mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2003, 09:41 
Cytuj  
pacz 1.58 to rozpoczecie tez walki z daox'em , daocwinem i uzywaniem 2 kont na jednym kompie,,,, np do buffbota :sad: ja tak robilem :sad: :sad: :sad:
mythic dodal jakies nowe funkcje sprawdzajace, ktorych ludziska nie rozgryzly jeszcze...
jakby ktos cos slyszal o sposobie na odpalenie 2 acc to prosze o info

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2003, 12:51 
Cytuj  
hip hip hura!!!

http://www.taktaal.net/daoc/windowed.html

nowa wersja daocwina, mozna juz odpalac 2 procesy na jednym kompie :grin:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 10:14 
Cytuj  
Plat a moglbys zamiescic krotki opis jak to zrobic ? Ja mam Win XP i niechce mi dzialac ;-(

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 11:55 
Cytuj  
Sciagasz nowa wersja DAOCA, patchujesz game.dll daocwinem i juz dziala. (musisz tylko dodac windowed=1 w user.dat )
Jakbys czytal readme to bys nie mial problemow :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 13:49 
Cytuj  
Wlasnie przeczytalem i nie mialem problemow :smile:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 15:34 
Cytuj  
1. Mythic pisze ze kazda modyfikacja programu jest nie legalna, ale daox czy daocwin to programy o prawie zerowej szkodliwosci. Sam mythic w koncu przystal na mozlowosc odpalania w okienku (a pisali kiedys ze to nie mozliwe). Jestem programista i wiem ze sciemnianie *ze to nie mozliwe* jest poprostu zalosne. Kazdy program pod opengl/DX odpala sie w .... okienku. Poprotu czasami okienko zajmuje caly ekran (wtedy jest fullscreen :smile: Windowsy to tylko okienka i progam nie ma bezposredniego dostepu do ekranu jak pod DOS'em (czyt. robienia fullscreen wg wlasnego widzimisie).
2. Mythic nie walczy i nie bedzie walczycl z buffbotami. Juz to wyraznie napisali ze nie ma w tym nic zlego. No bo jak mozna zabronic grania zonie, ktora poszla na zakupy i podczepila cleryka pod postac meza ? :/


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2003, 16:11 
Cytuj  
Mogliby walczyc wprowadzajac zasieg dla buffow lub koniecznosc ich recastowania - moglo by to wygladac jak "pulse" tyle ze z zasiegiem np. 5000.
Ale po co - wiecej accountow, wieksza kasa :smile:
Poza tym najczesciej buff botow uzywaja solujace klasy ktorego tego potrzebuja (np. inf zeby zabic SB albo ludzie ktorych sie nie da nernac (np. Ehanter z bardem na stick - idealny uklad bo gosc mezznie atakujacego infa, resnie enhantera i razem kilna infa albo healami utrzyma przy zyci castera dostatecznie dlugo ;D)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2003, 14:39 
Cytuj  
wg mnie jezeli mythic :
- przemyca do eula nowe wpisy dot. modyfikacji programow i uzywanie roznych programow (nie czytalem i nie porownywalem - po prostu tak pisali na irc'u oraz na wwwboardach)
- wprowadza ograniczenia dot. polecenia windowed=1 do tylko jednego ip (mythic'a)
- wprowadza zabezpieczenia w uzywaniu 2 kopi na jednym komputerze
i to wszystko praktycznie w jednym czasie, przeddzien wypuszczenia swojego rozwiazania do grania w okienku... no coz dla mnie to bardziej wojna z daoxami i buffbotami niz przypadkowe działanie :smile:

ja np. dlugo jeszcze nie bede mial drugiego kompa podlaczonego do inetku i nie rozumiem w czym bardziej oszukuje od ludzi ktorzy odpalaja swojego buffbota na innym kompie
a jednak mythic cos do mnie ma :sad:


nudzi mi sie... chce do domu :sad: :sad: :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.