mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 08:13 
Cytuj  
a czy jak jedziesz na czolowe to tez czekasz ze zjechaniem az ci ktos o tym powie??

EDIT: jesli juz to imo taki spec 46 void dla ostatniego bolta i DDkow i 26 light dla nearasighta i wtedy rjan stalby wpisdu za nami i walil nearsighty i bolty i disease jakby ktos sie do niego pofatygowal :D a najbardziej martwi mnie to ze gacowi od nowa trza bedzie arty robic :D nerf a ten pewnie wymysli se tempa z 7+ artami ;P


_________________
retired...


Ostatnio edytowano 24 wrz 2004, 09:11 przez Mr.FooT, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:06 
Cytuj  
Ja wam powiem jak to wyglada z punktu widzenia BMa ;). Co do healowania nie moge miec zadnych zastrzezen , a co do mezzowania to zgadzam sie ze troche nam go brakuje ale popatrzcie teraz na gropy albow i modow w kazdej jest conajmniej 2 mezzerow w mniejszym lub wiekszym stopniu potrafiacych mezzowac i jest duza szansa ze ktorys z nich wymknie sie z pod mezza. No i teraz najwazniejsze imo brak interputa w sumie ale to sie odnosi sie do mezza bo jak oni nas mezzna to napewno nie my zaczniemy pierwsi interputowac . Musicie tez zauwazyc ze prawie wszystkie gropy ktore teraz biegaja w alb i mid to sa caster gropy , a do likwidowania caster szmelcu najlepsze sa tanki wiec imo 1 wiecej BM napewno sie przyda.


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:24 
Cytuj  
mam nadzieje, ze nikt nie poczul sie urazony moim malym flamem, ja wole powiedziec co mi na sercu lezy, niz to kisic w sobie. Nie bierzcie sobie tego ( szczegolnie foot) strasznie do siebie, jakobym chcial kogos zjechac, ja po prostu chcialem pokazac niedciagniecia i sam jestem zadowolony jak ktos mi to pokazuje ( ja u siebie widze brak rozpoznania u przeciwnika i musze przesunac gdzies blizej button attack pieska, bo zapominam jeszcze o tym ze to ladnie helkow interaptuje).


A co do tego, ze nie ma 2 mezzera... zgadzam sie z tym jak najbardziej, u midow czesto to jest 3 mezzerow, albow nie znam, ale pewnie podobnie. Niestety jeszcze nie jestem obeznany we wszystkich klasach hib i nie wiem wiec mi powiedzcie : czy bylaby jakas mozliwosc zrobienia skladu na 2 mezzerow?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:26 
Cytuj  
Foot oni stali pod hmg. nie poruszali sie. na radarze widziales ich z daleka. nie wszyscy w grupie maja radar. leader musi informowac grupe o swoich zamiarach.

2 mezzer = light eld - walic void imo.


_________________
TBH!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:29 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
a czy jak jedziesz na czolowe to tez czekasz ze zjechaniem az ci ktos o tym powie??

EDIT: jesli juz to imo taki spec 46 void dla ostatniego bolta i DDkow i 26 light dla nearasighta i wtedy rjan stalby wpisdu za nami i walil nearsighty i bolty i disease jakby ktos sie do niego pofatygowal :D a najbardziej martwi mnie to ze gacowi od nowa trza bedzie arty robic :D nerf a ten pewnie wymysli se tempa z 7+ artami ;P



wezme temp yaca (bez ds :P )
on chyba jako pierwszy mial wszystkie arty :P
i levlowac latwo imo te syfy
a co do gsv to bedzie peno rangeruf ktorzy beda kciel to z nami levelowac imoffs

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:40 
Cytuj  
frogmaster napisał(a):
Foot oni stali pod hmg. nie poruszali sie. na radarze widziales ich z daleka. nie wszyscy w grupie maja radar. leader musi informowac grupe o swoich zamiarach.

