mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 15:58 
Cytuj  
http://search.ebay.com/search/search.dl ... query=daoc

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:49 
Cytuj  
O co wlasciwie Ci chodzi ? To ze mozna kupowac postacie do DAoC ? Rzeczywiscie wlasnie oto mi chodzilo kupujac DAoC: kupic postac lvl50 na ebay'u i znudzic sie nia po tygodniu. Albo zaplacic $50 za postac lvl 20 ktora moge sam zrobic w 4 dni, majac przy tym 100 razy wieksza przyjemnosc (oczywiscie jezeli kupujesz na ebay'u dla przyjemnosci).
Ehhh... chyba nie o to chodzi w kupowaniu gier zeby wszystko miec od razu (postac lvl 50, 5platinum w skrzynce itd).


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:05 
Cytuj  
zaczynam sie bac postowac na tym forum.... ale wyjasnie... sa tez ludzie ktorzy kupili/dostali itd gre i chca tylko kase odzyskac.... w ten sposob mozecie kupic cdkey/konto za male pieniadze jak sie wam uda wymyslec jak za to zaplacic z polski..... zaleta??? clo/podatki/przesylki..... brak

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:08 
Cytuj  
*pokaz poziomu kulturwy moderatora*

Zes sie przypierdolil :grin:
Gdzie masz tam napisane ze to do Ciebie? Kuchnia - taki post mozna zinterpretowac na 500 sposobow (np. joke ze w USA ciagle jest masa kretynow ktorzy witualny swiat cenia bardzo wysoko w real money) ale Ty od razu bierzesz cos do siebie - masz jakis problem? :smile:
A co do kupowania konta za usd to sam bym to zrobil jesli za 50 usd moglbym nabyc 50 lev archera lub infiltratora. Robic taka postac mi by sie juz nie chcialo od zera (nuda, nuda, nuda) a pobawic sie nia w RvR - miodzio.
Wyluzuj i nie spinaj sie tak bo Ci puszcza zwieracze :grin:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:39 
Cytuj  
Hm...."a co do kupowania konta"....ja jestem przeciw i popieram wszystkich co ten proceder zwalczaja...powod prozaiczny w roznych grach online mialem "przyjemnosc" grac z "ebay-ppl" (tak ich nazywam zamiast "lamer").Konczylo sie najczesciej po paru padach grupy..dodaniem do ignore list.Zadna przyjemnosc np: liczyc na barda high lvlu...ktory nie ma opanowanej taktyki gry w grupie , a to przychodzi niestety z czasem (nauka he he ,kazda postac sie inaczej prowadzi).Podobno Mythic juz sie z kims tam procesuje .A Verant wygral sprawe i handel postaciami z ich gry jest nielegalny....i tak trzymac he he

Ps.Konto powinno byc sprzedawane czysciutkie he he

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Lapiduch dnia 2002-02-08 18:42 ]</font>

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:50 
Cytuj  
jej coraz bardziej sie boje... Lapi zagadzam sie z toba ze to jest lamerstwo kupowanie kont z 50lvl graczem na nim ale jak sa idioci co to kupia to co za problem... lepiej dla nas jak sie zdecyduje grac na innym serverze to sprzedam postac za pare dolarow i sobie kupie za czesc nastepna kopie gry....... Chodzilo mi w tym poscie tylko posty jak naprzyklad nr4 od gory gdzie koles sprzedac chce gre bez postaci za 34$ co w tym zlego??? on ci przynajmniej wysle CDkey tylko a z CD sobie moze drapaczke do plecow zrobic ..... niestety nie wiem czy to by bylo mozliwe ze sklepu wysylkowego. !

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 20:12 
Cytuj  
Hm..."czy to mozliwe ze sklepu internetowego"...pierwsza jaskolka juz jest:) Podobno w Mimessis Online klienta sciagasz za darmo ....a placisz za konto (czas gry)...to chyba mozna miec kont ile sie chce nawet.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 20:17 
Cytuj  
w AO tak bylo ze jak sie rejestrowales i nie wpisales CD key to cie poprostu skasowalo 40$ wiecej na karte :smile:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 11:12 
Cytuj  
Kami przeciez nie bylo moim zamierzeniem atakowac ciebie (?). Dla mnie poprostu niezrozumiale sa tego typu aukcje, wiec nie rozumialem sens tego postu (zachecenie do kupowania ?). Poprostu nie o to w tej grze chodzi (i w wielu podobnych). Jak to powiedzial jeden ze znajomych (tez z polski) "dawno bym przestal w nia grac gdyby nie to ze mozna tu spotkac wielu fajnych ludzi i miec z nimi niezla zabawe". Na dodatek fajnie jest np. dowiadywac sie od innych graczy ze: dziadkowie mojej zony pochodzili z polski, moj najlepszy kolega wyemigrowal z polski i przyjechal do stanow itd. W naszej guildi jest/bylo z 7 osob w rozny sposob powiazanych z polska i dwoch graczy z polski.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen


Posty: 37
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 13:29 
Cytuj  
Nie dawno mialem okazje kupic nie tak drogo sorcerera lvl 50.
Nawet juz wstepnie sie umowilem z gosciem. Ale po chwili zastanowienia stwierdzilem, ze to totalny bezsens. Postac byla w gildii z ktorej musialbym ja wypisac (bo mi nie pasowala). Wszyscy by mysleli (przynajmniej przez dlugi czas), ze to nie ja gram ta postacia. Kicha...
W sumie levelowanie mnie meczy okrutnie (lvl 42). Nie dalbym rady (znudzilbym sie) jakbym se nie mogl z ludzmi pogadac - czasami nawet za duzo gadam i moja postac ginie.
MMORPG sa oparte na tym MM.
Jak skoncze z postacia ktora mam teraz (tzn doprowadze ja do lvl 50, co zajmie od miesiaca do dwoch), to zrobie nastepna. Jesli tylko ludzie zostana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.