mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 13:36 
Cytuj  
W tej nowej epic zone maja byc "prawdziwe smoki" (nie wiem co to znaczy draki z pennie maja 60-65 lev wiec nie kumam kto ma na to polowac :smile:)

http://www.voodooextreme.com/apache/shots/daoc/daoc/bg01.jpg

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 14:02 
Cytuj  
Smoczek jest fajny co się zowie :smile:
Polowanie na niego może być przedsięwzięciem typu polowania na tego maluszka z frontiera Midgardu - 250 osób było potrzebne, żeby go zabić :smile: No, może tak źle nie będzie...

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 15:43 
Cytuj  
Kami chcial isc na smoka z katapulta :smile: bedzie ku temu okazja :grin: :grin: :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 19:02 
Cytuj  
smoczek :smile: bedzie co tamowac, co karol? :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 19:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-29 19:02, gabrielangel napisał:
smoczek :smile: bedzie co tamowac, co karol? :smile:


Eee... my wystarczy ten giant z odins gate w midgardzie :wink:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 08:27 
Cytuj  
HAHAHA ! Fajny EQ macie w tym DAoC hehehehe.

Szkoda tylko ze nie jest na dnie jakiegos lochu tylko tak na odczepnego postawili go tam... zadnej legendy... tylko tak sobie stoji no coz do vox i skryptow rozwalonych po calym jej lochu o jej walce z ludem polnocy i zgonieniu jej na dol... ehhh ) nic zobaczymy jeszcze :smile: Tyle ze jak on bedzie sie nazywal A Dragon... heh :razz:

250 osob ? heh nie tworzcie newbie legends... :razz:

Nic ciesze sie ze zrobili cos co zatrzyma high lvli w grze. Nic... Pozyjemy zobaczymy :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 09:00 
Cytuj  
Taaa.. cieszymy sie ze kolega wpadl, pogadal, skomentowal... tylko czy ja moge wiedziec o co Tobie chodzi? :grin:
Nie kumam - w Mythic pracujesz czy co? Skad wiesz gdzie on stoi i czy jakis quest z nim jest? Bo ja kurde w DAoC gram a nie wiem nic :sad:
Daj jakies info please bo my tu sieroty nic nie wiemy ciagle co nas czeka....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 09:29 
Cytuj  
Heh dlaczego sie czepiasz ? widzisz Carolq ja to widzialem w EQ wersji... ktora uwierz mi nie rozni sie az tak... a z tym co wlasnie zobaczylem jeszcze mniej...

Ehhh nie umiem przewidywac przyszlosci... =/ ale taki wolno stojacy smok ? Widzisz VI stawia smoki od 3 lat... ) pamietam jak to wygladalo jak wszyscy zaczynali i wiem jak to wyglada teraz...

A z jakiego powodu uwazam ze nie mozna w 250 osob ? loot isues-mam nadzieje ze tego nie doswiadczysz... chyba ze taki smok rzuci 250 rzeczy dla kazdego cos milego hehe w co watpie bo trud z jakim rozwala sie takiego smoka... ehhh itemy z niego powinien byc unikalne... czy 5 czy 10 powiedzmy ) no a tak poza tym nie powiecie mi ze 250 osob u was stanie i ci ze slabszym polaczeniem sie nie wykrusza od razu po rozpoczeciu walki... chyba ze DAoC ma naprawde engine o ktorym EQ nie slyszal... :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 09:30 
Cytuj  
A za 2 lata... jak smoki beda miec wziecie... razem z 2gim dodatkiem pewnie dostaniecie cos w stylu tego... :razz:

http://everquest.allakhazam.com/monster ... rafyrm.jpg

Poddaje sie ze wstawianiem obrazka =/ widac doswiadczenia mi brakuje do tego... poza tym za dlugo by sie post ladowal...
_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED,
Geting seduced by Enrapture (literaly)
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-01-30 09:32 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 09:52 
Cytuj  
Ja sie nie czepiam Tuksik ja Cie po prostu totalnie nie rozumiem (nie rozumiem co chcesz powiedziec).
Zrozumialem ze ten smok jest jakos podobny do smoka z EQ? No juz flamowali Mythic i Ci powiedzieli ze to tylko wprawka i ze taki chujowy nie bedzie (nie wiem czego sie czepiac - mi on sie podoba).
Ale reszty Twojego postu po prostu nie rozumiem.
Wiesz ktory ten smok ma level? Co ma dropowac etc?
Bo z tego co ja wyczytalem na camelot herald to maja dodac w patchu:
NEW MONSTER GRAPHICS AND SOUNDS
- Three Dragons (Wolf-headed, Stone, and Glimmer), with sounds.
- Demon model, with sounds
- Imp model, with sounds.
- Afanc model, with sounds.
- Baby afanc model, with sounds.
- three Rock Ogres (one new model, three new skins).
- new flying pixie model, with sounds.
- new werewolf-model skins.

