mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:57 
Cytuj  
Bry,
nie bardzo rozumiem jak wyglada sprawa testow, mozna sobie sciagnac klienta i grac czy odrazu musze zanabyc gierke ?
jesli mozna zessac to moze jakis URL ?
No i jeszcze jedno pytanko, co to za *&%)*!&% pomysly z dwiema wersjami EU i US, jesli dobrze zrozumialem to majac US nie bede mogl grac w .eu a majac wersje EU US beda dla mnie nieosiagalne :smile:

pozdro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 23:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 21:57, newrom napisał:
Bry,
nie bardzo rozumiem jak wyglada sprawa testow, mozna sobie sciagnac klienta i grac czy odrazu musze zanabyc gierke ?
jesli mozna zessac to moze jakis URL ?
No i jeszcze jedno pytanko, co to za *&%)*!&% pomysly z dwiema wersjami EU i US, jesli dobrze zrozumialem to majac US nie bede mogl grac w .eu a majac wersje EU US beda dla mnie nieosiagalne :smile:

pozdro




Po prostu kup ja w US.
Albo przez znajomego ktory ci wysle tylko kod a plytke skopiujesz (jemu kase przelewem) albo w wysylkowym z USA (np. outpost).

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 00:02 
Cytuj  
Jak chcesz potestowac czy daoc Ci sie podoba zrob sobie konto beta na daoc-europe:
http://www.camelot-europe.com/en/inscri ... n_beta.php

FTP z gra pewnie ktos na priv Ci poda

Jak pograsz i sie spodoba to musisz sie tylko zdecydowac czy grac na europe czy us. Wtedy bedziesz wiedzial jaka wersje kupic.

BTW Teraz w sprzedazy sa tylko wersje US, euro na preorder, bo nadal w fazie beta (w lutym chyba maja wydac).


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:13 
Cytuj  
Wielkie dzieki :smile:
ogladne sobie to co na europie widac i jak mi sie spodoba to kupie :smile:
Chyba jednak musi wciagac bo AFAIR Karol cos wspominal pol roku temu ze mu sie juz nie chce a z tego co widze to dalej gra :wink:))

pozdro
newrom

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 09:02 
Cytuj  
Teraz to ja dopiero ZACZYNAM prawdziwa gre ;D

*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:01 
Cytuj  
LOL
no to ladne cacko :wink:
niestety cholera nie chce mi sie polaczyc bo updatuja serwer :wink:
Aha, w UO gralem magiem, teraz sie zastanawiam nad magiem albo lucznikiem, jakies za/przeciw ? :smile:
Robienie maga jest tak samo kosztowne jak w UO ? :eek:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:08 
Cytuj  
Nieee - maga sie robi latwo i do tego w miare szybko levelujesz bo to pet base klasy (poza wizardem).
Ale ja gdybym mial zaczynac od poczatku to bym robil archera albo infiltratora... moze barda - generalnie TO CO MA STEALTH :smile:

Z tym na RvR pojdziesz sobie "efektywnie" od 25 lev a inne postacie... od 35 zaczynam spotykac slabszych od siebie albo choc red dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 12:54 
Cytuj  
A ja kurna nie wiem... ta gra mnie nie rusza : Pogralem... zrobilem postac... ok ok elf, lucznik.. milutko. Graficzka ladna, ludki sie kreca, monsterki, ogolnie duzo swobody... no i nie chce mi sie w to grac :???: Uwielbiam mmorpg, ogolnie mmog no ale ch** wie daoc mi nie wchodzi :sad: Buu :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 13:21 
Cytuj  
Mialem podobne odczucia jak gralem pierwszy raz - niskomplikowane, proste, low-playable.

Ale raz ze to kwestia postaci - niektore SA PO PROSTU PROSTE Z ZALOZENIA - cos dla diablomaniakow grajacych na zasadzie "seek and destroy".
A dwa ze te nawet bardziej skomplikowane postacie pelnie mozliwosci uzyskuja dopiero na wyzszych lev (mi do 10 lev "zaczynaly" sie pewne linie czarow a pelna funkcjonalnosc uzyskalem gdzies tak po 20 lev).
Wazne jest tez ze przy PvM "inteligentne" monsterki masz dopiero pozniej.
- wolaja o pomoc
- uciekaja
- uciekaja i wracaja z posilkami
- lecza sie
- maja oposite do innych monsterkow (np. zabijajac merchantow w Lllyn Barfog mozesz doprowadzic do tego ze bgwany beda dla Ciebie friendly :smile:)
etc.

Ostatnia rzecza jest tzw team work.
Ta gra naprawde nie jest nastawiona na single.
Klasy do solo to sorcerer, theug, moze cabalist.
Reszta jak gra sama to NUDA, marne XP, czeste zejscia smiertelne.

Ty akurat wybrales postac ktora nie jest zbyt poszukiwana do teamu, sama soluje mocno tak sobie i nie ma zbyt skomplikowanych mozliwosci podczas walki.
Jedyna (ale za to jaka :smile: jej zaleta jest to, ze jest to jedna z 2 postaci ktora moze SOLOWAC w RvR bez problemu. Stealth i critical shot own us :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-01-25 13:23 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 13:29 
Cytuj  
Oooookiej, mam chwilke czasu... well sprobojke once again... moze mag... bard:>... who knows :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.