mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 15:59 
Cytuj  
Witam.
Jako ze i mnie znudzil Neocron, a nieudalo mi sie swojego czasu zdobyc DAoC (pozostal EQ na otarcie lez ) tak sie zastanawialem czy moze nie sprobowac DAoC.
Doszly mnie glosy ze to juz jakby zmierzch tej gry (przynajmniej jesli chodzi o rodakow).
Poki co ciagne triala, ale bylbym wdzieczny za wasze opinie, czy warto, gdzie gracie itp., wsio co by pomoglo podjac decyzje.

pozdro

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 16:39 
Cytuj  
samej grze do zmierzchu bardzo daleko natomiast faktem jest ze mnostwo polakow juz nie gra.

czy dobrze czy zle to juz sam ocen.

sprobuj triala i zobacz czy ci sie podoba :razz: moze pograj troche i kup sobie gotowe konto z master levels, lvl 50, artefaktami etc :razz:


_________________
afk for quite a while


Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 16:58 
Cytuj  
no wlasnie ciagne triala,co do kupowania postaci to nie wchodzi w gre, mam nadzieje ze poza czystym PvP czy moze raczej RvR nie zanudze sie ?
Glownie chodzi mi wlasnie o klimat, w NC poza biciem sie nonstop gra nie oferuje nic innego, mobow mozna na palcach jednej reki policzyc, kcialbym troszq "poRPGowac :razz:"
no i mam nadzieje ze nie wszyscy juz zrezygnowali :smile:
czekam na dalsze opinie

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 18:55 
Cytuj  
Falghar, bez względu na to czy chcesz grać z Polakami,czy nie; czy chcesz RPGować, czy nie; czy zabijać graczy, czy moby - DAoC jest teraz wśrod mmorgów czymś bardzo szczególnym, imho. Mogę ci tylko powiedzieć - zazdroszczę ci, że jeszcze tego nie znasz. Tak, jak mógłbym powiedzieć komuś, kto nie czytał Tolkiena.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2004-04-15 19:56 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 08:31 
Cytuj  
DAoC to najlepszy mmorpg na rynku imo. Kazdy moze tu znalezc cos dla siebie:
1. pve - cala masa stref,dungeonow,questow i innego talatajstwa.
2. rvr - swietnie pomyslany system zbiorowego pvp.
3. klimat - dla mnie rewelacja :smile:.

Jak juz ci sie wyczerpie trial i nadal nie bedziesz zdecydowany to przedluz sobie na miesiac - tyle wystarczy zeby sie wciagnac :smile:


EDIT: a propos tego co Holger napisal:
chcial bym zaczynac i poznawac swiat DAoC od nowa hah. Pamietam swoja fascynacje samym szwedaniem sie po nowych strefach.
hah przypomnialo mi sie ze na 18 levelu chcialem pojsc strasznie do battlegrounds ale nie wiedzialem gdzie to jest i zawedrowalem do lyonesse. To musi byc tu - pomyslalem - jak zobaczylem telamony.
hahaha
_________________
Vautrin The Skald,
Midgard Excalibur

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: frogmaster dnia 2004-04-16 09:34 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 09:28 
Cytuj  
haha n00000000b :razz:

a kto pamieta perypetie z pygmy goblins :razz: jak sie rzucal caly domek na ludzi i zawsze mozna bylo wchodzac d lyonesse spotkac tych ktorzy biegli w druga a za nimi train ahah.

mam nawet screeny z pierwszego mojego rvr kiedy mialem 19lvl i midy wziely nasze prawie wszystkie keepy. generalnie nie wiedzialem co sie dzieje ale bylo super. przez pare godzin szukalismy tych midow ale bardzo duzo osob padalo po drodze od guardsow i od mobow (wiekszosc byla chyba <40).


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 11:45 
Cytuj  
taaaa to bylo niezle - pamietam jak z Karolem na lev 8-10 odwazylismy sie wyjsc za most kolo darkness(oczywiscie wtedy jeszcze df nie bylo :smile: ) i spotkalismy Holgera ktory byl dla nas super hero (level cos kolo 20-go :smile: )
ALe TOA i Si juz nie byly takie zabawne - o ile jeszcze SI mialem ochote/sile lazic to TOA mnie zniechecilo - faktycznie robi sie tak ze niedlugo po swiecie daoc trzeba bedzie specjalnie lazic zeby kogos znalezc bo inaczej same moby do okola...


