mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 11:25 
Cytuj  
heh z tego co widze na bedevere albsi narzekaja na brak casterow natomiast na MLF jest ich nadmiar :grin:
moze nawet dojdzie do tego ze ktos zacznie ze mna grac w midguardzie :grin: bo samemu mi sie przykrzy :sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ares dnia 2002-12-22 11:28 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 11:47 
Cytuj  
wszystko ladnie, taktyka taktyka, zbalansowane grupy na PvP a na RvR nie.... bla bla bla :smile:

a dlaczego ?

dlatego ze nie ma zbyt wielu clerow, minstreli, casterow - nie wspominajac o theurgach z pbt.

a dlaczego ?

bo tymi klasami nie gra sie "fajnie" w rvr. sa po prostu slabe. dali mi (minstrelowi) mezz, demezz i inne support rzeczy, ale jak tylko probuje ktoras z nich uzyc to odrazu leze bo obskoczy mnie 5 tankow albo 3 assasynow.

jedyna grupa w ktorej czuje ze moge robic swoje to: grupa z sorcem, grupa z 2 clerami i pbt, stealth grupa.

jak HHH robia grupe to z nimi jestem w stanie 10-15k zrobic bez smierci ale oni wszyscy maja 1mln+ i ich grupa wygldad zazwyczaj tak (1 sorc, 2 clerow 1/2 minstreli, pally i polearsmy).

normalnie na rvr nie da sie takiej grup zrobic bo po prostu nie ma ludzi. nikt nie bedzie czekal pod pk az sie jakis minstrel zaloguje. albo nikt nie bedzie czekal az jakis cler ruszy dupsko z naszego frontiera do emain. bierze sie ludzi i probuje cos z tego zlozyc zeby pograc. mamy za duzo postaci (charow) ktore maja za malo "waznych" skill (cc, pbt, speed).

apropos dzisiejszego raidu, to calkiem niezle sobie radzil Azertul (Redlite) - necor 50. jak patrzylem to co chwila bylo xxx was killed by Azertul.

zobaczymy jak co sie stanie jak LOS wprowadza.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 12:14 
Cytuj  
Tak sobie myślę.... jest w końcu jakaś polska zbieranina nie na Albionie? Może kiedyś bym jednak spróbował... Właśnie by zobaczyć jak te przesławne "dobre" RvR wygląda ze strony midów, bo jakimś cudem ten realm jest najlepiej zorganizowany chyba na wszystkich serwerach. To, że w kilkanaście minut potrafi wyskoczyć ich tak z 4+ grupy z ich FrontierKeepa to normaka. Może midgard zawiązuje duże alianse, albo grupuje się w dużych gildiach. Jeszcze raz upatruję tu przyczyny w komunikacji. Ciekawe...


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 12:29 
Cytuj  
Mosad wiec Ci odpowiem :smile: w koncy gramy na 1 serverze lecz w przeciwnych druzynach...
wszystkie czolowe gildie i te co sa cos warte na rvr sa w i duzym alliance ktory stanowi trzon naszej armi.Tam zapadaja decyzje kiedy i gdzie sie zbieramy i co robimy oczywiscie jest nawiazana wspolpraca z innymi alliancami ale aktualnie liczy sie tylko purgatory inne to neptki...
a to ze w 4grupy+ wyskakujemy z keepu to przez to ze nim wyruszymy starannie dobieramy grupy zeby w kazdej byl skald i rezzer, to trwa gdzie okolo 2 portali do emain... jednak zawsze jest nas ze 4 grupy i to w sumie nic nie daje jak mmg jest campowane przez albsow a za albsami w lesie sa jeszcze hibsi...
jak 50 midsow ma sie przebic przez 100 albsow a potem uciec przed 5 grupami hibsow i to jeszcze na spd buff?

