mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 10:57 
 
POST USUNIETY

jesli postujacy ma watpliwosci dlaczego....

klient - "bierze sie go" kupujac legalna gre

darmowe serwery - pare pieter nizej



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-06-08 12:04 ]</font>

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 12:14 
 
widze ze sheryf czuwa :razz:
pozdrowionka

czuj czuj czuwaj :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Platinus dnia 2004-06-08 13:15 ]</font>

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 12:22 
 
Witaj, karol66.

1. Dałeś odpowiedzi, ale usunąłeś pytania - ja wiem o co chodzi, ale inni moga sie tylko domyślać. Pomysl nastepnym razem :wink:
2. Jakis przeczulony jestes. Czy wychowywales sie w zlodziejskiej dzielnicy, w ktorej "wziac"="ukrasc"? Ja na mysli mialem m.in. i to gdzie mozna kupic - przeszukalem polowe polskich sklepow z grami i nie znalazlem. Stad bylo pytanie.
3. Pytanie o darmowy serwer - malo takich w Polsce? Malo sie o nich tu pisze?
4. Nie wiem po co sie produkuje - pewnie sie obrazisz i usuniesz caly post :smile:

Wybacz, ale Twoje zachowanie przekonuje mnie, ze liczba 66 przy Twoim nicku wcale nie jest rokiem urodzenia, inaczej musialoby to byc 86 albo i wyzej. Bez obrazy, ale uwazam ze zachowales sie dziecinnie.

Pozdrawiam,


_________________
bolo
"blogoslawiony ten, ktory nie majac nic do powiedzenia, nie ubiera tego faktu w slowa"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lordbolo dnia 2004-06-08 13:39 ]</font>

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 12:56 
 
A ja mysle ze pieprzysz...
wystarczy przejzec 3-4 ostatnie strony i znalazbys odpowiedzi na wszystkie pytania...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mr.FooT dnia 2004-06-08 13:57 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 12:58 
 
Cytuj:
2004-06-08 13:22, lordbolo napisał:
Witaj, karol66.

1. Dałeś odpowiedzi, ale usunąłeś pytania - ja wiem o co chodzi, ale inni moga sie tylko domyślać. Pomysl nastepnym razem :wink:
2. Jakis przeczulony jestes. Czy wychowywales sie w zlodziejskiej dzielnicy, w ktorej "wziac"="ukrasc"? Ja na mysli mialem m.in. i to gdzie mozna kupic - przeszukalem polowe polskich sklepow z grami i nie znalazlem. Stad bylo pytanie.
3. Pytanie o darmowy serwer - malo takich w Polsce? Malo sie o nich tu pisze?
4. Nie wiem po co sie produkuje - pewnie sie obrazisz i usuniesz caly post :smile:

Wybacz, ale Twoje zachowanie przekonuje mnie, ze liczba 66 przy Twoim nicku wcale nie jest rokiem urodzenia, inaczej musialoby to byc 86 albo i wyzej. Bez obrazy, ale uwazam ze zachowales sie dziecinnie.

Pozdrawiam,


1. O dziecinne zachowanie Karola nie posadzaj.
2. Na tym forum jak ktos sie pyta o darmowy server zostaje obrzucony blotem (zazwyczaj przez Foota :grin:).
3. Karol: nie miales kiedys 666 przypadkiem? :wink:.
4. Poszperaj na forum a znajdziesz odpowiedzi na wiekszosc pytan. Jest tu na przyklad podwieszony topic: "Gdzie w koncu mozna kupic DAOC?". Pisac umiesz albo kogos prosisz zeby cos naskrobal jednak albo masz problem z czytaniem, percepcja albo ten ktos nie chce ci przekazywac informacji.
Zanim zaczniesz sie pytac innych wloz troche wysilku i sam sie czegos dowiedz.

zeby nie rozwodzic sie na temat, ze np na 2 stronie topicow w threadzie pt. "Czy w to sie oplaca jeszcze grac ?" (
swoja droga tytul ten powinien przyciagnac uwage czlowieka, ktory zastanawia sie nad przygoda z DAoC, prawda?) znajdziesz informacje gdzie mozna kupic wersje EU :wink:, podaje link http://www.gameplay.co.uk
Wiadomosci gdzie kupic wersje US znajdziesz w podwieszonym temacie na pierwszej stronie forum.

Jezeli jednak interesuje cie darmowa gra to nie wracaj na to forum bo poznasz Foota :wink: i innych.


_________________
TBH!

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 12:59 
 
ROFL foot byl szybszy! nerf imo haha

no i oczywiscie nie napieprzyl tyle shitu co ja. krotko i na temat :grin:


_________________
TBH!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 13:37 
 
1. Dałeś odpowiedzi, ale usunąłeś pytania - ja wiem o co chodzi, ale inni moga sie tylko domyślać. Pomysl nastepnym razem :wink:
Moj blad - nastepnym razem wywale do flames od razu :grin:

2. Jakis przeczulony jestes. Czy wychowywales sie w zlodziejskiej dzielnicy, w ktorej "wziac"="ukrasc"? Ja na mysli mialem m.in. i to gdzie mozna kupic - przeszukalem polowe polskich sklepow z grami i nie znalazlem. Stad bylo pytanie.
Dokladnie - rozszyfrowales mnie. Wychowalem sie w Otwocku ktory byl kiedsy mekka podwarszawskich gangow kradnacych samochody (przynajmniej do czasu az pruszkow nie wystrzelal wszystkich rodzimych gangsterow a kaczynski nie posadzil wspolpracujacych z nimi policjantow).
A co do Twojego posta to sorka - nie sadzilem ze ktos moze byc na tyle slepy zeby nie zobaczyc gotowego watku "gdzie mozna kupic daoc".
W takim razie moja odpowiedz brzmi: 7 od gory :grin:

3. Pytanie o darmowy serwer - malo takich w Polsce? Malo sie o nich tu pisze?
"Tu" masz na mysli "w duzym pokoju" czy na tym forum?
Na tym forum sie wogole o nich nie pisze bo to forum o DAoC - forum emulator nizej.

4. Nie wiem po co sie produkuje - pewnie sie obrazisz i usuniesz caly post :smile:
Nie - ale zalockuje zeby nie ciagnac dyskusji z czlowiekiem, ktory nie szanuje czasu innych.
To nie kwestia przeczytania 3-4 pierwszych stron - to kwestia przeczytania 1/3 PIERWSZEJ STRONY :wink:

Wybacz,
Nie - to jest nie do wybaczenia!

ale Twoje zachowanie przekonuje mnie, ze liczba 66 przy Twoim nicku wcale nie jest rokiem urodzenia, inaczej musialoby to byc 86 albo i wyzej. Bez obrazy, ale uwazam ze zachowales sie dziecinnie.
Coz... uganiam sie za dupami, nie mam problemow ze wzwodem, pije piwo i gram w MMO - jest to moim zdaniem dowod ze nie przekroczylem jeszcze 20.
I pieprzyc to co mam wpisane w dowodzie :grin:

Na koniec ja mam do Ciebie goraca prosbe.
Lekture forum zacznij od przeczytania swojej sygnaturki.
Wytluszcze Ci ja dla uproszczenia

"blogoslawiony ten, ktory nie majac nic do powiedzenia, nie ubiera tego faktu w slowa"

Pozdrawiam! :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.