mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2002, 23:33 
Cytuj  
Ktos moze podrzucic jakies info o itemach z chargesami ktore posiada?
Chodzi mi o itemy ktorych mozna uzyc na jakims niskim stosunkowo levelu (41-46) majacych chargesy DoT albo DD.
Nie chodzi mi o stuff z DF bo ten sobie zerknalem ale o jakies insze.

Szlag trafil baze danych na gamebansh (czytaj: 4 usd/miesiecznie za mozliwosc wgladu... lol) a chce sie zaopatrzyc w cos takiego.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 13:22 
Cytuj  
przeciez jak zrobisz empic na 40 lv dostajesz jakas fajna bron z dd na 42 lv err super bron :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2002, 15:34 
Cytuj  
Przeczytaj co napisalem please zanim cos walniesz :smile:
Nie chodzi o proc tylko o spele z ladunkami czaru wyzwalane nie random tylko E + click na skrot.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 14:06 
Cytuj  
oops :grin:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 11:59 
Cytuj  
Taaa.... mam taką zbroję... dostałem za 50 epik... z 3xDD.... ale nie oddam! .... hehehe....
To tak w celu urozmaicenia wątku, ale chyba Karol musimy po prostu szukać po raidach i tyle. Ew. na tradeboardach (chociaż ja jeszcze nieużywałem ich - młody jestem). Ale jeśli chodzi o niski poziom - do 46 to może być ciężko. Poza tym cholernie nie cierpię używać czegoś takiego. Np. miałem tarczę z DF z DD. Ale tak w ogóle korzystałem z innej. Więc aby użyć ładunku z niej, musiałem a) włączyć "inventory" b) zmienić tarczę c) zmienić pasek ze skrótami d) wcisnąć "E" e)wybrać ikonę tarczy f) wrócić do starej tarczy i trybu walki. Okrutnie powolne. Ale jakiś dobry przedmiot z wyzwalanym DD czy DoT by się przydał - taki który można by używać cały czas.

Ups właśnie mi się przypomniało.... moja zbroja ma ładunek dodający AC (ale porażka.... :wink: )

_________________
Paladyn 50 MLF (50shield, 48chants),
Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mOSAd dnia 2002-08-16 13:08 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 14:32 
Cytuj  
Nie musiales wcale "zakladac" tej tarczy - uzycie tego zajmuje tyle czasu co nacisniecie E i skrotu na pasku.
Mnie interesuja niajnizsze mozliwe DD. DoT jaki znam jest z tarczy z DF - 41 lev up.
DD tez z tarczy DF 49+.
Jesli widziales jakis item ktory ma mniejsze wymagania co do uzycia DD to poprosze - DoT to 200 dmg only a DD ok 300-400.
Inf/scout moze uzyc tego itemu nie odkrywajac sie - a to pozwala "zmiekczyc" tanka przed atakiem, dobic uciekajacego wroga albo w wiekszej walce - wyciagnac ze stealth archera ktorego widzimy przy pomocy see hidden.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 11:44 
Cytuj  
Niesty nie widziałem ale spróbuję popytać i poszukać i jak coś znajdę to dam tu znać. A tak swoją drogą mógłbyś Karol mieć jako liczbę postów też zawsze 666 :smile:


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.