mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 14:10 
Cytuj  
Serdecznie witam wszystkie Cieniasy, Szczury oraz reszte swiata :smile:
Po 3 miesiecznych zmaganiach w Albionie, troche znudzony monotonnia zielonej krainy, przenioslem sie do Midgardu, jako ze warto poznac lepiej odwiecznego wroga :smile:
I jak sie okazalo, Midgard oferuje szereg fajnych postaci. Jak do tej pory przetestowalem Skalda, Thane, Spiritmastera (! jest ekstra :smile: ) i Shamana. Dlatego serdecznie zapraszam tych, co chca pobawic sie Midsami na serwer Morgan Le Fay. Gra tu wielu europejczykow i maja mocne guildie :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 15:48 
Cytuj  
A planujesz dociagnac tam jakas postac >30 lev? :grin:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 23:47 
Cytuj  
Tak :smile:)) Gralem sam na Bedewere w Albionie i tu tez nie widze problemu :smile: Jakos tak bylo.. ze zawsze bylem dla rodakow za slaby, albo za mocny... I dlatego, jak ktos ma ochote na zmiane klimatu i neutralnosc, albo wogole grac na Midgardzie to serdecznie zapraszam na ten serwer:) Bo widzisz... raczej nigdy tu nie bedzie polskich guildii i klotni zupelnie bez sensu o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca! :smile:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 12:36 
Cytuj  
Kurde :smile: Sa jeszcze ze 3-4 klasy w Albionie ktorymi nie gralem, a zostal mi jeszcze Midgard i Hibernia :smile: Oby ta gra mi sie nie znudzila jescze przez dlugi czas :smile: Chyba zajrze na Morgan Le Fay (Midgard). Uwazam ze dosc wazne jest to czy gra tam duzo europejczykow czy nie. IMHO EU DAOC nie wnosi nic poza nowymi serwerami. Bo jezeli w US DAOC jest serwer na ktorym gra duzo euroazjatow ;P to tak jakby sie gralo na EU DAOC.
[EDIT:] Dojscie nowa postacia do lvl 20 (taski) jest dosc proste i zajmuje 1 day 19 hours (moj personal record) wg czasu podawanego w /played.

_________________
Esidar Albion Wizard lvl 42 Guinevere
18540 RP :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2002-03-06 12:38 ]</font>

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 22:10 
Cytuj  
Tak, na tym serwerze sa bardzo mocne guildie Europejskie. Dostac sie do nich nie jest latwo... :smile:Jestem spiritmasterem na 10 LV i wlasnie czekam na akceptacje wejscia do jednej z najmocniejszych guildii! :smile: Jak wejdziesz na ten serwer, to szukaj Alberusa, Darkaresa lub Arturka! :smile: Jakos sie znajdziemy :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 22:11 
Cytuj  
.. a swoja droga... Hibernia jest bajecznie piekna :smile: Wspaniala architektura itd...

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 22:15 
Cytuj  
na Morgana Le Fray jest od groma Niemieckich gildi na wysokich stanowiskach w rankingu najlepszych gildii . werunek przyjecie do takiej gildi jest znajomosc jezyka niemieckiego :smile: gildia ma dopiero 3 tygodnie i juz 100k rp :smile: ludzie tam sa mili i wiedza co to gra grupowa :smile:Jak narazie Midguard bardziej podoba mi sie od albionu i gra tam jest ciekawsza :smile: no i jestem tankiem ze speed buffem :grin:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 13:42 
Cytuj  
Panowie! Cieszę się z tego wątku bo być może spotkamy się w walce! Ja stoję po stronie Albionu (choć dopiero zaczynam przygodę z DAoC) i zamierzam skopać parę tyłków moim paladynem (narazie 10 lvl). Co do nacji, to spotkana większość to europejczycy. Jedno pytanko: co to znaczy że serwer jest EU lub US i jak to poznać lub wybrać?


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 13:46 
Cytuj  
Jesli kupiles gre w USA (nawet wysolkowo) to grasz na US serwerach.
Jesli w europie - to na EU.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 18:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-07 13:42, mOSAd napisał:
Panowie! Cieszę się z tego wątku bo być może spotkamy się w walce! Ja stoję po stronie Albionu (choć dopiero zaczynam przygodę z DAoC) i zamierzam skopać parę tyłków moim paladynem (narazie 10 lvl). Co do nacji, to spotkana większość to europejczycy. Jedno pytanko: co to znaczy że serwer jest EU lub US i jak to poznać lub wybrać?


na ktorym serverze grasz albionem? nie wiem czy wiesz ale na bedevere mamy 2 gildie The Rats i Campany of Shadows oczywiscie na albionie :smile:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 20:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-07 18:36, Ares napisał:

na ktorym serverze grasz albionem? nie wiem czy wiesz ale na bedevere mamy 2 gildie The Rats i Campany of Shadows oczywiscie na albionie :smile:


No przecież mowa była o Morgan Le Fay. I widzę, że ktoś tam też gra tyle, że po przeciwnej stronie. HAAAAAA!


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 20:47 
Cytuj  
Jesli jestes jeszcze ponizej 20 lev to lepiej zacznij od nowa na Bedevere.
Tutaj graja prawie wszyscy rodacy i zawsze mozesz liczyc na pomoc !

