mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 6.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 12:59 
 
Czesc

Chcialbym sie zwrocic do fanow DAoC - co Waszym zdaniem powinno sie znalezc w potencjalnej recenzji DAoC SI, po prostu o czym autor nie powinien zapomniec piszac o tym dodatku?
Wasze sugestie, jako fanow i ekspertow od DAoC, na pewno okaza sie bardzo przydatne i pomocne.

pozdro

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nygga dnia 2003-01-16 13:00 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 13:05 
 
Topic podwieszony i czekamy na Wasze opinie.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 16:30 
 
HM...pierwsze ,co mi przychodzi do glowy..to za duzo kosztowal ten dodatek..jak na tresc..(patrzac z punktu Albionu) ,to w sumie za 30usd ...dostalismy ladnie opakowane G...he he
Ja o tym nie zapomne...stary wrobel i dal sie nabrac na plewy he he...takze...nastepnych dodatkow w daoc'u napewno nie kupie he he.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 16:37 
 
Jesli BYLA w danym pismie dobra recencja DAoC to warto wspomniec tylko o:

- silniku graficznym nowym (to najcenniejsza rzecz bo raz ze ladne a dwa ze lepiej dziala w duzych bitwach PvP - lepiej sie karty graf. wyrabiaja)

- nowe rasy, nowe klasy (krotki opis)

- nowe lady (warto napisac ze sa duze i ze "zrobione od poczatku" - tzn ich grafika nie jest klonem grafy ktora juz w grze byla)

- AI duzych mobow zupgradowane. Nie znam tego z autopsji - czytalem tylko o tym w patch info + slyszalem opowiadania. Gabi byl chyba na rajdzie na dragona z SI i z tego co mowil ma on spora game zachowan ktora moze stosowac ale nie musi co powoduje ze trudniej jest zaplanowac taktyke nie wiedzac czy np. smok uzyje many na ofensywne AE spelle czy na summonowanie 5 uberguardow etc.
Przy smoku ze starego swiata mowilo sie ze bedzie sie on uczyl i za kazdym razem zachowywal inaczej ale za malo razy go zabilismy zeby cos o tym powiedziec :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 16:40 
 
Cytuj:
2003-01-16 16:30, Lapiduch napisał:
HM...pierwsze ,co mi przychodzi do glowy..to za duzo kosztowal ten dodatek..jak na tresc..(patrzac z punktu Albionu) ,to w sumie za 30usd ...dostalismy ladnie opakowane G...he he
Ja o tym nie zapomne...stary wrobel i dal sie nabrac na plewy he he...takze...nastepnych dodatkow w daoc'u napewno nie kupie he he.



Lapi - zeby jakos zobaczyc co w tym jest trza wyjsc z SI a nie nonstop walczyc w emain.
Juz nie pamietam kiedy na /who Lapi podalo mi ina lokacje niz CS albo Emain :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 16:54 
 
HM.."przyganial kociol garnkowi"...he he..a sam juz uciekles z SI nowym charem he he.
A co do lokacji Lapiego..tam gdzie sie bija rlmy tam sie staram byc..moby traktuje jak zlo konieczne...nawet zaczalem chara w SI he he.
Pamietam jak byl start daoc..to obiecywali nam domki,konie,poprawiony sytem ekonomiczny..a co dostalismy?I jak na ceny dodatkow do gier,za obrzydliwie wysoka cene he he
Za taka cene powinnismy dostac wszystko co obiecywali,to jest moje skromne zdanie he he

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 18:38 
 
mam takie pytanko co do tego nowego tanka w albionie ?:) co on potrafi ? :smile:bo juz kilku takich zabijel w emain i nawet mnie nietrafili :smile: za to necro to co innego ... ostatnio 1 necros rozwali caly team na bg 1 :smile:
a co do tego co mi sie podoba w SI to chyba koledzy juz wymienili :wink: dungeony,grafika,klasy szczegolnie tankow :wink: savage jest super :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2003, 20:53 
 
To jest cos klasy Paly - chain armor, 1reczna bron + tarcza.
Bonusem sa 2 sprawy. Po 1 ma instant DoT, po drugie instant lifetaps.
Te 2 sprawy robia z niego killera magow i archerow bo jako jedyny tank w albionie biegnac do nich moze ich disturbowac.
Ma tez Pulse AE dmg na radiusie 350 co powoduje ze wkuriwa wszystkich stealtherow.
Generalnie light tank (i to jeden ze slabszych) ale dzieki tym spelom bardzo uzyteczny jako support class (wystarczy ze przy ataku wlaczy ten dmg chant i nie ma sily zeby assasin podszedl do maga/kleryka).

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2003, 16:01 
 
Dzieki za odpowiedzi! :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.