_________________
Obrazek

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 12:44 
Cytuj  
Oj, łezka się w oku kręci :smile:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 13:06 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-16 10:28, gabrielangel napisał:
haha n00000000b :razz:

a kto pamieta perypetie z pygmy goblins :razz: jak sie rzucal caly domek na ludzi i zawsze mozna bylo wchodzac d lyonesse spotkac tych ktorzy biegli w druga a za nimi train ahah.


hahahhahahahha nawet do conrwall station gonily cholery hahaha


_________________
TBH!

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 13:13 
Cytuj  
Hei Falghar

Ja niedawno zaczalem moja przygode z DAoC i z dnia na dzien jestem coraz bardziej wessany - gdyby nie praca, potrzeba snu i czasami innej rozrywki to bym siedzial na DAoC nontop :D Wessalo mnie calkowicie... szczegolnie gdy polazilem sobie nieco w grupie... Wdg mnie naprawde warto... A co do polakow to fakt nieco maloooo, ale sa i napewno nie pozwola rodakowi zginac (przynajmniej na EU-Ex-Mid)... Tak ze nie zastanawiaj sie tylko dolaczaj - bede mial z kim expic :D

Pozdrawiam

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 13:40 
Cytuj  
No wlasnie - niby wszysko to pieknie i ladne ale perspektywa chodzenia po lasach i lania samcyh NPCow troche przeraza. Coz pewnikiem gdyby podobnie nie wessala mnie Ultima Online (Skjal, brachu ty wiesz oco chodzi :wink: To pewnie bym zaczal.
Pozatym, szczerze powiedziawszy WoW ciagnie, Warhammer Online rownie, wiec czy ja wiem czy sie pakowac DAoC :/
Tak gralem w triala - bardzo mi sie podobalo, ale jakos tak nie do konca przekonany jestem ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 16:07 
Cytuj  
Nie mam nic do nikogo ale imo wow to bedzie gra dla 15 letnich dzieciakow... a na WHO to przyjdzie jesio poczekac


Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2004, 16:26 
Cytuj  
dokladnie to samo kcialem powiedziec, WHO bylbym zainteresowany ale to hektar czasu jeszcze a Blizzardowi dziekuje, pierwsze wrazenia po trialu so very positiv, wiec raczej decyzja zapadla, dzieki za pomoc :grin:

pozdro

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2004, 23:05 
Cytuj  
Cytuj:
No wlasnie - niby wszysko to pieknie i ladne ale perspektywa chodzenia po lasach i lania samcyh NPCow troche przeraza.


To akurat w daoc nikomu nie grozi. Levelowanie bardzo przyjemnie przeplata sie z pvp. IMO w daoc nigdy nie mozna narzekac na nude... zawsze mozna zaczac robic nowa postac :smile:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2004, 10:18 
Cytuj  
Tudziez dorosnac do gry na PvP muahahaha :grin:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2004, 12:44 
Cytuj  
Hmm robag ile razy ja juz z toba przerabialem ten temat? :grin:
Konkluzja byla zawsze ta sama: Dla kazdego cos innego jest mile... ;P


Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2004, 16:16 
Cytuj  
hehe myslalem robal ze ci wybilem PvP w neo z glowy moim PNem :grin: , a powaznie to to sa dwa rozne podejscia do PvP i mi osobiscie poki co DAoC bardziej sie podoba (ale to nie musi byc obiektywna opinia, w Neo gralem ponad rok i po prostu znudzil sie a tu stawiam pierwsze kroki)

pozdro

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2004, 17:01 
Cytuj  
Daoc ma najlepszy system GRUPOWEGO pvp jaki w zyciu widzialem. Jego jedynym minusem jest ograniczenie liczebnosci grupy.. :grin:

Neo traktuje temat z zupelnie innej beczki, o czym tu gadac?

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2004, 17:57 
Cytuj  
dyskusje o wyzszosci bozego narodzenia nad wielkanoca potrafia byc naprawde ciekawe :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2004, 18:43 
Cytuj  
noooooo, ja tam wole boze narodzenie, bo jak powszechnie wiadomo, jest lepsze :razz:


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.