mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 24.12.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 22:44 
Cytuj  
Wlasnie otrzymalem ten add-on, przeczytalem troszke z tego co znajduje się helpie gry i mam w związku z tym pewne pytanko. O co wlasciwie w tym biega. Ze co, mam niby zatluc potowry zeby dostac scrolle a potem artefakt i w koncu master skill?? Czy może mi to których z szanowych graczy US wyjasnic?

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2004, 23:03 
Cytuj  
To ty nie wiesz co kupujesZ?? Lol :grin:


Posty: 21
Dołączył(a): 24.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 06:12 
Cytuj  
Nie ma to jak rzeczowa, inteligentna odpowiedź - brawo ;>

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 08:07 
Cytuj  
Jakie pytanie taka odpowiedz...
To jest chyba najwieksza zmiana od wprowadzenia RAsow a ty sie pytasz co to jest, to jakiej odpowiedzi ty sie spodziwales...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mr.FooT dnia 2004-03-02 08:08 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 08:39 
Cytuj  
konkretnej.


_________________
TBH!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 08:51 
Cytuj  
Szkoda ze konkretniej to mozna o tym ksiazki pisac...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 09:15 
Cytuj  
Cytuj:
Ze co, mam niby zatluc potowry zeby dostac scrolle a potem artefakt i w koncu master skill??


o tym mozna chyba calkiem rzeczowo i krotko?
ja sie z toa nie zapoznalem jeszcze i sam nie wiem.
na pewno trzeba zaczac od robienia ML - przy portalu w pierwszej strefie stoi koles, po rozmowie z ktorym dostajesz pierwsze triale. Mozesz sie portowac dalej. Co do artefaktow, scrolli EDIT: i ogolnie ToA /EDIT odsylam do:

http://www.visionofsages.net/toa/



_________________
Vautrin The Skald,
Midgard Excalibur

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: frogmaster dnia 2004-03-02 09:15 ]</font>


Posty: 21
Dołączył(a): 24.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 10:12 
Cytuj  
frogmaster - dzięki za normalną odpowiedź, poczytam sobie o szczególach na podanej przez Ciebie stronie...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 13:04 
Cytuj  
wszystko znajdziesz na podanej przez n00ba stronie ale w skrocie:

ML - dodatkowe umiejetnosci ktore dostajesz po skonczeniu Triali (czegos w rodzaju questow, ale niekiedy potrzeba bardzo duzo osob do skonczenia). wybierasz z dwoch sciezek dla postaci.

Artefakty - zdobywasz 3 scrole (z roznych mobow, albo mozesz kupic) + sam artefakt i aktywujesz go. pozniej tylko godziny farmowania mobow zeby podniesc mu poziom.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 15:35 
Cytuj  
Hm..."póżniej tylko farmowanie...." już nie, he he (przynajmniej na US-shardach)...można artefakty levelowac na grzbietach wrogow he he.Fakt,ze wolniej idzie,ale nie jest takie nudne jak farmowanie he he

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 17:09 
Cytuj  
Nie przejmuj sie footem on tak zawsze :grin:

I TAK, w skrocie tak to wyglada. Dokladniej opisane jest gdzies na http://www.camelotherald.com W kazdym razie kiedys byl tam opisany system ML i MA.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 12:39 
Cytuj  
To ja jeszcze tak troche dokladniej. ML (master levels) mozna robic od 40lvl chara. Sa to jakby dodatkowe lvle, z ktorych kazdy dodaje jakas umiejetnosc ( cos ala uber RA, nie wszystkie uber ale dosc duza czesc). Kazda klasa ma do wyboru 2 sciezki ML, ktore mozna w kazdej chwili zmienic, dokuki sie nie zrobi ML10. Kazdy ML trzeba robic po kolei ( czyli ml1 ml2 ml3 ml4 ...) a kazdy sie sklada z 10 trials ( prob questow nazwac jak kto chce), ktore mozna robic w dowolnej kolejnosci , ale z pominieciem trial10( czyli trial 1 do 9 robimy jak chcemy, ale trial 10 robimy na koniec). I to chyba wszystko co o master levels. Acha , zeby w ogole zaczac je robic, trzeba pogadac z arbiterem w Heroes Library w TOA zone.

