mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 11:26 
Cytuj  
Wszyscy tak zachwalaja ta gre, wiec sciagnalem sobie klienta, zapisalem sie na betatest Europe i dostalem potwierdzenie razem z haslem. Gra sie ladnie odpala, sciaga poprawki itp. tylko gdy dochodzi do logowania to dostaje komunikat ze nie ma takiego konta (!?). Zalozylem sobie nawet drugie ale nadal nic :sad: Tak wiec panowie jak to jest z tymi testami? Czy sie skonczyly albo nie zakladaja nowych kont? Ciezko mi inwestowac w taka gre nie grajac w nią nawet minuty. Czy ewentualnie moze ktos mogl by mi udostepnic dzialajace konto betatestowe, albo jakis demo login, cokolwiek byle bym mogl odpalic gre i zobaczyc jak dziala?

Pozdrawiam :smile:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:48 
Cytuj  
betatesty na EU shardach skonczyly sie z dniem 15.02.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 14:37 
Cytuj  
Hmm..to bardzo nieciekawie. Czy jest jakis sposob zeby zapoznac sie z gra i nie wydawac w ciemno kasy?

Pozdrawiam :smile:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 14:51 
Cytuj  
moze na US shardach sa jakies testy?


Posty: 13
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 13:38 
Cytuj  
no właśnie w DAoC nie ma darmowego klienta choćby na godzinę. z powodu oczekiwania na grę o której mowa postanowiłam sobie ściągnąć Anarchy Online. tydzień gratis i jak się nie podoba to należy anulować konto. tak więc nie trzeba kupować gry (mimo, iż jest w sklepach w polsce) lecz zostanie się obciążonym kwotą ok 20$ po upływie darmowego czasu. DLACZEGO NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI W DAoC???? moim zdaniem zła polityka firmy. wracając do tematu nie wydaje mi się żeby jeszcze kiedyś była możliwość betatestowania, a nawet jeśli to nie dla szerokiego grona graczy.

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 14:10 
Cytuj  
to fakt- szkoda :wink:
btw agata- kiedy bedziesz miala kopie i na jakim realmie masz zamiar grac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 15:03 
Cytuj  
Beta-testy byly i sie skonczyly - wiecej nie bedzie. Gra sie dobrze sprzedaje, wiec nie musza nikomu dawac darmowych dni, ani mozliwosci przetestowania.

AO ma (z tego co wiem) niewielu graczy, dlateo za wszelka cene proboja zdobyc nowych. Miedzy innymi daja ten tydzien gratis z nadzieja, ze Ci sie spodoba.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 15:04 
Cytuj  
Powod jest calkiem prosty ... DAOC sprzedaje sie jak cieple buleczki a AO stracilo bardzo duzo graczy po aferach z bugami i teraz chca ich odzyskac.
Po co wiec maja dawac w DAOC jakies darmowe tygodnie skoro brakuje gry w sklepach bo jest takie duze zainteresowanie....


Posty: 13
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 01:24 
Cytuj  
ale faktem jest, że AO także wciąga - mój test dobiega końca i muszę powiedzieć, że bieganie z 2h sword w świecie cyberpunk jest całkiem QL. szkoda, że w DAoC brakuje kilku rzeczy z AO (np: ilość poziomów bohatera) i odwrotnie. ale wybrałam DAoC, przynajmniej na 3 miesiące.

ps. crategus miałam być już tydzień temu, ale mój bizneswyjazd do berlina nie miał miajsca, tak wię w tym tygodniu: piątek wieczór, excalibur, albion.

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 09:13 
Cytuj  
uhh, jaka szkoda ze nie midgard- moze sie skusisz? :wink:


Posty: 13
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 10:36 
Cytuj  
z poczatku nie, ale może albion na prydwen a midgard na excalibur, ale po jakimś dłuższym czasie bo theurgista chcę zrobić.

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 10:39 
Cytuj  
no ja napewno kiedys sie skusze na albion- najprawdopodniej na prydwen wlasnie- na exc bedzie najwiecej PL w midgardzie


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.