mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 19:18 
Cytuj  
Hehe, w koncu bedzie mozna sobie potrenowac walke ze znajomymi. :grin: Dobrze, ze duzo scoutow znam to bede mial na kim cwiczyc. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 19:46 
Cytuj  
Taaa, tylko ze to fajna zabawa dla non stealtherow.
Ciezko trafic w szyje ruchomy cel ktory JEST PEWIEN ze assasin jest obok i probje to zrobic :smile:
Albo namowcie scouta do tego zeby duelowal z tankiem zaczynajac walke w zwarciu :smile:
Ale nic - nie ma co narzekac ze cos dodali do gry nawet jesli nie bedziesz tego nagminnie wykorzystywal :smile:
Bankowo jest to super sprawa dla low leveli ktorzy chca sie pouczyc PvP bez zaciagania sie do Emain Army Batalion :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 20:58 
Cytuj  
Hehe, ale jak bedziesz cwiczyl PA na ruchliwych celach :razz:
W emain raz mi inny assassin zasadzil PA :wink: nie mam pojecia jak to zrobil, bo razem tanczylismy nasz stealth dance :wink: Ja wiem, ze mialem nizszy level, ale mimo wszystko.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 22:06 
Cytuj  
Hehe... właśnie wylogowałem z Pendragona i powiem jedno: duele to masa fun :smile:
Spotkałem trochę ludzi z Bedevere, m.in. Bremehna, który wszystkich zjadał na śniadanie :grin:
Szkoda, że dopiero teraz to dodali, ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale. Kto nie skopiował charsa na serwer testowy, niech teraz żałuje :smile:
Jest jeszcze kilka bugów i niedociągnięć, można na przykład być w grupie z osobą, z którą się walczy, dać ją na guard i blokować samego siebie :wink: ale pewnie to naprawią zanim patch wejdzie na normalne serwery...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 23:05 
Cytuj  
Ja sie bede upieral ze to fun ale do treningow i eventow.
Sensownie sie tym pobawic na dluzsza mete nie da rady - no RP, no "wyzsza idea" obrony realmu i no teamwork.
To po prostu kolejne zaporzycznie z EQ - mila sprawa ale na zasadzie ciekawostki.
Pokaz mi infa ktory zgodzi sie walczyc z tankiem albo wizarda ktory pojdzie na duel z infem :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 23:31 
Cytuj  
Pokaz mi wizarda, ktory wygra z kimkolwiek w duelu :wink:
Wychodzac z zalozenia, ze casterzy nie powinni walczyc z infami, scouci z infami, infowie z tankami, itd :razz:
Juz sie nie moge doczekac, kiedy zjem Twojego infa. :wink: j/k


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 23:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-17 00:05, Karol66 napisał:
Ja sie bede upieral ze to fun ale do treningow i eventow.


Albo do czekania na wizów w CS :smile:

Cytuj:
Pokaz mi infa ktory zgodzi sie walczyc z tankiem


Inf radzi sobie z tankami całkiem nieźle. Ja sam z kilkoma wygrałem, z kilkoma przegrałem (Defender's Rage + Defender's Revenge rządzi, damage bonus jest gigantyczny, a ten drugi to dodatkowo stun - te dwa style są wręcz stworzone do dueli).

Cytuj:
albo wizarda ktory pojdzie na duel z infem :smile:


Zarbix :grin:
To taki "dość" znany theurg wśród "tubylców" na Pendragonie. Widziałem dziś na własne oczy jak rozwalał różne klasy, w tym również infa :smile:
Widziałem też jak jakiś ice wizard rozwalił infa (użył co prawda mastery of concentration [jak sądzę], ale wygrał).

Siedziałem na duelach (na początku sporo luda zebrało się w CS, później przenieśli się do pryd. keep - blisko bindstone i healer) ze dwie godziny i widziałem różne rzeczy. Generalnie wprawny i umiejętnie kierujący swoją klasą gracz robi OGROMNĄ różnicę.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 08:40 
Cytuj  
Bah, ja tez zabijam tankow - kwestia np. takiego drobiazgu czy walac za 500dmg PA wejdzie mi dodatkowe 400 z criticala :smile:.
Nie mowie o jakis ekstremalnych przypadkach tylko o normie.
Poza tym nie da sie porownywac tylko level Vs level and najwazniejsze sa skile z PvP ktore masz.
Anyway jak mowie ze inf nie zabije tanka to mam na mysli to ze tank ma IP i purge (czyli ma RR3) Vs Inf z RR4.
Obaj niebuffowani.
Zeby przegrac z infem w takim ukladzie trzeba byc juz mlotem strasznym albo byc afk w momencie walki :smile:

A co do casterow to mnie goscie kiluja tylko dlatego ze nie mam purge (bo mnie nie stac - przy RR5 bede mial :smile:). Zadne mastery of con +FA nie pomoze jak co 2 sek dostajesz >200dmg ze zwyklej garoty.
Oczywiscie zakladam ze taki wizard tez mial purge bo inaczej facet juz sie "nie obudzi" ze stuna i nic mi nie zrobi.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 12:52 
Cytuj  
Zawsze sie bedzie mozna umowic w duelach czego sie nie uzywa, zeby druga strona miala szanse. Bardziej chodzi o zabawe i zwiekszanie umiejetnosci, niz o radosc z kilowanie innych :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 14:30 
Cytuj  
Wypowiedz jakiegos goscia w sprawie dueli:
"I think there will be a lot of challenges going around...if for no other reason than a free "no exp loss" trip to bind." <-- to teraz juz wszystko jasne po co sa duele :roll:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 15:49 
Cytuj  
Dokladnie o tym samym pomyslalem :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 23:20 
Cytuj  
No i zonk :sad: patch 1.54F
- After killed in a duel, you will autorelease to your exact same position in 10 seconds (no teleport to bindstone).


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.