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 21:21 
Cytuj  
Jak już gdzieś pisałem, nie zależy mi szczególnie na grze z rodakami, chyba nawet wolę szkolić swój angielski przy okazji gry. Ale może kiedyś, jak/jeśli będę grał już parę miesięcy, to stworzę jakąś postać do wspólnej gry na RvR. Na razie muszę oswoić się z grą i czerpać z niej przyjemność, a Polacy potrafią czasem dobić. Wolę się nie uzależniać od jakiejś polskiej gildii. Poza tym na razie (przynajmniej jedną postacią) zamierzam grać w stylu Role-Play, a nie RvR, co pewnie większość polskich graczy będzie preferować. Ale tu akurat mogę się mylić. Jeśli zatem jest ktoś w gildii mówiącej po angielsku, grającej często w zespole, z nastawieniem na "questowanie" a nie "levelowanie" to chętnie dołączę.
Aha: jak jest z pingiem? Można jakoś sprawdzić, który serwer jest najszybszy? Macie jakieś listy adresów serwerów i czy można je pingować (serwery)? Gdzie jest w miarę mało DeadLinków, a gdzie nie da się grać? Ma ktoś może link do strony robiącej podobne zestawienie? Albo może ma jakieś ciekawe doświadczenia? Na Morganie było kiepsko ostatnio, ale od dwóch dni zauważyłem poprawę. Zobaczymy jak będzie dalej.


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 00:31 
Cytuj  
Nie wiem jaki system ma teraz Company and mysmy zwineli Rats to jednej newbie postaci i polaczyli 3 gildie w jedna. Do Templariuszy (Knights Templar) oprocz rats weszlo jeszcze Mystic Crusaders dajac w sumie 90 memberow (z czego nas 7 "rodakow").
Gildia... jak gildia :smile:
Mnie szczerze mowiac "w ciemno" przekonali ludzie z ktorymi sporo teamowalem wczesniej i PvM i RvR.
Na miejscu okazalo sie ze gildia ma:
- system rank ktorego sie trzyma i ktory nie wyglada jakos bezsensownie (do pewnego czasu rangi ida za czas grania w gildii i level postaci - potem za jakies specjalne zaslugi, zrobienie teamu, chec objecia funkcji "newbie trainera" etc)
- 1 dzien w tygodniu poswiecony ONLY na RvR (nie jest to super przymus ale nie jest mile widziane jesli >40 lev char wtedy akurat farmuje :smile:)
i "nadobowiazkowe"
- 1 dzien wspolnego levelowania
- srednio 1-2 tygodniowo "wyprawy" (dartmoor, epics monsters w llyn barfog etc)

RolePlaying NIE MA - od tego mysle sa inne serwery.
Przyglupow - tez nie spotkalem (ale gram z ludzmi ze swojego lev mniej wiecej wiec gwarancji nie dam :smile:)
Plusem niewatpliwym dla mnie jest to, ze ktos mysli za mnie, oraganizuje cos a ja "sie pojawie albo nie" :smile:

"Ambitni" moga isc up i realizowac sie jako kierownicy :smile:
Normalni ludzie udzielaja sie w ramach czystej przyzwoitosci ale nikt od nich cudow nie wymaga (np. Mutant soluje maniacko i nikt sie go nie czepia o nic).
Nazwa gildii jest ok, "zrobic" cos w RvR potrafi (chocby zlozyc 2 full teamy w emain, mamy tez jednego pasjonata siege weapons etc).
Chujowa rzecza jest jez. angielski ktory akurat mi tak sobie pasi i jeszcze chujowszy sign (goscie chyba nie dokonca wiedzili jaki templariusze mieli plaszczyk :smile:)
Inna sprawa ze farbowanie sie na zielono moze miec sens w emain ale na midgard i tak trzymam full set white cloth (jakos sie maskowac trzeba jak sie nie jest scoutem :smile:)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 04:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-07 13:42, mOSAd napisał:
Panowie! Cieszę się z tego wątku bo być może spotkamy się w walce! Ja stoję po stronie Albionu (choć dopiero zaczynam przygodę z DAoC) i zamierzam skopać parę tyłków moim paladynem (narazie 10 lvl).

Hehe to mi sie podoba :smile: Umowimy sie kiedys w jakims spokojnym miejscu i zobaczymy co zrobi szmaciarz (Spiritmaster) z tankiem! :smile: I odwrotnie :smile:
Mam juz 11 LV :smile: Za tydzien mam nadzieje bede lal Albion, ze az milo ! :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2002-03-08 04:23 ]</font>

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 13:08 
Cytuj  
no jak przystompiliscie do Tempariuszy to to rozumiem :smile: gildia jest super a GM jest moim kolego :smile: znaczy sie GM byl Darkeagle a teraz nie wiem kto jest :smile: ja ostatnio nie mam takiej mozliwosci bo mieszkam w midguardzie :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 14:46 
Cytuj  
Chyba dalej jest GM - nie wiem bo moim oficerem jest SoSy :smile: i sprawy formalne z nim zalatwiam.
Tam generalnie duzo sie udziala Song (jeden z niewielu minstreli ktorzy mnie nie wkurwiaja), Prozac (sorc), Slimjim i Bennie (z tymi na RvR wczesniej gralem).
No i jest kupa smiesznych ludzi niskolevelowych typu Dartaniana ktory szary dla mnie potrafil campowac emain calymi dniami (nie wiem jaki z tego fun ale on najwyrazniej go mial :smile:)

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 20:27 
Cytuj  
z Prozakiem i Sonkiem gralem daaaawno temu w keltoi jeszcze za czasow Darkaresa :smile:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 17:55 
Cytuj  
mOSAd wysylam Ci prywatna wiadomosc

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 01:13 
Cytuj  
Sorki nie doszła albo przeoczyłem w tłumie, albo serwer bojkotowany przez mnie :wink:.
Wyslij prosze jeszcze raz. Konta:

[email protected]
[email protected]

mOSAd

PS. Trochę mnie tu nie było - sorki (na DAoC też - Wizardry 8 mnie wciągnęła jak bagno)

----
Aha już widzę wiadomość zaraz odpiszę, sorka za zwłoki.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mosad dnia 2002-03-21 01:42 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.