mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 00:51 
Cytuj  
sorry ale nie moge sie powstrzymac
<zip^_^> there's a difference between you and Bioterrorist Xero^
[00:26] <zip^_^> xD
<zip^_^> bioterrorist ran around 1 fight vs. us
[00:27] <zip^_^> he didnt hit anything...
<zip^_^> he just ran around in combat mode
[00:27] <zip^_^> like he didnt knew how to target..
[00:28] <zip^_^> we were laughing our asses off in ventrilo
[00:28] <zip^_^> was so funny

hiehie plat przeszedles samego siebie i zapisales sie w histori :D
ale to jesio nie koniec :D

<zip^_^> he's firbolg hero]
<zip^_^> clueless2k
<zip^_^> he ran around stuck on septina in combat mode
<zip^_^> but he didnt hit him
<zip^_^> then he went to soulfly and made a style on soulfly
<zip^_^> and he went back to me standing infront of me in combat mode not doing anything


burn baby burn YES U GONNA BURN!!one sorry ale jesio polewam :D
to z dzisiaj z irca :D

anyway pozytyw jest juz jakis na nasza korzysc jak przejzalem dokladniej logi to sie okazalo ze wiedza ze ta 2. grupa z ktora wczoraj biegalo GA to my etc :D nie jest zle
<Animus-> whats up ?
[00:12] <Animus-> oh
[00:12] <Animus-> mids still zerging emain ?
[00:12] <VidX> wouldn't mind if it was rr2-3, but rr6+ all of them?
[00:12] <zip^_^> usp
[00:12] <Animus-> well hibs ran in 2fg the other night, GA and DA, not much better :
[00:12] <Animus-> :)
plat juz teraz mnie chuyku nie oszkuasz ze cos tam robisz muahahahah
/pwnt :D


_________________
retired...

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 02:18 
Cytuj  
nigdy nie twierdzilem ze jestem dobry
moze sie zdarzyla taka walka ze nic nie targetnalem
i nic nie uderzylem ale tylko wtedy jezeli cala trwala kilka sekund a to o nas jako calosci nie swiadczy dobrze :P buehehhe

moze jestem debilem , ale jakby walka trwala wiecej niz kilka sekund to nacisnalbym srodkowy klawisz myszy na ktorym mam nearest enemy potem sticka i anytime (nie mowie ze swiadomiej wybieram cele, chociaz staram sie odroznic tanka od castera, ale chuj)

wogole , moze ja czegos nie rozumiem, ale jak do kurwy nedzy mozna za kims biegac na stiku i war mode i go nie uderzyc? chyba ze jakis debil nie wlaczyl enda i mi sie sprint skonczyl :P

hmm, poszedlem do nastepnego goscia , zrobilem jakiegos styla i potem poszedlem do innego goscia
jezeli tak robilem to tym stylem byl slam, bo inaczej to jest bez sensu , latam pomiedzy gosciami i slamuje, tak jak kurwa mowicie :P
potem polecialem do goscia , stanalem przed nim i nic nie robilem
no idea :) dzieki fut ze wierzysz w takie pierdolenie ale pewnie sie musisz troche dowartosciowac, jak chesz wysle ci zaswiadczenie ze jestes lepszy, buehehhe, tylko jakie to pocieszenie dla kogos z ambicjami , heheh

moze mialem jakiegos lag spike albo bylem mezniety , no idea, albo po prostu zona mnie zawolala i bylem afk , buehheh, ale dajmy sobie spokoj, granie hero na wysokim poziomie to jakies wyzwanie moze, ja jestem debil total, ale anytime potrafie nacisnac

imo gosciu mocno ubarwia sobie rzeczywistosc bo pewnie jest mocno uber i mu sie drabina skonczyla teraz se musi szczebelki dorobic aby isc wyzej
ja powiem tylko tyle z mojego punktu widzenia jak sie ktos ma za cieniasha (tak jak ja) to w sumie nie moze nikogo zawiesc(łącznie ze sobą :) ), najsmutniejsze jest to jak ktos sie ma za dobrego a chuja z tego jest :P

ogolnie rzecz ujmując ja to mam w dupie, ale wiem jak wam bardzo zalezy na uber wizerunku tej gildi, jak walicie konia statystykami, wiec jezeli chcecie zeby sie z was nie smiali bede po prostu sobie biegal z random grupami

ide spac , bo znowu tylko 4h spania


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 09:01 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
ogolnie rzecz ujmując ja to mam w dupie


w dupie to masz miec tego goscia tbh
jak by czlowiek mial sie olgadac na kazde gowno co lezy na chodniku to by mial zasrane zycie :F

