mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 23:16 
Cytuj  
Ja jestem suspended z przyczyn technicznych na kilka dni. Platinus i Dracon ostatnio mieli 33+, Gabriel tez cos kolo tego :grin: i Shardal cos jakby 24+. Trzeba ich jeszcze troche przycisnac :grin:
To w sumie jest full team do zlozenia :grin: Nie bede wymienial kto, bo sie okaze, ze kogos nie wymienie i podpadne :wink:

Cos o mnie: Jestem takim sobie calkiem przecietnym mutantem :wink:
_________________
Are you who you think you are :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2002-10-10 00:21 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 23:24 
Cytuj  
Nie przymierzajac to dzis widzialem Ciebie, Plata, Ruhre - same time.
Wiec zadatki sa :smile:
Kielas ponoc sie ziera do reaktywacji account, Gabriela minstrela ostatnio widzialem >30 lev (ale grywa rano glownie), Mutant se sprawi wreszcie swoja vise a Theddas skonczy sesje. Dorzuc do tego walesajacych sie gdzie popadnie Draka, Shardala oraz Rafa i mamy team :smile:
TOTAL wychodzi 11 graczy ale nie ma chuja zeby sie wszyscy zebrali - mysle ze jak do 7 dobijemy to bedzie ok. A na przynete sie wezmie sie Lapiducha ktory i tak jest zawsze online... miodzio :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-10-10 00:25 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2002, 11:27 
Cytuj  
Lapi ogolnie sie wkurza na albsow i czasami woli grac solo wiec raczej nie bedzie mu przeszkadzalo jak bedzie dookola niego banda stealtherow krazyla? prawda? :razz:
A chlopakow trzeba przycisnac zeby zaczeli czesciej grup szukac...oni tylko solo i solo :razz:
Taka mala uwaga...jak zaczniecie pullowac jak szaleni pygmy goblins to kazda grupa potem bedzie was chciala :grin:
Ja robilem tam chainpull (tanki ooe caly czas) i codziennie grupe mialem :grin:.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2002, 11:40 
Cytuj  
Dopakowali w ostatnim patchu pygmy gobliny, nie wiem czy nadal jest to taki szybki exp.
Z reszta do 40 szybko sie soluje, bo raz, ze nie musisz czekac, az znajdziesz grupe, a dwa potem nie musisz czekac jak robia sobie afk co pare minut. Do 38 mozna spokojnie solowac duntery (niebieskie sa chyba juz wtedy). Dla scouta bajka, bo padaja jak muchy, downtime to tylko regenerowanie enda. Niby teraz od 40 szybciej levele ida to moze solo tez sie oplaca. Z tego co slyszalem to dwoch scoutow z naszej guildi wysolowalo od 45 do 50 w ciage paru (no moze parunastu :wink:) dni.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.