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 12:33 
Cytuj  
aa tak mi sie przypomnialo :smile:na 100% trafia sie tam 2-3 grupy :smile:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2002, 20:08 
Cytuj  
Taki sposób postepowania zauważyłem u japończyków na naszym serwerze. I świetnie na tym wychodzą. Najpierw się grupują jeszcze Portal Keepie (CS) dopiero potem wyruszają na łowy. Albo odbijają keepy albo lecą do emain czy odins. Ale oni grają w jednym czasie i niejako język pomaga im się grupować. Albion przynajmniej na MLF to taka zbieranina. 50 guildii, z każdej po 2-3 osoby. To utrudnia sprawę. Te 100 albsów, zdarza się, ale rzadko. Zazwyczaj nie możemy się zorganizować i nas po prostu tyle nie ma. Średnio w emain w tym czasie, w którym gram jest około 20-40 osób. to 3-5 grup, ale jedne odchodzą, drugie przychodzą, ciągła rotacja ludzi i braki kluczowych klas. To wszystko jest sporym utrudnieniem. Może jeszcze kwestia czasu gry. Ja gram jedynie wieczorami i nocami (do 2:00). Podeślę ci może jeszcze mejlika z paroma pytankami :smile:


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2002, 20:22 
Cytuj  
heh ja nie gram juz od wrzesnia :smile:
heh mam nadzieje ze juz dzis wroce do DAoC!! :smile:wlasnie ciagne pathe jusz jest 76% :smile: i jak sie mikolaj wyrobi z niemiec z prezentem to jutro montuje SI !! :smile:
P.S. musimy sie spotkac gdzies w emain :smile: Darkares... teraz robie Bonedancera najprowdopodobniej Kalama :smile:
i bede polowal na Ciebie w emain :razz:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2002, 20:27 
Cytuj  
apropo japoncow to masz racje :smile: oni sa super :smile: w koncu na 41,5 lv maialem 120 k rps :razz:
w 3 grupy potrafilismy zablokowac relict raid albionczykow !! 2 razy tak sie udalo :smile: najwidoczniejJaponczy z alb maja kontakt z tymi w mid ;zablokowalismy ich w oddin's gate :smile: heh w ciagu 30 min zarobilem 50 k rp... nigdy wiecej tak nie mialem :smile:
P.S.wiem ze moja opowiesc jest nieprawdopodobna jednak prawdziwa :smile:
P.S.2.sorry za ewentualne bledy :grin:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2002, 09:54 
Cytuj  
Jak wrócisz do gry to podeślij mi meilika, to się może na jakiś duelik umówimy z rezzerami? Ja tęsknię za Fight Clubami w Odin's Gates. Póki co jestem ósmym paladynem na MLF :smile: Pnę się cały czas do góry choć może nie starczy mi cierpliwości by dotrzeć do tych starych wyjadaczy, choć wielu już przegoniłem. I to wszystko z 690k RPs. To co mówisz Ares nie jest problemem zbyt wielkim. Tak jak wątek mówi - klasy albionu nie są najlepsze i po prostu wystarczą 3 zgrane zespoły midsów lub hibów by nas rozłożyć - pewnie każdą ilość :smile: Szczególnie z reliktami, których pewnie wtedy też nie mieliśmy za dużo.

Zajrzyj do Emain niedługo to zobaczysz, że wiele albsów opuszcza powoli grę lub przenosi się na grę altami lub na inny realm. Ja tam mam jedną postać i nią ciągle gram.

Może jak i Mythic to zauważy to coś zrobi.

Czego sobie i wam życzę...


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2002, 23:05 
Cytuj  
1)Ja tęsknię za Fight Clubami w Odin's Gates.

2)Zajrzyj do Emain niedługo to zobaczysz, że wiele albsów opuszcza powoli grę lub przenosi się na grę altami lub na inny realm.

odp:
1) taaaak FC byly super :smile: tylko 2 razy mnie zablili na 73 walk ktore stoczylem z yello orange tankami oraz red casterami :smile:oczywiscie chanter i heros :grin:
2)heh dalo sie zauwazyc :smile: ostatnio w emain nie widac albsow :smile:

a i jeszcze jedo. w wakacje albsi mieli 3 relikty str i 2 power przez caly lipiec do polowy sierpnia...tylko ze na midguardzie gralo wtedy przy 2k ludzi na serverze 400 midsow ( teraz przy 1,5k jest nas 500) a hibsi i albsi rozkladali sie porowno :smile: poczytaj moje wakacyjne posty :smile: plakalem ze albsow jest za duzo :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ares dnia 2002-12-28 23:09 ]</font>

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 22:00 
Cytuj  
heh nie wiem jak chcecie wygrywac jak 50 albsow ucieka perzed charga :razz: 20 mids... wiem ze troll=gora i to na spd buffie :razz: ale bez przesady...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.