mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 14:57 
Cytuj  
W niedziele zrobilem appeal bo utknalem w quescie Lost Treasure. Journal mowil "Use scroll of information..." tylko ze ja nie mialem tego scrola. Scrola sie dostaje na poczatku questu (od NPC) tyle ze moj scrol potem ... zniknal. Podejrzewalem fakt ze moj alt z ktorym bylem w grupie, uzyl takiego scrola i mu zniknal z inventory i prawdopodobnie moj scroll (na drugiej postaci) zostal bonusowo usuniety z intentory. W kazdym razie w poniedzialek rano zglosil sie jeden CSR z pytaniem "O co chodzi ?". Opisalem mu ze brakuje mi scrola itd. CSR nie odpowiedzial nic. Minela godzina i pojawia sie drugi CSR "Czy to ty miales tego appeala z questem ?", mowie ze tak i opisuje mu to samo. CSR odpowiada, "ok. to ktos sie z quest teamu zglosi". po 30min, pojawia sie trzeci CSR i rzuca mi scroll pod nogi (bag) :smile:
Wiec to kolejna wersja dowcipu z zarowka tyle ze tym razem w rolach glownych CSR od mythica i item.
No wiec: "Ilu CSR'ow potrzeba do wymiany itemu ?" :smile:

[Edit] Dostalem tez emaila, ze "Your appeal, has been escalated to the Server leads for further review. A CSR from this special team will review your issue." Wiec mozna przypuszczac ze wzieli moje uwagi i potraktowali je jako blad w quescie.

_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 49 Guinevere
Zulsorah Albion Necromancer lvl 20 Bedevere
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-03-03 14:59 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-03-03 15:03 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 15:03 
Cytuj  
Cytuj:
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 49 Guinevere
Zulsorah Albion Necromancer lvl 20 Bedevere
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue


Adam, kiedy ostatnio widziałeś słońce w RL ? :razz:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 15:18 
Cytuj  
E, wcale nie jest tak zle :smile: Zwlaszcza ze gram po 2-3 godz. dziennie. (no moze oprocz kolejnych 3 dni kiedy siedze w domu i kuruje sie z grypy :smile:
A tak wogole to profil nie jest pelny (bo ktos zrobil ograniczenie na ilosc znakow i mi sie wiecej nie miesci :]
Bo powinno byc:

Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 49 Guinevere
Asima Cleric lvl 45 Guinevere
Zulsorah Albion Necromancer lvl 20 Bedevere
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue
i pare innych postaci 1-30 na roznych serwerach i realmach :smile:

Najdluzej robilem Esidara bo ma jakies /played 45 dni (prawie rok grania :smile:. Necromancer to power of leveling. Zrobilem lvl 50 w /played 11 dni glownie solo. Scout i kleryk to juz dzieci PLowania (odkad mam drugie konto) i tez maja mniej wiecej /played 11 dni. A w daoc gram prawie od poczatku (to juz tak z 16 miesiecy), chociac mialem pol roku temu tak z 2-3 miesiace przerwy (bo mi sie znudzila gra) wiec tak zle ze mna nie jest :smile:

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 16:50 
Cytuj  
z ciekawosci jeszcze dopytam: grasz na dwa konta jednocześnie ? (dwa komputery?)
tak zrozumiałem z pierwszego posta...

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 19:25 
Cytuj  
Musze cie zmartwic. Taki email dostajesz kazdy kto sie zglosi w spawie questa i nie jest to potwiertdzenie tego ze wzielo to za blad w grze.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 20:31 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-03 16:50, Koramur napisał:
z ciekawosci jeszcze dopytam: grasz na dwa konta jednocześnie ? (dwa komputery?)
tak zrozumiałem z pierwszego posta...


