mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 17:29 
Cytuj  
Fap, akurat tak sie sklada, ze ze sklepow ktore maja mniejsza cene na daoca, duzo sie placi za przesylke, wiec i tak i tak jakbys nie kombinowal, cena jest praktycznie taka sama.


Posty: 33
Dołączył(a): 22.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 20:02 
Cytuj  
Lutus ma racje, nadto postac na 42 levelu to "prawie skonczona postac" a ja nei chce jakischs neiwiadomo jak wielkich sum bo hcyba 150 zeta to nei az tak duzo a jakbys nei liczyl nowa wychodiz jednak drozej a rozni sie tym tlyko ze nei ma zadnych postaci.

gabrielangel: nei wiem jakim cudem robisz 50 levelu (czy chocby 42) w 2 dni ale albo klamiesz ( bez obrazy) albo ja sam nei wiem jush co :razz:

ja kasy nei rzadam z apostacie tylko z agre a postacie sa dodtakiem ktory sparwia z emoja ofert ajest bardziej atrakcyjna nish kupno nowej gry

z tego co wiem wysylka z zagranicy to minimum 10 dolcow a to dodatkowe 40 zl i nikt mi nei wmoi z emozna kupic taniej nish ja chce za swoja wiec lepiej sie zastanwoice co piszecie
bez obrazy Fap ale to nei ja robei z siebie idiote ....... (tak jakbys sie staral zebym nei sprzedal dyskredytujac to co pisze tylko zastanwiam sie po co?)
moze ja sie na tym tak dobez nei znam bo w koncu nei mam tyle doswiadczenia co wy ale rozum mam i liczyc tesh potrafie...

na allegro neidawno ktos chcial kupic i dawal od reki 150 zl tyle ze wtedy znalem stare ceny jeszcze i neistety za duzo chcilem, ja konto sprzedam tak czy siak jak nei teraz to pozniej ale ktos kto chce kupic starci okazje...:{P


Posty: 33
Dołączył(a): 22.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 20:04 
Cytuj  
Btw do postu Gabriela: jak sie ma jusy jedna 50lev to wiem ze mozna od razu 20 level zrobi tlyko najpierw ta 50 levelowa tzra meic na koncie:P


Posty: 33
Dołączył(a): 22.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 20:07 
Cytuj  
Danny (20:06)
powiesz ze poczatkujacy zrobi w 2 dni 50 level?
Lutus (20:06)
trzeba miec sm'a i posiedziec w lair badz w modernagrav z leechem
Lutus (20:06)
nie, potrzeba 2 konta do tego
Lutus (20:06)
i 2 dni played
Lutus (20:06)
czyli 40-48 godzin nonstop
Danny (20:06)
hehe
Danny (20:06)
no to spoko
Danny (20:07)
ale nei ktos kto kupi nowa gre
Danny (20:07)
i ma 1 konto
Danny (20:07)
prawda?
Danny (20:07)
i kto gra 48 h non stop:P?
Lutus (20:07)
prawda :razz:

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 22:20 
Cytuj  
Z tego co widzę to mylisz "2 dni played" z "dwa dni" ...
"/Played" to taka komenda, która określa ile czasu w sumie grałeś więc tak zwane "2 dni played" to może być na przykład tydzień albo miesiąc dla niektórych graczy.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2004, 06:56 
Cytuj  
nowy kupuje konto i pozycza sm'ma od kogos znajomego (co sie bardzo czesto zdarza).

gra po 8h dziennie i ma w tydzien lvl 50.

/2 played = 48h.

pozatym zdziwilbys sie, ale widzialem ludzi ktorzy grali nawet po dluzej niz 48h naraz. tylko kontakt z nimi byl sredni :razz:


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2004, 11:20 
Cytuj  
Hmmm ja na przyklad z zaba mam kiepski kontkat to znaczy ze on/ja nie sypia? :grin:

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2004, 13:43 
Cytuj  
Gab i to jest właśnie największa zaleta wspólnego grania (z Polakami). Możesz zaufać komuś i wiesz, że nie zrobi cię w #####. Grając z obcymi nawet w całkiem fajnej gildii nigdy nie pokusiłbym się na taką wymianę hasełkami.
Na Merlinie chyba ze 3 razy jakiś gość okradał Dragon Raidy robiąc niby przypadkowe LD i zabierając skarby podstawionym charem, który stawał się skarbnikiem. Teraz podobno sprzedał konto, a kupiec dziwi się dlaczego gracze tak na niego krzywo patrzą :wink:P

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2004, 20:06 
Cytuj  
Mr.Foot: Podczepiasz dorzylnie roztwor z kofeina i ( w przypadku faceta ) nakladasz butelke na penisa i obklejasz tak by nie spadla. Pozostaje ci tylko jeszcze miec blisko telefon i 2-3 restauracje ktore przywioza ci pizze czy cos na zamowienie i wsio. Mozesz w taki sposob wiecej niz 48h bez przerwy grac :smile: :smile: :smile:

Tra: Tak, zgadzam sie z toba. Ja wiem ze w rozkwicie ShadowBane pozatym ze dostemp do mych 2 konto mialo okolo 4-5 polakow to ja sam mialem dostemp do moze 4 konto poza mymi dwoma i nigdy nie slyszalem by komus cos znigelo czy cos. Jak juz to jeszcze sie kolega robilo lvl-e na postaciach bo jak na przyklad ja odpalilem 3 konta ( bot, tank, healer) + kumpel wszedl na 2 jeszcze to kurcze poprostu bylo zaje***cie :smile: :smile: :smile:

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 12:48 
Cytuj  
a jak patrza kurierzy z pizzerni na goscia z przyklejoną butelką do fiuta?

ja zrobilem skalda w miesiac, ale tak dlugo to trwalo tylko dlatego ze gram tylko 20-24
i łikendy , plus nie wiem czemu do 30 lvla robilem normalnie :/

jak robilem platinusa na bedevere to bylem dumny z 42 lvla teraz wiem ze to nic szczegolnego i nawet przy moim stylu gry moge go miec w 2 tyg max

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.