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 09:08 
Cytuj  
dokladnie - mam nadzieje foot ze zjebales kolesia i powiedziales ze to nie mozliwe. tutaj mozemy sie z siebie nabijac ale na zewnatrz jestesmy zawsze razem


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 10:05 
Cytuj  
everything stays in the familly :roll:


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 10:18 
Cytuj  
ogolnie wątpie czy foot cos powiedzial komukolwiek
przynajmniej jak widze strasznie go to ucieszylo , wyslal mi dwa razy , umiescil tutaj

wczoraj w nocy sie wkurwilem, dzisiaj oglądnalem imiona o ktorych pisze, poczytalem o PE , o ircu , i juz wiem ze jest to patetyczny klubik dosyc smutnych ludzi ktorzy pierdolą farmazony

pierdoli ten gosciu ze az boli, niby w jednym fighcie mnie widzieli , nic nie targetnalem , tylko biegalem w kolko, za to ciagle kogos bilem ale nie uderzalem , to jak kurwa jest?

a druga sprawa, wiem jak wyglada palek(klasy albow znam raczej najlepiej bo jakby tam sie wychowywalem) i powiem wam ze raczej unikam bicia tej klasy, bo po chuja?
a tam se pisze ze za palkiem latałem, no ja osobiscie staram sie bic kasterów, bicie sie z palkiem jest bez sensu bo nic kompletnie nie daje grupie, nawet jakbym kurwa go zabil (a mialbym marne szanse) to trwaloby to dluzej niz przewaznie walka fg vs fg, raczej jak pisalem wole sie puscic za kasterem gdzies :/ i zreszta nieraz mnie gdzies za jakims chujkiem wsysnie - tyle ze przewaznie jak go dogonie to jest martwy :P

zreszta moze gosciu nie kuma sensu gry herosem, bo w sumie albo wale assista yacowi a wtedy mam kurwa klawisz na target yaca (daje se sticka do niego) jak dobiegam to assist i napierdalam (a mam tylko 4 klawisze do jebania)
albo latam pomiedzy i rozdaje slamy, jak wejdzie to spierdalam do innego slamowac, wiem jak wyglada animacja slamu bo to kurwa mialem nawet na scoutcie :/
albo nasadzam sie na jakiegos kastera i nawet jakbym go nie dotknal (choc nie wiem dalej jak na stiku w war mode moglbym kogos nie jebnac i co ja wtedy niby robilem , bylem afk, no kurwa pisalem ja mam 4 klawisze jak juz targetne (to co pomylilem moze bary i mu flugałem,,,, no moze , choc ostatnio mi sie nie zdarza :/ ).. wiec wracajac do tematu nawet jezeli go nie dotkne a zmuszam do kitingu to kurwa nie hiluje i nie napierdala naszych - wiec imo jest niezle
jak pisalem nie jestem jakims super graczem :P(na wszystkich moich eurocharach mam moze z 400tys) mozna mi zarzucic ze zamiast od razu sie przelaczyc i walic ragnaroka, to lece za gosciem napierdalajac go z tarczy i miecza, albo ze wlasnie zamiast kogos guardowac to jebie go broniom 2h
ale nie mowcie mi kurwa ze jak jestem stikniety do kogos to nie nacisne
1- anytime lub 2 - slam ...... itd , ze nic nie nacisne... no kurwa :/