Hmm... nie wiem gdzie sie tego dopatrzyles :smile: ale tak. na dwa komputery.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2003, 17:04 
Cytuj  
no proszę jaki ze mnie sherlock :wink:

Cytuj:
Podejrzewalem fakt ze moj alt z ktorym bylem w grupie...


no z tego wywnioskowałem
jak rozumiem zrobiłeś grupkę main+alt - a przeciez nie mozna odpalić dwóch kopii DAoC na jednym komputerze...? (co prawda nie próbowałem - może można :grin: )


_________________
vel Brutallus

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2003, 17:12 
Cytuj  
Mozna - tyle ze trza miec w miare porzadna maszyne (min 512 ram)

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2003, 17:15 
Cytuj  
odpalic mozna ale z graniem juz gorzej :wink:
jak dla mnie za duze lagi i za malo fps :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2003, 20:26 
Cytuj  
Kwestia doboru rozdzielczosci tu gra role.
2x 1200x1024obciaza pozadnie maszyne ale wylacz nizsza rozdzielczosc i juz jest lepiej.
Nie mowie ze to rozwiazanie rownie dobre jak second komp ale swoje zadanie spelnia.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2003, 16:03 
Cytuj  
a to ciekawe - nie spodziewałbym się...
to jeszcze dla jasności: czy można grać dwoma postaciami z jednego konta ?
(w to już nie uwierzę, ale...???)


_________________
vel Brutallus

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2003, 18:37 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-05 16:03, Koramur napisał:
a to ciekawe - nie spodziewałbym się...
to jeszcze dla jasności: czy można grać dwoma postaciami z jednego konta ?
(w to już nie uwierzę, ale...???)


Nie można, trzeba mieć dwa konta.
Ja ostatnio zmieniłem sprzęt, mam też dostęp do konta znajomego z gildii - odpaliłem 2x DAoC i działało prawie idealnie. Jedynie lekkie skoki framerate czasem miałem, ale nic co by przeszkadzało w grze. Sam byłem zaskoczony, że tak dobrze działa, bez lagów, bez opóźnień itp. Przełączenie między jednym a drugim oknem trwa może kilka sekund (a gram w full screen, nie w windowed).

Generalnie - zaskakująco dobrze.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2003, 10:23 
Cytuj  
To ja wracam do CSR
Wczoraj dalem appeal bo mi wisi jeden low level quest (Slythur)
Mam 2 itemy, trzeba 3. A journal mowi ze trza isc juz odebrac nagrode. Rzecz w tym ze sam wyrzucilem (noob) ten 3 item :grin:
Zrobilem appeal ze go nie dostalem :grin:
No i widze po jakiejs godzinie okienko: please be more specific: type /appeal and describe your problem etc.
no wiec ja pisze: "/appeal quest tratata bugged" - ale takiego czegos interface mi nie przyjmuje
Jak to zrobic?

_________________
Magus
vel Adsumus

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Magus dnia 2003-03-07 10:24 ]</font>

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2003, 11:35 
Cytuj  
nie pisz ze bugged. zrob zwyklego appeala wzywajacego crsa, pogadaj z nim ze nie masz tego itema. dzadza ci.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2003, 12:39 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-05 18:37, Adam napisał:
Nie można, trzeba mieć dwa konta.
Ja ostatnio zmieniłem sprzęt, mam też dostęp do konta znajomego z gildii - odpaliłem 2x DAoC i działało prawie idealnie. Jedynie lekkie skoki framerate czasem miałem, ale nic co by przeszkadzało w grze. Sam byłem zaskoczony, że tak dobrze działa, bez lagów, bez opóźnień itp. Przełączenie między jednym a drugim oknem trwa może kilka sekund (a gram w full screen, nie w windowed).

Generalnie - zaskakująco dobrze.



Tak ale pod warunkiem ze jedna postac zawsze "stoi".
Sprobuj dac "follow" jeden postaci na druga i juz kicha.
Po prostu windows niezbyt dobrze (delikatnie mowiac) obsluguje multitasking.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2003, 16:53 
Cytuj  
Bez przesady. da sie uzywac follow tylko od czasu do czasu trzeba sie przelaczyc na postac ktora jest sticknieta zeby mogla dogonic te pierwsza. Lub ewentualnie sie co jakis czas zatrzymac na chwilke

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2003, 17:15 
Cytuj  
Moze da sie tak robic jak chodzisz wsrod grey mobow ale sprobuj isc tak do Cadley - od razu masz na glowie stadko pijanych liche bo druga postac bardzo malowniczo zapierdala jeszcze kilka sekund po tym jak pierwsza sie zatrzymala przed spawnem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.