mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2003, 14:24 
Cytuj  
czy jest ktos kto gra w obie gry i moze je porownac?
intersuje mnie przedewszystkim :
1 grafika
2 na ile wazna jest gildia i jak musi byc duza
3 czy mozna sensownie grac mala ekipa (3-4 osoby)(w DAoC to za malo :sad: )
4 i czy EQ to bardziej pvp czy pve (niestety po daocu mam troche mieszane uczucia - wiekszosc mojej gildii to typowi quekowcy czyli tylko rvr, poza walka w emain nic ich nie interesuje)

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2003, 14:25 
Cytuj  
a pytam o wszystko bo szukam czegos "nowego" do grania :smile:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2003, 14:41 
Cytuj  
To nie lepiej poczekac i pograc w cos co dopiero wyjdzie?
Sporo ciekawych tytooloow sie zapowiada (wprawdzie nie w tym roku- jedyny hit tegoroczny (mam nadzieje ze nie s-hit) to swg; w SB nie wierze).
Warhammer online..... lineage2..... horizons.... dragon empires..... warto sie ladowac w cos starego? :>

Pozdro,
krzyk

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2003, 14:46 
Cytuj  
no wlasnie nie wiem czy cos ciekawego wyjdzie w najblizszym czasie
SB zapowiada sie fajnie ale to dalej etap wczesnej bety
SWG wciaz nie wiadomo czy bedzie to gra dla dzieci czy cos sensownego , boje sie tego ze bedzie podobnie jak w DAOC - wypuszcza gre a pozniej kazdy patch bedzie zmienial wszystkie zasady gry

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2003, 15:31 
Cytuj  
1 grafika

IMHO grafika DAoC SI jest lepsza ale z tego co widzialem na screenach to EQ jest bardzo przyzwoite.

2 na ile wazna jest gildia i jak musi byc duza

To Ci Tux dokadnie odpowie :wink:

3 czy mozna sensownie grac mala ekipa (3-4 osoby)(w DAoC to za malo :sad: )

j.w.
A co do tego ze w DAoC to za malo to nie kumam - mi sie najlepiej gra w grupie max 4 osobowej :grin:
Moze to kwestia shardu.

4 i czy EQ to bardziej pvp czy pve (niestety po daocu mam troche mieszane uczucia - wiekszosc mojej gildii to typowi quekowcy czyli tylko rvr, poza walka w emain nic ich nie interesuje)

W EQ nie ma PvP na regular. Sa shardy PvP tak jak u nas sa shardy "cooperative" ale nawet Ci co tam graja narzekaja na brak balance. Raczej bym sie w tej grze nastawil na to co ma najlepsze - PvM.

Generalnie jak Ci przeszkadza PvP w DAoC to na pewno warto isc do EQ.
Ta gra pozyje jeszcze bardzo dlugo, z tego co widze ma niesamowity fun z rozwijania postaci i kolekcjonowania itemow (bez porownania wiekszy niz w DAoC) i fajna community.
Jesli okreslasz DAoC emain PvP jako kwakowe to zdecdowanie odradzam AO i pochodne - tam sie wszystko toczy 3x szybciej niz w DAoC (chyba ze grales minstrelem :smile:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.