chuj, z tego co wiem PE to gildia wszechwiedzaca(false) i zajebista (true imo) ale z tego co widze maja na ircu swoj folwarczek i z tego co czytalem na forumach to wyjebuja za jakiekolwiek slowa krytyki (bana sie łapie), ja sie w sumie im nie dziwie - rozjebuja wszystko co sie rusza , miliony rpsow maja, to sobie przynajmniej robią jesio teatrzyk i pierdolą
szkoda tylko ze fut dolaczyl do grona ich fanów

tak czy siak, gralo mi sie z wami fajnie, bo dla mnie tylko fun sie liczy, jakos rps'y podniecaja mnie o tyle ze dostaje jakies RAsy (ktore mozna potem spierdolić) a od tych rpsow wole fajna atmosferke na TS
jednak jak sie mnie wstydzicie i kurwa uwazacie ze gram zle, niegodnie DA to ja sobie po prostu bede latał z random grupami, gral moim nowym rangerem lub skaldzinkom abo sbkiem solowal na excalu
bez obrazy i spokojnie (nie obraze sie po prostu powiedzcie, nie skasuje charów, nie zmienie hasla na bota, nic z tych rzeczy)
a jak uwazacie ze jest ok to po prostu nastepnym razem wpierdolcie taki syf jak ten z irca do jebanego kosza, a przynajmniej nie dajcie mi tego czytac bo zabija mi to fun z gry
to co napisal zaba o tym ze team itd- no coż moge tylko powiedziec , żaba dorośnij bo w bajki to przedszkolaki wierza :/


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 10:44 
Cytuj  
Wlasnie dlatego, poza kilkoma przypadkami jeszcze jak gralem na Excalu, nie ruszam tego syfu irca ... za duzo flamow i wyssanych z palca historii (a prawde mowiac mialem zajrzec znowu i zobaczyc jak wyglada sytuacja na prydwenowym kanale, ale mi sie odechcialo).

Plat - doskonale Cie rozumiem ... wlasnie takie cos zabija radosc z gry, bo pomimo, ze teoretycznie sie to zlewa to jednak zawsze gdziestam uderza, szczegolnie, ze zostalo przyniesione przez znajomego z gildii.
A ja zgadzam sie z Zaba, ze wlasnie powinno byc tak, ze wewnatrz mozemy sobie gadac o czymkolwiek, ale na zewnatrz powinnismy stanowic monolit. I nie sa to jakiestam wyniosle sprawy, to bez problemu da sie zrobic i tak powinno byc.

Foot - przyniesienie czegos takiego tutaj, jeszcze ujdzie ... bo pozwala podyskutowac na dany temat, ale nabijanie sie i radosc z tego powodu ... nie za bardzo.

Poza tym KONSTRUNKTYWNA krytyka i dyskusja nad pewnymi zachowaniami powoduje poprawe naszego dzialania, tak wiec jestem jak najbardziej za taka, a to co powyzej srednio jednak mozna do tego zakwalifikowac. Kazdy z nas jest czlowiekiem i moze popelniac bledy, a duzo osob je wylapuje, rozdmuchuje i robi z nich niewiadomo jaka historie.
Dodatkowo im wiecej gramy tym lepiej nam to idzie, tak wiec ja na Twoim miejscu totalnie nie przejmowalbym sie tymi typkami z irca i tego typu tekstami.

jessssuuuu ale nasmarowalem ...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 10:45 
Cytuj  
oj plat, ja to widze inaczej - nareszcie ktos cos o nas pisze i nas rozrozniaja:) A to ze pierdola glupoty, niech sobie pierdola. Foot mysle nie chcial ci zrobic przykorosci, ale niech sie sam juz tlumaczy. Nawet jezeli jeszcze masz braki w walce , to my - twoi wierni bracia jestesmy z toba i bedziemy w ciebie wierzyc, ze sie kiedys nauczysz. A jak nie , to jebac reszte w dupe, tu chodzi o fun imo i dobre smiechy na tsie:) Praktyka czyni mistrza i tyle.


