :razz:


_________________
afk for quite a while


Posty: 21
Dołączył(a): 24.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 19:18 
Cytuj  
A ja zapraszam na Excal do Albionu :smile:

Ludzie fajni, jak na Us na Bedevere było 900 luda wieczorem tak tu jest 2500 - ogólnie super :wink:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 23:01 
Cytuj  
No niestety sam skazales sie na izolacje na alb/excalibur.

Pseudo-officjalny podzial jest taki:
Excalibur - midgard
Prydwen -Albion

No ale twoja wola, my nikogo do grania z nami nie zmuszamy.
Niestety na Excaliburze mimo szczerych checi nie bedziemy w stanie ci pomoc :sad:

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2004, 05:13 
Cytuj  
Alez bedziecie mogli mu pomoc ... w porcie spowrotem do Albionu z ktoregos frontiera :grin::P

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2004, 09:13 
Cytuj  
Jesli chodzi o populacje to zdecydowanie sie oplacalo.
Ktoregos dnia wysedlem solo do emain okolo godizny 17 i do 20 mialem juz 25K na liczniku.

Za to brakuje mi bardzo naszego stealth gank teamu :sad: To byl prawdziwy fun.


_________________
--
Drak

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2004, 09:14 
Cytuj  
Tak jak Kielas napisal...
Kup necrosa Holg, kup :grin:.
Ja sie bede powoli przenosil na alb/pryd.
White: zastanow sie, przeciez mozesz na prydwen tez zrobic alba i grac z nami? rowniez level 20.


_________________
TBH!


Posty: 21
Dołączył(a): 24.12.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2004, 22:30 
Cytuj  
Tu gdzie jestem jest super i od groma fajnych ludzi z EU - o żadnej izolacji nie ma mowy :smile:

Holga gorąco zapraszam :smile:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2004, 22:36 
Cytuj  
Hm...zapominacie all,ze jak wejdzie (pewnie za pol roku) ToA na euro,to bedzie taka sama kicha we frontierach jak BYLA na US ...."pogrubilem" "byla" he he...bo wsio wraca pomalu do normy...a jak wyjda (pewnie tez za pol roku)nowe frontier zony...to,przypomne se stare czasy co za kazdym drzewkiem stal jakis zadny krwi wrog he he....szkoda ,zescie posprzedawali swoje US konta heh,trzeba bylo cancelnac :smile:

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2004, 22:56 
Cytuj  
Cytuj:
2004-01-09 22:36, Lapiduch napisał:
Hm...zapominacie all,ze jak wejdzie (pewnie za pol roku) ToA na euro


ToA ma wejsc na koniec lutego :grin:

PS. tego roku :razz:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2004, 07:05 
Cytuj  
Hm..."koniec lutego"?....tzn. ze macie do konca lutego RvR na euro...he he

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2004, 07:25 
Cytuj  
rvr bedzie mniej intensywne, ale na pewno nie zaniknie tak jak na bedevere.

_________________
Vautrin The Skald,
Midgard/Excalibur
Vautrin The Scout,
Albion/Prydwen

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: frogmaster dnia 2004-01-10 07:27 ]</font>

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2004, 09:36 
Cytuj  
Jak dla mnie TOA to najgorszy pomysl wszechczasow i ubolewam ze nie uda mi sie przed nim uciekac w nieskonczonosc....


_________________
--
Drak

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2004, 10:45 
Cytuj  
Hm..."...zaniknie..." na bedevere tez nie zaniklo he he...w 1wszym miechu bylo okolo 10
max. ppl w emain he he.Obecnie to juz jest ponad 30+ i to w moim time play..a w nocy to pewnie ze trzy razy tyle jest.Hiby sie tylko "buntuja" i ciagna do 9tgo ML'a he he
Fakt ToA "polozylo" RvR..i tak samo bedzie na euro...a jak na euro sa "zgrani " gracze i gildie ,to...RvR bedzie lezec he he...bo ToA wymaga zgrania

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2004, 11:34 
Cytuj  
o tyle fajnie ze na euro teraz ToA wejdzie z poprawkami odrazu.

a rvr bedzie na takim poziomie jak przed ToA na bedevere. wczoraj robilem /who upp 118 /who jam 106 /who odin 30 /who emain 15

...

o znikniecie rvr nie ma mowy


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2004, 12:35 
Cytuj  
Ano - mało prawdopodobne, żeby groził wam uwiąd rvr w skali, z jaką mieliśmy do czynienia na Bedevere. Za dużo luda się u was pałęta, zapewne patrząc tylko komu by tu dać w mordę.

Ale - paradoksalnie - u nas ToA przyczynia się teraz do zupełnie już wyraźnego odradzania się rvr.
Po pierwsze - występuje już syndrom zmęczenia ToA (jak długo można kampować scrolle?) i ludzie chcą trochę odreagować, zanim znów wrócą do bezmyślnego tłuczenia mobów;
Po drugie - jak już ktoś zdobędzie i podleweluje jakiś błyszczący artefakt czy stuknie mu następny master level, to chce albo je wypróbować w praniu, albo pokazać wszystkim, jaki to on jest teraz uber-hiper zabójca, albo jedno i drugie;
Po trzecie - cześć artefaktów leweluje się tylko w RvR, a i część MLs też wymaga stukania rpsów.
Po czwarte - ToA już straciło blask nowości i wszystko najnormalniej w świecie wraca do normy.

Ta norma oczywiście nigdy nie będzie taka, jak u was - to niemożliwe - ale przynajmniej taka, do jakiej przywykliśmy przez ostatni rok or so. Na przykład - bez specjalnego wysiłku udawało mi się, wyłącznie solując, przez czas jakiś utrzymywać średnią tygodniową na poziomie 50-70k z dziennym rekordem rzędu 25k. A to, jak na Bedevere, jest zupełnie nieźle. Oczywiście, w moim przypadku, spora część z tego to DF, ale i tak dobrze. A taki Yrod potrafi 200k nastukać tylko w emain.

Co do mnie - moje pytanie w tytule to tylko i wyłącznie czysta, babska ciekawość. Nie myślę o przenosinach na serwery europejskie. Już raczej o totalnej wyprowadzce, gdy tylko pojawi się jakaś nowa, interesująca gierka. Ale ciekaw jestem frontiers, więc pewnie jeszcze trochę wytrzymam na Bedevere :smile: Poza tym mam 3 uaktywnione artefakty w trakcie lewelowania (nota bene - raczej kupowałem scrolle, niż kampowałem, co w przy tylko jednym z nich zubożyło mnie o 7 plats:)) i muszę zobaczyć jaki to hiper-uber zabójca będę, gdy już staną się one w pełni sprawne :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2004-01-10 12:42 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.