2 mezzer = light eld - walic void imo.


clip range to afaik 3k wiec widac ich z duzeeeeej odleglosci i stali po naszej stronie muru imo bezsensem jest wymaganie ode mnie zeby za kadym razem lrzyczal rozbiegac sie tym bardziej ze ja wtedy naprawde mam co robic (uwierz mi a jak nie to mozemy sie na 1-2 dni zamienic)


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:41 
Cytuj  
moge prowadzic - wtedy bedziesz sie skupial na mezzowaniu


_________________
TBH!

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:45 
Cytuj  
I tak jak kiedys Gaco wspominal - jeden Druid musi walic rootem prawie caly czas zeby interuptowac.

btw. to moze powiedzcie mi co mam levelowac, bo jakos nie widze zeby gdziekolwiek bylo tutaj miejce dla mojej Mentalistki :)
Przy RR3-4 respcuje sie na Light/Menta i bede mial demezz.


_________________
------

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 09:57 
Cytuj  
zaba kufa tu nie chodzi o to kto ma leadowac tylko o to ze jak sie nie unstickniecie to mi sie na target wpierdalacie a jak nie prowadz tez wcale nie jest przez was latwiej targetowac


_________________
retired...

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:01 
Cytuj  
Jak juz ekstrema to gdzies czytalem ze jakas tank gropa biegala na 2 bardow kiedys :) i bardzo sobie to chwalili ale imo warden ma zawazne resisty zeby zastapic go np. bardem.


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:03 
Cytuj  
imo good idea, zeby zaba prowadzic a foot nie patrzyl na mape , tylko te sekundy gdy patrzy czy dobrze jedzie poswiecal na targetniecie kolesia i wpicie w dobrym momencie mezza, trza sprobowac, bo tak to rzeczywiscie duzo traci foot na tym, ze a) patrzy na mape all time jak naprowadza, b) traci na tym czas na targetowanie kolesia, a to najwazniejsze


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:05 
Cytuj  
foot , to sobie podwyzsz kamere kufa jak ci sie ktos wpierdala na ekran, nie wiem jak masz ustawione, ale ja zawsze moze targetnac, od tego jest mozliwosc zmiany wysokosci kamery


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:08 
Cytuj  
i tak bede musial patrzyc na mape zeby wiedziec kiedys sie ustawimy jak juz jade na kolesie i mam ich w clipa range to mnie wali co jest na mapie wiec twoje wywody se bezpodstawne

ale spoko oddalona kamere mam tylko zapomnialem o podwyzszeniu


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:18 
Cytuj  
foot nie chodzi o czepianie sie do ciebie (w tym momencie mozesz to tak odczuwac) ale o dopracowanie szczegolow/zadan zeby wszystko lepiej dzialalo


_________________
TBH!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:23 
Cytuj  
frogmaster napisał(a):
foot nie chodzi o czepianie sie do ciebie (w tym momencie mozesz to tak odczuwac) ale o dopracowanie szczegolow/zadan zeby wszystko lepiej dzialalo



dokladnie, nie uwzialem sie na ciebie czy cus foot, tylko chce dojsc do tego jak zrobic zeby bylo lepiej


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 13:56 
Cytuj  
ja nie twierdze ze ktos sie mnie uczepil albo cos tylko mowie co mi osobiscie najbardziej przeszkadza druga sprawa jest to ze nie mam zmaxowanego range

mam nadzieje ze dzis uda sie cos zadzialac i wystawic jakas rvr grupe


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 14:05 
Cytuj  
piju piju tbh imo


_________________
TBH!

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 14:45 
Cytuj  
Tak sobie mysle, co wy zrobicie jak mapy nie będzie? :wink:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 15:01 
Cytuj  
to samo co robilismy jak jej nie bylo...


_________________
retired...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 16:55 
Cytuj  
a planuja ja zwalczyc wkoncu ?:)
jak ? do kazdej fg beda podpinali GMa z goa? :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.