mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2003, 15:56 
Cytuj  
sorry za lamerski topic :>

ale staram sie dowiedziec jakie sa pingi z neostrady. niewazne czy daoc czy cokolwiek innego ale jak wyglada granie w gry.

e, no jednak daoc tez wazne :smile:


_________________
afk for quite a while


Posty: 49
Dołączył(a): 16.02.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 09:38 
Cytuj  
Neostradę testuję od dwóch tygodni i muszę powiedzieć, że przy niej zostanę. 0% strat, średnie pingi ok. 146, ani razu nie zostałem wykopany z gry (częściej już mam zaniki prądu :/).
Oczywiście jak masz nową centralę obsługującą Twoją linię.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 18:14 
Cytuj  
Ale panowie jak to sie ma do duzych/malych miast, bo ja mieszkam w dosyc malym i mamy nowiuska 2-letnia centalke wraz z calym okablowaniem, no i spotkalem sie z opinia ze Neostrada smierdzi. Prosze o odpowiedzi.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 18:46 
Cytuj  
Teraz TPSA robi promocje i nawet wydzwania do ludzi czy nie chcą potestować bez zobowiązań i chyba za darmo. Sprawdź na ich stronie czy możesz sie podlaczyć (sprawdza numer) i zadzwon do nich że chcesz sprobowac (jeśli jeszcze nie dzwonili). Zobaczysz sam :grin:


_________________
Magus
vel Adsumus

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 18:54 
Cytuj  
Od 0 do 10 razy dziennie sie rozlacza (jest troche badziewnie rozwiazane bo polaczenie dziala jak dialup zamiast sie normalnie synchronizowac i juz; musisz sie jeszcze softwarowo polaczyc co suxuje i powoduje ze polaczenie jest tracone :/). Tak to wyglada u mnie w 20tys miescie.

juz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krzyk dnia 2003-10-11 19:55 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 20:51 
Cytuj  
Ja mam neo+ w Otwocku, na starym modemie podlaczanym do karty sieciowej (CELLpipe Lucenta).
Czasami (zadko) nie moge sie zalogowac od pierwszego razu do netu (trace wtedy jakies 10 sekund na ponowna probe :smile:.
Poza tym zadnym innych problemow - chodzi fantastycznie.
Sciaganie czegokolwiek 10x szybsze niz na SDI (a ma to znaczenie przy patchach do MMO 10MB :wink:)

Jedyny w miare powazny problem jaki zaobserwowalem to problemy z polaczeniem tego przez router do kilku kompow. U mnie jest tak, ze dostaje conn lost co 10 min (ale nie na kazdym kompie - notebook mi chodzil ok).
Cos podobnego mial tez Raku z DAoC ale on tez probowal odpalac to przez router Dlinka (generalnie problem moze byc albo w tym Lucencie albo w routerze).

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2003, 21:59 
Cytuj  
Ja używam do dzielenia neo dyskietkowej wersji Linuxa .Działa non stop i nie mam żadnych problemów .Oczywiście linux działa na serwerku (stary blaszak bez twardego dysku , bez wentylatorów) .Jedyny problem pojawia się jak dostaniesz neo na usb a nie na com'a .Wtedy będziesz potrzebował serwerka z twardym .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.