I zadnych informacji bardziej szczegolowych nie ma (przynajmniej ja nie znalazlem).
Ale w opisu wynika ze to nie jest single dragon tylko po prostu "smoki". No to jak smoki to znaczy ze bedzie mozna go kilowac "normalnie" przez niewielki team high level playerow (moje przypuszczenia).
I teraz nie wiem - czy Ty wiesz jak bedzie to wygladalo w DAoC i nam to tlumaczysz czy tez nie masz zielonego pojecia jak to Mythic ale pomyslales ze sobie pogadasz? :grin:
No offence - po prostu nie zrozumialem "o co Tobie chodzi" jak mawial pewien kierowca taksowki :wink:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 10:03 
Cytuj  
Karol - mi sie wydaje ze to jest tak:
Jakbysmy grali w EQ a reszta w DAOC to tez bysmy sie pocieszali ze EQ jest lepsze a DAOC jest to gorsza kopia EQ.
Tzn ja tak rozumiem z wypowiedzi Tuxika.
A co do EQ to powiem tyle - kiedys przegladalem i ta ga w ogole mi sie nie podobala. Oczywiscie Tux nie mam nic do Ciebie ale Twoje odwiecznie porownywanie EQ i DAOC staje sie juz ... (dla mnie :wink: ) nudne.

Pozdrawiam!

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 10:13 
Cytuj  
Tzn. Carollq ja kocham ironie i wyczulem ja w twoim poscie ) troche zbyt bezposrednia jak na moj gust powiedzmy. Moze nie bez powodu ale starajmy sie dyplomatyczniej mimo to :smile:

No wiec tak na logike... w kazdej ksiazce grze itd... smok duzy, smok silny, smok badass (bynajmniej nie w sensie zly) stara rasa itd itd jedna grupa high lvli... hmmmm baldurs gate ? :razz:

Mowilem ci Carolq ze nie umiem przewidywac przyszlosci... w sumie to takie moje przypuszczenia ale maja duza szanse stac sie prawda... heh naprawde nie wierze w smoka kladzionego przez jedna grupe... PvM w DAoC ma byc tak banalny ? naprawde w to nie wierze... poza tym 250 osob to nie moje slowa... moje to by byly... 50 osob na lvl capie :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 11:02 
Cytuj  
250 osob bez problemu siedzi w jednym miejscu i nic sie nie dzieje. Czasami ktos na modemie ma LD. Przy 400-500 w jednym miejscu zdarzaja sie pady serwera, ale niezbyt czesto (uczestniczylem jak do tej pory w jednym padzie, kiedy w strefe granicznej bylo polowe Albionu)

Mam nadzieje ze te smoki itd nie beda mialy nic wspolnego z tym g... co byl w roznych planes z EQ. Jakies bzdurne historie doczepione do potworow, ktore spawnuja sie raz na tydzien i jest do nich kolejka kompletnie mnie nie obchodza. Gram na serwerze RP, gdzie sami gracze tworza takie historie, ze sie w glowie nie mieszcza :smile:. No ale hmm... w EQ serwerow RP nie bylo, za duzo kewl doodz... :wink:

Zadnych rare drop raz na dwa tygodnie, list spolecznych do spawna itd w tej grze nie bedzie. Jesli beda, to ja sie wynosze i bede gral w minespweepera. Ale mysle, ze nie bedzie. Nie sadze, zeby na smoka bylo trzeba wiecej niz 2 grupy. Sam Mythic tak powiedzial, chyba, ze klamali.

DAoC to nie EQ.. nie ma z nim wbrew pozorom za wiele wspolnego. Na szczescie.
P.S. Aha.. do stefy sie wchodzi w 10 sekund, nie 10 minut LOL
(koniec bezsensownego off topic)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: michald dnia 2002-01-30 11:04 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 11:55 
Cytuj  
Hm...."mam nadzieje,ze te smoki...itd..." A ja mam nadzieje ,ze beda mialy swoja historie:),rare dropy,moze nawet non drop rare rare stuff (taki jeden dropik na shard)...ze trzeba bedzie sie pomeczyc,opracowac strategie (dla minmum 5 50lvl druzyn) zeby pana i wladce Albionu (lub krainy) kilnac he he.
Dlaczego? Poniewaz ...(dla mnie )...zaden fun kilnac ktoregos z kolei (powiedzmy ,ze 20999) moba...i powiedziec zabilem "smoka"?
ALe jak nie bedzie ...to trudno...kilne go jak sie zadomowi w jakiejs krainie he he....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 12:20 
Cytuj  
mich, sosiq, macie odpowiedz na flamesach... w sumie ja sie nie flammuje ale coz nie chcialem zasmiecac tego boardu tasiemcowymi postami...

A ty Mabi wyrazasz moje mysli ) wlasnie ja uwazam ze smok to powinno byc cos co oddawaloby szacunek do starych, poteznych ras jak w ksiazkach fantasy :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 12:42 
Cytuj  
Tego nie wiedzialem hehe EQ... taki niewielki kraj haha !

http://www.newscientist.com/news/news.jsp?id=ns99991847

obejrzyjcie sobie artykul :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:08 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-30 12:42, Tuxedo napisał:
Tego nie wiedzialem hehe EQ... taki niewielki kraj haha !

http://www.newscientist.com/news/news.jsp?id=ns99991847

obejrzyjcie sobie artykul :razz:



Mysle ze to super news ale dla forum EQ a nie DAOC :wink:
tu jest link:
board/viewforum.php?forum=16&588 ;D

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:11 
Cytuj  
To byl dodtek do naszej dyskusji... niewazne dla mnie moderator moze wymazac ten post jezeli masz mnie Sosiq za niego ukrzyzowac...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:30 
Cytuj  
eee tam, zakopiemy zywcem :grin:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-30 13:11, Tuxedo napisał:
To byl dodtek do naszej dyskusji... niewazne dla mnie moderator moze wymazac ten post jezeli masz mnie Sosiq za niego ukrzyzowac...



Tuxiku Crystalblazerze, prawie Sorcererze lv 59 ,Devout follower .............. nie ukrzyzuje Cie ;D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.