mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2002, 12:14 
Cytuj  
Wybrałem się ostatnio z pełną grupą do dwóch nowych dungeonów - Fomor w Hibernia SI i Avalon w Albion SI (a dokonać tego mogłem lvl 46 Wardenem na Gaheris, gdzie jest dostęp do wszystkich realmów - skąd tak szybko taki level piszę w innym wątku).

Zrobiłem trochę screenów (aczkolwiek rzadko kiedy pamiętałem, żeby coś trzasnąć :smile:
Dostępne są tutaj: wr.pl/daoc (pierwsze pięć - Fomor, ostatnie pięć - Avalon).

Mieliśmy pełną grupę levels 43-46. Moby przy wejściach w obu przypadkach były orange / red dla level 46. I w tym miejscu muszę powiedzieć... nowe "dungeony" (o ile np. Avalon można nazwać dungeonem :smile: ) robią naprawdę BARDZO duże wrażenie. Zarówno pod względem graficznym, jak i "projektowym". To już nie są jakieś nędzne barrows, a ludzie w grupie jednomyślnie się zgodzili, że DF się chowa. Ciężko to naprawdę opisać, trzeba zobaczyć samemu jak to wygląda i jakie niespodzianki nas czekają. Powiem tylko tyle, że na przykład w Avalon, owszem, moby są ok. lvl 50 w pobliżu wejścia, ale po całej okolicy często się kręcą patrole składające się z 2 mobów lvl 70 (!! lvl moba podał nam Encounters TL, ale i bez niego można było się domyśleć, że coś koło tego).

Oba te dungeony mimo że są swoimi "odpowiednikami" w Hibernii i Albionie (oba są "środkowymi" pod względem stopnia trudności z 3 nowych dungów w każdym realmie), są BARDZO różne (co widać po screenach).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2002, 12:21 
Cytuj  
Zapomniałem jeszcze dodać, że zdobyliśmy w tych dungach (szczególnie w Fomorze, w Avalonie mieliśmy problemy z tymi cholernymi patrolami) CHORE ilości expa (camp bonus dochodził do 20 milionów) i całkiem niezły loot (od takiego sobie do rewelacyjnego) - w większości dropy są generowane na podobnej zasadzie co w RvR dungeonach (tyle że dropy mają wyższy level, bo i moby mają wyższy - można dostać często drop z 35% bonus).

To chyba tyle, dzisiaj wieczorem idziemy do Trollheim :smile: Jeżeli nie zapomnę (i jeżeli plany się nie zmienią) to walnę kilka screenów.

_________________
Yben <Knights Templar> lvl 50 Armsman - Bedevere
Edaran <Legion> lvl 46 Warden - Gaheris
...i wiele innych...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adam dnia 2002-12-12 12:22 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.