mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 17:38 
Cytuj  
Chciałem powiedzieć tam coś mądrego, a tak to odwłok blady...
Ech... jak się zaczyna coś dziać, to zawsze znajdzie się jakiś policjant :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 18:59 
Cytuj  
Ja wychodze z zalozenia ze forum daoc przezylo juz swoje.
Rozbiory, pierwsza i druga wojna swiatowa, dodatek TOA, zespol ich troje, mark24.... :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 19:07 
Cytuj  
No widzisz Holger masz nauczke na przyszlosc ze trzeba byc czujnym, zwartym i gotowym :smile:

A jak juz zasmiecam tak powazny watek to moze zadam powazne pytanie.....
Jak tam testy NF ? Napisal bys cos co sie na US dzieje ... jak tam sprawdzaja sie nowe BG itp ...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 10:56 
Cytuj  
Przyznam ci się, Kielas, że niewiele mogę powiedzieć o NF - połaziłem tam ze 3 dni, stoczyłem kilka walk 1 na 1 czy 1 na 2, pobiegałem z zergiem, upiekli mnie olejem pod bramą... Ale głównie włóczyłem się, żeby poznać geografię... I podoba mi się, tyle że nie mam motywacji, żeby tam dłużej teraz siedzieć. Na BG w ogóle nie byłem.
A od wczoraj w ogóle nie mogę wejść, bo w chwili, gdy pojawiło się to:
http://www.camelotherald.com/more/1515.shtml
test-klient zaczął mi warczeć, że too many files missing or corrupted. A ściągałem patche na bieżąco. No nic, zapuściłem wczoraj ściąganie i przez CAŁĄ noc ściagnęło mi się ze 100 mb i stanęło :smile: Wiwat Mythic :smile:

Na Bedevere teraz jest dużo ciekawiej, niż wtedy, gdy z podkurczonymi ogonami czmyhaliście przez Atlantyk. RvR niemal jak kiedyś, co prawda nie w godzinach 11-16 naszego czasu, ale wieczorem całkiem znośnie.

I jescze opowiem wam śmieszną historyjkę, która mi się wczoraj przytrafiła. Zderzyłem się w emain z sb. Imię jakby mi znane, ale bez przesady, wiedziałem, że już się tłukliśmy, ale gdzie i kiedy? Ot, taki sobie rr5 sb. Zdjąłem mu połowę życia dość szybko, a on jakby nic mi nie zrobił - trochę to było dziwne. No i zaczął uciekać. Nie uciekł, bo mam long wind. Ot, taka sobie walka.
Ale 15 minut później odzywa się do mnie alb zupełnie mi nieznany, przedstawia się imieniem tamtego SB i przeprasza, że zaczął uciekać, ale właśnie się respecnął i mu się klawisze pojebały :smile:
Heh, facet wolał się przyznać do xrealmingu, byle tylko ktoś nie uważał go za tchórza :smile: Fajne, podoba mi się facio. Zabiję go znowu :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2004-06-09 11:59 ]</font>

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 12:28 
Cytuj  
jo! szkoda karol ze zablokowales topic bo co jakis czas chetnie bym sobie poflamował
:smile: i to nie gdzies na zadupiu ale tak tutaj swojsko przed chałupom
a tak ogolnie nie ma sie o co obrażać :smile:
mnie ucieszylo ze ktoś tu nad nami czuwa
i to w dodatku pan 666 :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.