mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 11:39 
Cytuj  
Alex, Intelligo działa z DAOC/europe.
Sprawdzę co i jak mam powpisywane i dam znać.

P.S. o tym że trzeba mieć coś na koncie to wiesz ? :razz:

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 11:40 
Cytuj  
Na koncie mam. Jeśli mógłbyś sprawdzić, to bedę bardzo wdzięczny.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 11:48 
Cytuj  
Karte Mbanku przyjmuja wszedzie gdzie transakcja jest na prawde internetowa. Nie przyjma jej tam gdzie ktos bierze numer karty i wpisuje go do zwyklego terminala.
Place za DAOC EKARTA i nigdy nie bylo problemow.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 12:18 
Cytuj  
Płatności za DOAC to ból w tyłku - jest tak, jakby nie chcieli naszych pieniędzy.
Miałem kłopoty z Visa Classic, jak pamiętam. Był tu kiedyś tu taki thread.
Co mi utkwiło w pamięci:
Oba pola (billing oraz account) muszą być IDEALNIE zgodne - co do literki. Jeśli na karcie w nazwisku są polskie literki, to również wszędzie indziej powinny być IMOHO.
W state/province wpisałem Warsaw i łyknęło.
I oczywiście wszystkie pierduły z kreskami w kodzie pocztowym itd.

W każdym razie było to kilka prób, łącznie z wydzieraniem się przez telefon do biednych Visowców, że mi nie przyjmuje.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 12:42 
Cytuj  
No coz, inteligo z daoc europe nie dziala. W kazdym razie nie moje. Pozastaje mi liczyc a krewnych i znajomych krolika.

Fapuse

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 15:33 
Cytuj  
w personal info mam wpisane:

address1: ul. <ulica> <nr>
address2: nic
postcode: xx-yyy (z kreska!)
town: <duze litery, bez polskich liter, chociaz mam jedną w nazwie>
Email: [email protected]

aha... właśnie sobie przypmniałem coś co może? ma znaczenie: nie tak dawno w innej grze miałem odmowe autoryzacji karty z powodu adresu e-mail, okazało się że ten którego używałem siał strasznym spamem na ich sieć (to znaczy z tego serwera/domeny po e-mailu jakieś śmieci do nich docierały)
ale w tamtym przypadku sami to celowo zablokowali i kazali mi zmienić e-mail (faktycznie zadziałało po zmianie)

jezeli chodzi o karte/billing to teraz skojarzylem ze nie da sie wyswietlic tego co wpisane ze wzgledow bezpieczenstwa, ale pamietam ze:

- numer karty wpisalem bez spacji jako ciag cyfr
- imie i nazwisko duzymi literami - tak jak na karcie (bez polskich liter bo ich nie mam)
- phone: +48 xxx xxx xxx (komorke podalem)
- Middle initial: nic
- state/prowince: nie pamietam i wydawało mi się że tego nie było po wybraniu Poland w country, a jeżeli faktycznie jest takie pole to nic w nim nie zmieniałem lub ustawiłem na jakiś tekst mówiący że nie dotyczy (o ile jest taki)

to tyle - może coś Ci to pomoże, powodzenia :smile:

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 15:42 
Cytuj  
Nie wiem jak w US ale w euro trzeba wpisywac polskie litery jesli sa takowe na karcie. U mnie inaczej nie dzialalo

Fapuse

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 16:19 
Cytuj  
W US jest tak samo - autoryzuja karte po "full" danych wlacznie z adresem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 16:59 
Cytuj  
Sprawa się powoli zaczyna wyjaśniać (po rozmowach z mystikiem i inteligo). Autoryzacja ma dwa etapy. Wstępny polega na potwiedzeniu danych osobowych/adresowych i sprawdzeniu czy karta nie jest zastrzeżona. Etap główny to już natomiast sama autoryzacja transakcji - czyli zapytanie, czy mogą pobrać z karty o danym numerze takiej a takiej kwoty.

O ile np. Anarchy Online ogranicza się tylko do tego drugiego etapu, to Mystic stosuje oba.

Okazuje się jednak, że Inteligo realizuje pierwszy etap, ale nie elektronicznie, a co najwyżej pocztą lub faksem. Pozostawie to w milczeniu i bez komentarza.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 00:58 
Cytuj  
Po prostu, musisz zapytac w Banku dlaczego wydaja karty do dupy! Karty platnicze roznia sie i po prostu kupiles taka, jakiej nie honoruja w h`ameryce.
Musisz miec karte Visa ale honorowana na calym swiecie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-04-29 02:01 ]</font>

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 01:02 
Cytuj  
Cytuj:
A JAK TAKIEJ NIE WYDAJA, TO OLEJ TEN BANK! :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-04-29 02:03 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.