mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2003, 19:26 
Cytuj  
loguje sie do df (godzina 19;20)... patrze przedemna grupa midow (albo bardzoej 10-15). klikam na pierwszego lepszego ktory nie wyglada na sb/huntera i wale ae dot (lvl 36 dopiero ale na wiekszosci wyszedl)... oczywiscie dead :smile:

patrze pozniej na log a tam:

You target Zimnooki

do zobaczenia we frontiers :smile:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2003, 17:26 
Cytuj  
Ja dzisiaj dochodze do bk w uppland i widze ze grupa hibow morduje 3 biednych midow... zimnooki byl wsrod nich :smile: unhidnalem sie zrobilem /cheer /vic itd :smile:.
zimnooki daj namiary na icq albo gg to bedziemy xrealmowac :razz:


_________________
TBH!

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2003, 23:09 
Cytuj  
Obrazek

nie wiem czy widac bo zmniejszylem screena chyba za bardzo ale deathspam jest zimnookiego :> Ktory juz masz lvl?

_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

[edit] cos onet rabie z tymi wyswietleniami img [/edit]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kiyote dnia 2003-02-27 23:12 ]</font>

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2003, 15:03 
Cytuj  
Przeciez Zimnooki moze nie wiedziec o mmorpg.pl. Ja nie wiedzialem po 2mc grania w DAOC dopoki znajomy mi nie powiedzial (tak to pewnie bym sie nigdy nie dowiedzial).

[Edit] Co do info na jego temat, to wystarczy wrzucic na heraldzie, zimnooki na bedevere. Norse warrior lvl 50 <Midgards Might>.

_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 49 Guinevere
Zulsorah Albion Necromancer lvl 20 Bedevere
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-03-01 15:04 ]</font>

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2003, 16:30 
Cytuj  
On juz tutaj postowal. Czyli wie. :razz:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)


Posty: 3
Dołączył(a): 16.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 02:33 
Cytuj  
Witam wszystkich
Dzięki za pamięć o mnie jeszcze żyję i czuje się świetnie. Mój Zminooki warrior zrobił 50lv (zajeło mi to 50 dni) teraz tłukę rp ( na razie tylko 3l4 i robię szamankę Zimooką (30lv) na rvr (49 cm). Sciągnąłem tez juz tu jednego kumpla. Teraz ma zerkera 31lv (name Dzik). Kaski trochę mało bo ostatnio coś mało mamy DF a bawiłem sie troche w rvr i wc i sc zjadły też dużo szmalcu. Ale myślę że jeszcze z 1 miesiąc i Zimnooki będzie w miare skończony i na duelki będzie sie można umówić przy amg. Szkoda że w sobotę hibsy wszystko zepsuły. Przyszedłem z 1 duel zrobiłem a te k... przyszły i zepsuły cała zabawę.Na razie pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że zobaczymy się w Emain bye

Zimnooki 50lv warrior Bedevere/midgards

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 10:13 
Cytuj  
Hejka !

Z tydzien temu zabilismy cie chyba na Lichach i potem pod BK kilka razy :smile:

Jak macie malo kaski to mozemy sie ustawic na eskort misje i natrzepac troche golda.
W razie czego kontaktuj sie icq 22701410

Pozdrowienia
Ciria i Bonhart :wink:

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 11:32 
Cytuj  
a co to sie wlasnie działo w sobote, pierwsze wszyscy plakali ze midy z hibami za rączke nas bija.. a nastepnego dnia , zamki midow padaly pod naporem hibow :smile:
co to kurde sie dzieje?

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 12:00 
Cytuj  
Jak to co sie dzieje ....

Hibu wyruchaly midow podstepnie od tylca :smile:
W sobote Midy szturmowaly ExCalibur a Hiby blokowaly CS i trzymaly prawie wszystkie nasze zamki. Potem midy zdobyly relic i wracaly z nim spokojnie do siebie a Hibki zajeli MMG i wykosili wszystkich wracajacych i zabrali relic :smile:
Sami nie mogli tego zrobic bo nie maja swojego wiec podpusicili midow a potem ich klasycznie wyrolowali :smile:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 12:32 
Cytuj  
Hm...a ja zawsze twierdzilem ,ze dobry hib,to martwy hib he he...
Taka jedna mysl...kak mamy polaka w midgardzie...moze by pomyslec jak wspolnie wyrolowac hibkow ?

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 12:58 
Cytuj  
teraz ta gra mi sie jeszcze bardziej podoba... do rvr dochodzi polityka :smile:


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 15:02 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-17 12:00, Kielas napisał:
Jak to co sie dzieje ....

Hibu wyruchaly midow podstepnie od tylca :smile:
W sobote Midy szturmowaly ExCalibur a Hiby blokowaly CS i trzymaly prawie wszystkie nasze zamki. Potem midy zdobyly relic i wracaly z nim spokojnie do siebie a Hibki zajeli MMG i wykosili wszystkich wracajacych i zabrali relic :smile:
Sami nie mogli tego zrobic bo nie maja swojego wiec podpusicili midow a potem ich klasycznie wyrolowali :smile:


I dobrze im tak.
Ja mam kuchnia :smile: jakas estyme do midgardu ale jak zaczynaja crossrealmowac z zielonymi ludzikami to trace caly szacunek.
Hibernia sux totalnie.
Ostatnio na VN board jakis pajac zaczal mnie flamowac ze podstepnie zabilem jego + 2 kolegow jak expowali.
Kurwa - smiech na sali. 2x 50 bard + 4X tank dali sie wydymac niezabufowanemu infowi i jeszcze smia pyskowac. A od midow bym dostal grats :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 17:18 
Cytuj  
tez lubie midow. jedyny realm ktory ma jaja. gdybymieli wieksza populacje to by rzadzili. na niektorych serwerach gdzie maja duza populacja wyglada to tak.

healer wpada insta mezz. 2-3 sm supp spec wpada miedzy nich i zaczyna pbae - wtedy healer wali ae stun. nie ma bata na to.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 20:05 
Cytuj  
Hm..."gdyby mieli duza populacje..." na bedevere 1wsi rzadzili midy..(gildia zapomnialem juz nazwy chyba 30-40 membersow) i jak konczyla gre na bedevere to na pozegnanie w ciagu dnia zabrala wsio relikwie i hibkom i albsom...czyzbys zapomnial? he he
co do " tez lubie midow..." to jest czysty szacunek dla przeciwnika...midy wyrobily se marke..bo..potrafia mala grupa przy....c az kurz leci, jak wybija wsio pod mg..to dalej szukaja celu...nie campuja ,sa w ciaglym ruchu..etcera,potrafia sie uklonic jak sie padnie i zaplakac...he he ,ale to nie zmienia faktu ,ze ja wolalbym sie uklonic zabitemu midowi he he

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2003, 07:56 
Cytuj  
lapi :smile:

midy na poczatku mialy wieksza populacje. gildia nazywala sie Afterlife (nie pamietam gdzie sie przeniesli ale tam tez rzadzili).

w kazdym badz razie nie wiem czy pamietasz jak sie okreslalo kiedys midgard (wtedy kiedy rzadzili) - STUNGARD. bo nie bylo timerow i uzywali nonstop ae stun. nie bylo zadnych szans na to.

obecnie np na merlinie gdzie midy rzada wyglada to podobnie. najpierw mezzuja. 2 spiritmasterow wpada miedzy mezznietych i zaczyna pbae. wtedy healer uzywa ae stun a shaman ae dot. rekord to chyba 60 zabitych przez 1 grupe.

na bedevere na szczescie nie ma tylu sm z pbae ale powoli zaczyna sie to zmieniac.


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.