P.S. Tak , wale sobie przed statsami, tak jestem ubeh rp whore, tak pewnie mnie kobieta niedlugo rzuci :lol:


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 10:53 
Cytuj  
hahaha i kto tu farmazony pierdoli :P
bedziesz sie przejmowal co jakis pojeb na ircu pisze ? ( dla mne samo to ze tem pisze wystarczy zeby miec go w dupie :) ludze z irca to pojeby imo )

foot tesh sie smieje z nich a nie z ciebie ( ale to nie zmienia faktu ze jego kupa na chodniku smierdzi najbardziej ;0 )

to sa kolesie pokroju NP ( irl geje i blondyni co pija martini i wpierdalaja czipsy - cwiara bolsa i 2 ogury by ich zabily ) trzeba zaakceptowac ich istnienie i olac sikiem prostym :)

ps
ida 2 laski , jedna brzydka a druga tez z irca :)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 10:55 
Cytuj  
ale tbh to plat szuka sobe wymowki zeby olac darka i zaczac grac w WoW :(

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 11:41 
Cytuj  
Generalnie IRC to sciema, kto dzis uzywa irca ? Tylko pedaly. Wszyscy leet goscie siedza na czatach wp i interia w dzialach towarzyskie i sex.

:wtf: :wtf: +1


_________________
--
Drak

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 12:03 
Cytuj  
i double that Drak !

i plat, nie pierdol - nikt sie ciebie nie wstydzi (to tylko gra kurwa + nie wierze w to co ten kret napisal na IRC), grasz z nami i za miesiac dwa ownujemy tych gejow

i jak juz bedziemy mieli 45938409658 rpsow i bedziemy znudzeni, mozemy zaczac pisac tkaie rzeczy o innych

:roll:


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 12:30 
Cytuj  
Plat sie przejol bo ma malego ogóra 8)

Luzowac poslady panowie ..................


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 14:22 
Cytuj  
Kielas napisał(a):
Plat sie przejol bo ma malego ogóra 8)


lol, wiele rzeczy robilem po pijaku
ale ze kielasowi ogóra pokazalem to juz zgroza
ale w sumie racja ponizej sredniej w dlugosci
powyzej sredniej w obwodzie :/
heh, tez uwazam ze to wszystko przez to

ok, sorki za ten slowotok i wogole raban, ale serio poczulem sie jakoś łyso
stresuje sie ostatnio bo widze ze sie staracie kurde dobic a wrecz przegonic czołówke pod wzgledem LRP a ja w sumie marne 30k tylko tygodniowo dokladam :/
to jeszcze kurwa wyszlo na to ze smieja sie z was przeze mnie
i tak serio łyso sie poczułem
a do tego kurwa sypiam po 4h/dobe i czlowiek troche przesadza z reakcjami

tak wiec zeby nie bylo nie mam do nikogo pretensji w tym do futa
chociaz jako ze jestem gorol to para mi poszla uszami
i dogadalem niepotrzebnie :/

tak czy siak dalej utrzymuje ze kurwa moge nie lapac co w danej chwili najlepsze dla grupy, moge nie znalezc kumpla w potrzebie jak mu kurwa hapeków ubywa - ale na mily bóg, nie jestem jeszcze tak stetryczały zeby zapomniec calkowicie naciskac klawisze :/

chuj z tym


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 14:32 
Cytuj  
w domu przeczytam i skomentuje
narazie +1
/pwnt :o


_________________
TBH!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 14:32 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
chuj z tym


amen :D

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 14:49 
Cytuj  
http://www.nolbypride.se/memberpics/Par ... CN0789.JPG


:(


edit

robal zmieniles zdane czy ktos cie wymoderowal ?:P

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 15:00 
Cytuj  
Plat jest dobrze :) wazne ze masz fun a co te gejki mowia to nie jest duzo warte :) on k..... nosza pieluchy bo juz sie od kompa nie moga podnosic :) zreszta jak mozna jako polak szanowac kogos kto zeby wypic cwiartke martini zagryza to 3 paczkami czipsow :P


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 16:04 
Cytuj  
gacek napisał(a):
http://www.nolbypride.se/memberpics/Party_2003-10-04/DSCN0789.JPG



Gaco ten na dole po lewej to ty ?


_________________
--
Drak

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 16:10 
Cytuj  
wszyscy tam są udani, heheheh


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.