Co do artefaktow, sa to przedmioty, ktore uzyskuja dodatkowe zdolnosci w miare grania i zabijania mobow badz na RVR. Znajdujesz artefakt to raz, pozniej 3 scrolle do niego, a na koncu go aktywujesz. Do momentu aktywacji, wszystkie czesci sa tradable ( czyli mozna sie wymieniac, sprzedawac). Po aktywacji , artefakt jest nontradable ( twoj do konca zycia chara). Artefakty zazwyczaj maja kilka + w statystykach, + 2 uber ( badz mniej uber ) zdolnosci podobne do RA's ( np. Insta rezz FG, badz 50% ablative na 2 minuty.....)

I to praktycznie wszystko z wazniejszych rzeczy. Do tego w TOA dochodza nowe . tzw new epic sets, chyba 4 takie, kazda zbroja (caly set) odpowiada jednej krainie, oceanus, stygia itp. Nie sa to uber hyper zbroje, ale niektore czesci sa lepsze niz dropy z TG (oj tak).

Do tego dochodza dropy ROG (random object generator) , ktore sa rozne rozniste, ale maja niesamowite zdolnosci w porownaniu nawet do SI ( mi wczoraj wypadlo claw dla savage , z proca AE DD range 300, -15% do health :razz: )

Nom, mam nadzieje ze wystarczy... A dorzuce, ze cale TOA wielkoscia dorownuje chyba normalnemu DAOCOWI, do tego 3 sposoby poruszania sie w nim ( teleporty, lodki i na piechotkie).

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 14:02 
Cytuj  
Cytuj:
ktore sa rozne rozniste, ale maja niesamowite zdolnosci w porownaniu nawet do SI ( mi wczoraj wypadlo claw dla savage , z proca AE DD range 300, -15% do health :razz: )


Te 15% jest wyliczane z Twojego damage (nie jestem pewien co do dokładnej formuły), nie z HP przeciwnika :wink:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 17:40 
Cytuj  
Lutus to ładnie podsumował. Trochę uwag dodatkowych jednak:

MLe są ZALICZANE po kolei, jednak nie trzeba ich ROBIĆ po kolei. Tzn. mając uaktywniony (rozmowa z arbitrem) ML 1 można dołączyć do ludków, robiących ML4 czy jakikolwiek i pobawić się z nimi. Trials (każdy to 1/10, a właściwie 1/11 MLa) z tego wyższego ML zostaną zaliczone, ale zauważysz to dopiero, gdy dojdziesz do niego "normalnie", czyli zaliczysz wszystkie niższe MLe. To takie robienie na zapas - odkłada się. Komenda /master pokazuje ci trials aktualnego MLa. Jest jeszcze trial 11 - czyli master lvl experience - trzeba natłuc trochę mobów, zwykle dość specjalnych. To od ml2 w górę.

Przy artefaktach trzeba pamiętać o tym, że można je kupić przed aktywacją, ale nie można ich aktywować, jeśli samemu się nie zaliczy "encounter", czyli nie uczestniczy w zabiciu moba, z którego artefakt spada. Scrolle lepiej kupować, bo ich farmowanie to prwadziwy ból w dupie. Tyle, że przy okazji można ładnie zarobić, choćby na ROGu. Następna tu sprawa - można lewelować kilka artefaktów jednocześnie i każdy z nich dostaje PEŁNY, należny z moba exp. Np. Shades of Mist wymaga zabijania czegokolwiek solo, Belt of Sun - zabijanie w dzień, Ring of Dances - w SI dungeons. To można połączyć i nic się nie traci.
Nie nastawiajcie się jednak na więcej niż 3 artefakty - ni cholery nie udało mi się zrobić sensownego template nawet z 3 - zawsze czegoś brakuje, nie można (albo ja nie potrafię) wszystkiego wymaksować dla infa z 3 artefaktami i uber-dropami z questów w TOA.
Acha - tak na początek pobytu w ToA: RÓBCIE QUESTY! Nie tylko zorientujecie się w geografii, ale też zdobędziecie trochę ładnych przedmiotów. Pierwszy pobyt w ToA powinien być poświęcony rozmowom ze wszystkimi NPCami, jakich zobaczycie.

Oczywiście te wszystkie pseudomądrośći można znależć na visionofsages. To teraz biblia ToA i trzeba trochę poczytać.

Nie 3 sposoby transportu, tylko 4 :smile: Są jeszcze rekiny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.