mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 19:22 
Cytuj  
Upgraded graphics engine, providing better visuals and performance even above the Shrouded Isles expansion
All new underwater areas, effects, dungeons, and exploration capabilities
One new player race per realm
Master Levels, a new advancement system that teaches your character new abilities, spells, combat styles, and much more
A new Boat system for traveling on the ocean surface of the new Atlantis zones


SOOOOT :smile:
+ w miedzyczasie pracuja tez nad darmowym RvR expansion :smile:


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 20:10 
Cytuj  
Cytuj:
Master Levels, a new advancement system that teaches your character new abilities, spells, combat styles, and much more

Jesli to oznacza podniesienie level cap albo w jakis sposob zwiazane jest z dalszym levelowaniem to ja juz podziekuje

Cytuj:
A new Boat system for traveling on the ocean surface of the new Atlantis zones


Za to ten pomysl bardzo mi sie podoba :smile:
Zawsze piractwo uwazalem za swoje powolanie :wink:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 20:23 
Cytuj  
Cytuj:
Jesli to oznacza podniesienie level cap albo w jakis sposob zwiazane jest z dalszym levelowaniem to ja juz podziekuje


Jak juz kiedys pisalem, to nigdy nie nastapi. Rozsypalby im sie caly system itemow (np. crafting), poziomy potworow i NPC'ow i kupa innych rzeczy o ktorych nie wiadomo dopoki nie wyjda w praniu. Znajac programistow z Mythica, a) nigdy by sie tego nie podjeli b) zajeloby im to ponad rok czasu.

Od poprzedniego rozszezenia (SI) mija juz pol roku a oni wypocili dopiero dodanie nowej rasy i housing. Takie cos jak zmiana leveli w calym systemie gry by ich przerosla.

Moim zdaniem "new advancement system" oznacza uczenie sie pewnych abilities (pewnie takich jak RA) na zasadzie ciaglego uzywania czegos (jak np. w ultimie). I dobrze. chlopaki staraja sie urozmiaic granie wprowadzajac nowe systemy. Zeby tylko jeszcze programisci nie mieli takiego burdelu w kodzie, gdzie zmiana "necro can't use siege weapons in shade mode" powoduje jednoczesnie "necro in shade mode can enter a keep through enemy's gatekeeper" itd. A wszelkie "exploity" typu uzywanie "charged items in shade mode" powoduje "draw aggro on shade" zamiast na pet'a, sa tak niezwykle trudna do rozwiazania lamiglowka programistyczna ze najlepiej dopisac w kodzie:
<warunek>
Jesli charge uzyty przez necro
<rozwiazanie>
nie rob nic i napisz "Jestes glupi"
</warunek>




_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 50 Guinevere
Kolskeggr Midgard Savage lvl 35 Merlin
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-05-05 21:35 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 09:30 
Cytuj  
mi tez sie wydaje ze capa nie podniosa. byloby to bezsensu. najprawdopodobniej beda to jakies dodatkowe abilities/dyscypliny (podobnie jak w sb) dzieki ktorym postacie beda mogly sie troszke bardziej roznic od siebie.

system lodzi jest bardzo git :smile: szkoda ze w emain jesty tylko jedno zierko i to daleko od pola walki :smile:)

ale za to boje sie tych nowych ras :smile: hibernia dostanie pewnie rekina, midgard piranie a my szprote.

ciekawi mnie tez ten darmowy RvR dodatek. marzy mi sie aby polaczyli 3 frontiers w jeden ale to raczej niemozliwe.
_________________
Grudge 51 Brit Minstrel
Bedevere, 8th Direction
-----------------------
"1 @m 4n L33t h4x0r 4Nd i OwnZ0R aT Kw4ke 3 @reN@. PHE4R my M4d 5k1lLS, dOoDz"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gabrielangel dnia 2003-05-06 10:33 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.