mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 08:16 
Cytuj  
Na poczatek sory za takie proste pytania na ktore bylo juz udzielane setki odpowiedzi. Niestety siedze w robocie i nie mam czasu na grzebanie po forum a chcialbym poznac jak najszybciej odpowiedzi.

1. Ile aktualnie kosztuje DAoC i gdzie mozna go kupic ?
2. Na jakim serwie najlepiej byloby grac (tzn czy US czy EU) ?
3. Jakie sa koszty konta (oplaty miesieczne czy jak to w koncu jest)?
4. Gdzie ewentualnie moznaby zassac triala (widzialem do zassania 7 dniowego triala na gamespy'u ale niestety trzaby miec oplacona usluge zasysania - sama darmowka nie wystarcza) ?
5. Wszelkie linki do dobrych stronek o DAoC (glownie polskich) mile widziane.

Z gory dzieki wielkie za odpowiedz.
Pozdrawiam
Skjaldar Hryggr

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 09:02 
Cytuj  
ad 1) Nie wiem ile kosztuje, kupic tylko ze sklepow wysylkowych z zagranicy, od kumpla w anglii, konto od kogos z naszych (podsyla ci 1 plik i gra sama sie sciaga, taki patent fajny :smile: )
ad 2) Daoc US - oryginalne daoc by mythic, wiec najlepszy afaik support, najnowsze pacze itd. Na EU gra teraz wiekszosc polakow, na serwerach jest jakby wiecej luda, niestety wlascicielem jest france telecom :smile: No i jestesmy z paczami jakies 5 mies do tylu. Co akurat nie wplywa jakos strasznie na grywalnosc.
ad 3) 12 euro miesiecznie, musisz miec karte ktora mozna placic w necie.
ad 4) Kurde.. a nie wystarczy numeru karty podac? :razz: Lipa..

Hm nie ma stronek polskich o daoc, sa tylko 2 fora, to i na mmogspot.com

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 12:07 
Cytuj  
Dzieki za szybka odpowiedz.

Hmm w takim wypadku jaka karte trzeba miec - bo gdzies tu zauwazylem ze Electron mBanku juz raczej niebardzo.

Nadal pozostaja pytania:
- w jakim sklepie wysylkowym kupic (tzn moze ktos jakis moze polecic)
- czy warto sie w to wpakowac (tzn chetnie bym sobie to przetestowal - moze sie uda gdzies tego triala zalatwic)
- gdzie grac - czy na US czy na EU

Moze jesio ktos cos odpowie lub doradzi ?

Dzieki jesio raz i pozdrowka

Skjaldar Hryggr

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 12:42 
Cytuj  
Co do pierwszego pytanie to nie wiem :D Na drugie trudno mi odpowiedziecobiektywnie, ale mysle ze warto sporo ludzi gra w to jakies 2lata i nadal graja wiec cos w tym musi byc :)
US czy EU trudno powiedziec niby pod prawie kazdym wzgledem US>>EU, ALE 2 rzeczy duza roznica czasow uniemozliwia zalapanie sie na wiekszosc raidow etc bez wstawania o 3-4 w nocy (to na US), po drugie wieksza populacja :D no i wiecej polakow na EU


_________________
retired...

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 13:48 
Cytuj  
Jeśli zdecydujesz się na US to można użyć karty Visa Electron Inteligo. Przestała działać eKarta (to nie jest Electron tylko jakaś, okazało się, niepełnosprawna Visa).
Wczoraj aktywowałem i Intelogo działa na US.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:11 
Cytuj  
http://camelotvault.ign.com

http://www.camelotherald.com

a tych stron mozesz znalezc tysiace linkow do innych stron :smile:
Z camelot herald mozesz sie dowiedzied o wszystkich serwerach, toonach, guilds, przeczytac najnowsze info itp. Camelot Vault ma najlepsze forums i info. Jest to jednak o serwerach US, ale jest tam link do DAOC Euro

enjoy


_________________
Yalsi - 42 Fire wizzy 'Manifest Destiny' - Mordred USA

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 21:50 
Cytuj  
Wielkie dzieki za odpowiedzi, porady itd. Szczeze mowiac jestem mocno zaskoczony. Spodziewalem sie raczej ze dostane z 10 odpowiedzi w stylu "spadaj lamo, o tym juz pisalismy setki razy - przejrzyj forum i nie zawracaj glowy..." albo cos w tym guscie. Przyzwyczajenie z boardow Ultimy Online. Wyglada na to ze raczej na darmowych serwerkach/shardach zbiera sie wiele osob dla ktorych forum sluzy do bluzgania innych i pokazywania swojej wyzszosci, a na platne nie maja juz na szczescie przystepu (nie w takiej skali przynajmniej) - kolejny plus DAoC :grin:

