mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 00:32 
Cytuj  
A wiec tak po krotce . Mam dosc AO , FFXI nie jest dla mnie , planetside juz mi sie znudzil bo ile mozna to samo , a nic innego fajnego w mmorpg nie wyszlo (chyba ze cos grubo przegapilem ) . Tak wiec moje pytanie , czy w to sie jeszcze oplaca grac od poczatku ? Czy ta gra nie jest juz za stara ? CZy nie lataja tam juz sami uber roxor wypasieni gracze a taki noob jak ja z zerowa znajomoscia swiata nie bedzie tam gatunkiem na wyginieciu ? DZieki z gory za wszystkie odpowiedzi :smile:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 08:21 
Cytuj  
Warto. Chyba nie ma nic lepszego na rynku teraz a jak wyjda New Frontiers to bedzie zupelny wypas :smile:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 09:09 
Cytuj  
Mysle ze w tej chwili to najlepiej jak zasiegniesz opini Skjaldara on zaczynal niedawno od 0 wiec powie ci jak sie sprawa ma :grin:

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 11:12 
Cytuj  
warto , warto , zabawa jest przednia, gra sie zmienia wiec nie ma mowy o stagnacji i nudzie, na euro serwerach duzo ludzi i jest co robic, jak przyjdziesz na mid/excal to mozesz liczyc na pomoc


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 11:13 
Cytuj  
Cześć, ja zacząłem grać jakiś miesiąc temu i musze powiedzieć, że nowych graczy jest bardzo dużo, tak , że spokojnie możesz wejśc w to. Wcześniej grałem w EQ i jakoś za specjalnie nie przypadł mi do gustu, tutaj widzę że naprawdę fajnie można sobie pograć. ram na serwerach US. Dodatkowo pomysł firmy z trialem na 7 dni uważam za trafiony, dużo nowego narybku się pojawiło :smile:


Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 12:03 
Cytuj  
Jakby co to na albionie/excal jest nas 4 noobow (3 tydzien grania), co do tego czy warto, to uwarzam ze jak najbardziej, zawsze mozesz triala sciagnac i zobaczyc jak to wsio wyglada .
Natomiast jak sie zdecydujesz to chyba lepiej na EU serw, jesli bys mial problem ze zdobyciem gry (choc jestesmy juz EU wiec nie powinienes miec :] ) to polecam sklep http://www.gameplay.co.uk i wersje gold2 z SI i ToA, jesli doplacisz 6 funciorow to masz gre po 2 dniam na stole

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 12:43 
Cytuj  
gram ponad rok i nie ma mowy o nudzie,gra jest boska-polecam
najlepiej mid/exkalibur lub dla tegich zabijakow camlan -pvp.
ale camlan moze zniechecic bo ginie sie za czesto

pozdrawiam

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 12:44 
Cytuj  
aha w AO gralem tez z 8 miechow ,nawet do piet nie siega daocowi

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 13:31 
Cytuj  
:smile: Dzieki za szybkie info w takim razie do zobaczenia ingame pewnie :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 13:57 
Cytuj  
Ale naciagacze....... :wink:
Nie wiem jak wy ale ja juz bym teraz sie chyba nie zdecydowal zaczynac od zera.
Jak sobie pomysle o levelowaniu do 50, potem jeszcze MLe, artefakty, levelowanie artefaktow, farmowanie na armor i bronie , spellcrafting .... omg !!!

No dobra juz nie marudze :smile:
To jest z perspektywy kogos kto juz dlugo gra w daoc. Nowym na pewno sie spodoba bo jest 1000 rzeczy do zrobienia i zobaczenia.
I jest to chyba najciekawsza gra w jaka dane mi bylo grac.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 17:22 
Cytuj  
Oki jedno male pyt ;] Sciagnolem triala tylko ze mam maly problem bo nie wiem ktory serv :smile: Ehh mogliby zrobic 2 serv i by nie bylo problemu a nie kilka :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 17:32 
Cytuj  
Hmmm trial jest chyba z wersji US
Wiec najwiecej Polakow na US jest na Alb/Bedevere

