mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 18.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 03:15 
Cytuj  
No wiec to wyglada tak: mam 5 lvl i wypadaloby wybrac bron jakiej bede sie trzymal. Wiem ze to bedzie 2h. Tylko czy axe czy hammer czy sword? Oto pytanie. Zauwazylem ze axe z tego samego poziomu co hammer robi wiekszy dmg o jakies 3-5 pkt.
(Przynajmniej tak mi sie wydaje). Pozatym mam pytanko jeszcze o skilla parry. Czy jest on uzyteczny tylko z tarcza? jak wyglada szansa uzycia parry? ile trzeba zainwestowac w ten skill i kiedy?


_________________
Obrazek
Największa baza darmowych gier MMO i MMORPG w Polsce


Ostatnio edytowano 29 lis 2010, 12:57 przez Conrader, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 06:19 
Cytuj  
Generalnie axe ma lepsze tablice dmg niz hammer dlatego pewnie zauwazyles ta roznice. Jest jednak jeszcze kilka czynnikow wplywajacych na wielkosc zadawanych obrazen przez dany typ broni: wielkosc skilla, qui broni no i wlasnie rodzaj armoru uzywanego przez przeciwnika.

Parry dziala calkiem dobrze takze bez tarczy, moze nie jest to rewelacja ale moge powiedziec ze parry na poziomie 25pkt (razem z bonusami) powoduje ze w walce z mniej zrecznymi wrogami blokuje co ktorys tam atak.
Im wyzsza zrecznosc tym latwiej jest Ci zablokowac przeciwnika.
Nie podales jaka klasa grasz wiec nie mozna Ci pomoc na jakim poziomie zaczac inwestowac w poszczegolne skille.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 08:39 
Cytuj  
Cytuj:
Generalnie axe ma lepsze tablice dmg niz hammer dlatego pewnie zauwazyles ta roznice.

Bzdura. Roznica obrazen wynikac moze tylko z tego, ze axe byl wolniejszy niz mlotek i/lub mob mial wiekszego resista na crush niz slasha (albo jaki tam tym obrazen axe wali :wink:) oraz DPSow jakie ma bron. Zakladajac oczywiscie, ze masz taki sam level skilla mlotka i axe.

_________________
Are you who you think you are Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2002-10-23 09:44 ]</font>


Posty: 18
Dołączył(a): 18.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 08:50 
Cytuj  
Gram skaldem. Skilla jeszcze nie zainwetsotowalem - wszystkie bronie mam na 1.
W takim razie napewno jest cos czym powinienem sie kierowac w wyborze broni oproocz moich osobistych upodoban wizualnych.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 09:04 
Cytuj  
Powinienes sie kierowac stylami jakie posiada bron (jako skald bedziesz mial pewnie 39-44 weapon skilla) i tym, jakie resisty "wbudowane" maja armory ludzi, ktorych bedziesz bil.
Style midow: http://copland.udel.edu/~trevor/camelot ... yles.shtml
Resisty: http://copland.udel.edu/~trevor/camelot ... e9.shtml#5


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 09:07 
Cytuj  
To nie do konca tak Mutant :smile:
Nawet jesli ma tyle samo crush i thrust np., obie bronie maja taki sam bonus do pancerza przeciwnika i speed to overal dmg moze miec rozne ze wzgledu na wplyw statsow.
Pomijam juz tak banalana sprawe jak style jakich moze uzywac etc.

A co do Twojego wyboru broni to pociesz sie ze nie jest on ostateczny. Na 20 i 40 lev masz dostepny respec 1 linii z ktorego mozesz skorzystac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 09:11 
Cytuj  
Tak, ale axe i hammer sa 100% str. :razz: Fakt, ze zapomnialem dodac, ale po co komplikowac sprawe za bardzo :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 19:25 
Cytuj  
Moze zle sie wyrazilem (chodzilo mi resist armora wzgledem danego rodzaju broni) i nazwalem to dmg table. W takim razie jak to sie nazywa ?
Zreszta napisalem ze chodzi o resisty wobec danej broni.
Jesli chodzi o wielkosc umiejetnosci broni to jest kilka standardowych mozliwosci:
46battlesongs/44weapon/17parry
44battlesongs/46weapon/17parry
Jest rowniez jakas wersja z prawie zerowym parry i maxowana bronia - niestety nie pamietam dokladnie jak to lecialo, ale najprawdopodobniej 44bs/50weapon/2parry.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mazee dnia 2002-10-23 20:33 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.