Mr.FooT - wiesz mi raczej chodzilo o to czy moje subiektywne odczucia beda warte tego by zaplacic za to takie kwoty. Wiesz mam spore wymagania co do klimatu i zachowania wspolgraczy, swiata, mechaniki itd. itp. Darmowe shardy Ultimy Online naprzyklad dosc szybko mnie nudzily bo niestety wiekszosc nie trzymala wogole klimatu i liczyl sie dla nich tylko kox kox i kox... Za to na Arkadii zyje z powodzeniem niemalze 6 latek "pod jednym imieniem" i chociaz to juz nie to co kilka lat temu, jednak nie zamierzam rezygnowac. :grin:

Jeszcze raz za odpowiedzi i miejmy nadzieje do zobaczenia w swiecie DAoC'a :grin:

Pozdrawiam
Skjaldar Hryggr

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 21:57 
Cytuj  
Hmmm klimat rpg to raczej tylko na US na RP servach, ale znoof sa 2 problemy ktore wymienilem wczesniej. A ludzie ktorzy graja sa jak wszedzie raz fajny koles a raz mlot :grin: Taki life

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 22:38 
Cytuj  
Cytuj:
Wielkie dzieki za odpowiedzi, porady itd. Szczeze mowiac jestem mocno zaskoczony. Spodziewalem sie raczej ze dostane z 10 odpowiedzi w stylu "spadaj lamo, o tym juz pisalismy setki razy - przejrzyj forum i nie zawracaj glowy..."


Spoko, na to przyjdzie jeszcze czas :grin:

Na euro cos takiego jak roleplaing nie istnieje. Kazdy gra jak chce, jak ktos ma ochote odgrywac jakas postac to odgrywa, jak nie to nie. Mnie to pasuje bo nie lubie sztucznej "klimatycznosci", ale co kto lubi.

BTW pamietacie historyjke z gosciem na serwerze RP, ktory tlumaczyl GMom ze ma jego postac ma polskie imie, takie jak miala jego babcia polka? Co to bylo za imie? :smile:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 09:10 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-10 22:38, Fapuse napisał:
Cytuj:
Wielkie dzieki za odpowiedzi, porady itd. Szczeze mowiac jestem mocno zaskoczony. Spodziewalem sie raczej ze dostane z 10 odpowiedzi w stylu "spadaj lamo, o tym juz pisalismy setki razy - przejrzyj forum i nie zawracaj glowy..."


Spoko, na to przyjdzie jeszcze czas :grin:


To jakas aluzja do mojej osoby Fap? :grin:

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 12:02 
Cytuj  
Nie, to stwierdzenie faktu. Zawsze najpierw zachecamy ludzi to tej beznadziejnej gry a potem jak juz zaczynaja grac i prosza o pomoc to mowimy FU n00b :grin:

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 13:24 
Cytuj  
Byhyhyhyhyhy
Dobrze wiedziec :D
Byhyhyhyhyhy

_________________
SKJALDAR HRYGGR
"Brothers everywhere-raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world"
(Manowar "Warriors of the World")

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Skjaldar dnia 2004-02-11 13:24 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Skjaldar dnia 2004-02-11 13:24 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Skjaldar dnia 2004-02-11 13:25 ]</font>

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 23:51 
Cytuj  
Ja proponuje wersje EU , czemu :

raz , strefa czasowa, wiecej ludzi sie znajdzie o normalnych porach grania.

dwa, EU dostaje wszystko z opoznieniem (teoretycznie minus), czyli na przyklad wlasnie za 2 tygodnie wchodzi u nas dodatek ktory w wersji US byl juz z pol roku temu. Ale za to dostajemy wszystko w wercji poprawionej, czyli u na s od razu dziala:P Mniej bugow.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2004, 11:33 
Cytuj  
Fea dlaczego mowisz ze to minus,to plus bo z kasa na dodatki rozstaniesz sie pozniej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2004, 13:07 
Cytuj  
Trail na file planet jest juz dostepny dla wszystkich.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2004, 15:37 
Cytuj  
Dla wszystkich ktorzy wykupia usluge sciagania plikow hehe :wink:

BTW dolar jest teraz duzo tanszy niz euro :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2004, 18:34 
Cytuj  
Nie :smile: Teraz wszyscy juz moga nie tylko cie zapisani.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.