Zastanow sie tez nad MLF, Lancelotem albo Merlinem bo to sa nagesciej zaludnione serwery i latwo bedzie ci znalesc grupe o sensownej porze.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 17:45 
Cytuj  
Ahia dzieki z gory , z tego co widzialem to Merlin jest najbardziej zaludniony wiec zobacze co i jak tam sie dzieje ;] Na 1 rzut oka wyglada fajnie wiec pewnie sie zobaczymy na euro serv :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 18:51 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-20 14:57, Kielas napisał:
Ale naciagacze....... :wink:
Nie wiem jak wy ale ja juz bym teraz sie chyba nie zdecydowal zaczynac od zera.
Jak sobie pomysle o levelowaniu do 50, potem jeszcze MLe, artefakty, levelowanie artefaktow, farmowanie na armor i bronie , spellcrafting .... omg !!!




Kielas a kiedy ty lewelowales postacie ? O ile pamietam to na mid/exc zadnej a na alb/bedevere z 3 postaci ty skonczyles 1 wiec shadup i nie zniezniechecaj nowych :grin:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
Kielas a kiedy ty lewelowales postacie ? O ile pamietam to na mid/exc zadnej a na alb/bedevere z 3 postaci ty skonczyles 1 wiec shadup i nie zniezniechecaj nowych :grin:


nic dodac nic ujac :smile:


_________________
TBH!

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 19:09 
Cytuj  
No widzisz !!!
Wylewelowalem sam moze z jedna 50 i juz drugi raz nie jestem w stanie powtorzyc tego wyczynu bo mam odruch wymiotny :wink:

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 20:04 
Cytuj  
Ha ... wreszcie sie moglem pojawic i cos szkrobnac (co za menczarnia - caly wczorajszy dzien bez DAoC'a - masakra aaaaaaa.....). Juz samo to co napisalem w () powinno wystarczyc zeby Cie zachecic hyhy. Faktycznie gram od poltora miecha i poki co jest rewelka... nudy nie ma, jesli wiesz jak jej uniknac (tzn najlepiej zalapac jakas dobra grupe a pozniej to tylko lapac sie za glowe ze tyle czasu zlecialo jak z bicza trzasl). Nowych jest sporo i pojawiaja sie wciaz nowi... tak ze w tym temacie jest spoko... Dodatkowo zawsze mozesz liczyc na pomoc kazdego z rodakow (wiem cos o tym bo pomogli mi gigantycznie - szczegolnie Platinus - pewnikiem przez regionalny patryiotyzm :grin:). Aha i dodam jesio jedno: we wtorek postawilem pierwsze kroki na RvR i ... przyznaje bez bicia ze przebilo to doslownie wszystko w co dotychczas gralem (a bylo tego sporo). Nie moge sie doczekac na wypakowanie 50 lvl i wypad z jakas rodzima grupa.

Tak ze wedlug mnie WARTO jak jasna cholera. :grin:

Pozdrawiam

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 20:08 
Cytuj  
taaa, to witamy w gronie pojebanych daocem
hryggr

hyhyhy

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 20:29 
Cytuj  
Jestem inny i jestem z tego dumny!!! :grin:

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2004, 20:31 
Cytuj  
Hyhyhy jak to mawiaja - gdy stoisz w miejscu to tak naprawde cofasz sie w rozwoju. Byl czas na offlinowe rpg, byl czas na diablo na BN, byl czas na arkadie, na UO .... teraz czas na DAoC.... i cos czuje ze to pojebanie DAoCem potrwa dluzej niz arkadia (a tam to bylo z gora 6 latek) :D

<<<Edit
Tak jest Foot !!! Jestem z tego cholernie dumny !!! :D
>>>Edit

Pozdrawiam



_________________
SKJALDAR HRYGGR
"I will lead the charge - My sword into the wind
Sons of Odin fight - To die and live again..."
(Manowar "Sword In The Wind")
Hryggr Grooah - Excalibur - Zerk 30 lvl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Skjaldar dnia 2004-05-20 21:33 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.