mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 02:37 
 
Cytuj:
2002-02-21 18:04, Karol66 napisał:
A jak bedziemy razem to daje wam 100% gwarancji ze zaraz poleca kurwy i ktos zalozy jakies -O- czy inna cholere :grin:


Hm?


_________________
Vhailor

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 10:46 
 
Wrogość jaką przejawiacie do ludzi spoza waszej paczki jest co najminej dziwna. Po co robić forum o grze gdzie każdy kto ma inne zdanie jest od razu traktowany z buta ?

Sosy nie wiem co chciałes pokazać, wybrałeś kilka gildii ze wszystkich realmow i pokazujesz mi ze zarabiaja punkty w RvR, oczywiscie ze tak, sa pojedynczy ludzie ktorzy maja wiecej RP niz wszystkie gildie ktore podałes. Jak narazie to macie 25 razy mniej RP niz CoS.
Ja chciałem tylko poprzeć Holgera a jego geście dobrej woli i rozsądku, tak aby połączyć nasze siły. I fakt ten pomógł mi zdobyć wiedzę na temat tego iż problem nie jest do rozwiazania na dzień dzisiejszy.

i proszę nie odbierać mojego posta jako chęci kontynuowania personalnych rozgrywek
PEACE

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soulcatcher dnia 2002-02-22 10:47 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 11:33 
 
Kurwa, juz mi rece opadaja.
Kto komu okazuje wrogosc/wyzszosc?

Zacznijmy od poczatku.
SoSy, ktory byl inicjatorem Rats nigdy nie byl w CoS. To ze ja, Scorp, Mat i (wtedy grajacy) Saurus dogadalismy sie z SoSy bylo prosta konsekwencja 3 spraw.
1. Nie bylo w CoS wtedy "z kim grac". Holger, Lapi etc zaczeli wczesniej, mieli duzo wyzsze lev postaci i nie bylo takiej mozliwosci zeby z nimi sie pobawic. Ja WOGOLE NIEODCZULEM zadnej zmiany w tym z kim gram po przejsciu do Rats.
2. Nigdy nie bylismy zadowoleni z nazwy ani ze sposobu w jaki zostala ona wybrana. Dla niewtajemniczonych bylo to tak:
- 8 glosow za "Rats", 1 przeciw
- idziemy na kompromis (kompromis to umowa z ktotrej zadna ze stron nie jest zadowolona :smile:) i ustalamy The Black Company.
- nazwa okazuje sie zajeta, dym, conn losty, problemy etc w koncu ogolny krzyk "wybierzcie jaka sie da"
I tak powstaje Company of Shadows :grin:
3. Zaczela sie dyskusja o emblemacie w ktorej decyzje znowu podejmowane byly w "demokratyczny" sposob. JA WIEM ZE nazwa+emblemat TO PIERDOLY ale sprobujcie pograc majac nad glowa cumdrinkers to moze zmienicie zdanie :wink:
W owym czasie odnosilem wrazenie ze "nie ja bede finansowal emblemat wiec moj glos sie nie liczy". W Rats byl prosty uklad - placisz proporcjonalnie do tego co masz ale Twoj glos w kazdej sprawie jest rownowazny do glosu innych. Dlatego mimo ze ja zaplacilem chyba 220g a ktos inny 10g to szlaczek na plaszczu mamy szary a nie czerwony jak ja chcialem.
Jesli ludzie w gildii nie potrafia sie dogadac w sprawie nazwy czy emplematu to jak sie maja dogadac w duzo powazniejszych kwestiach?


Oki, powrot do terazniejszosci.

Zarzuty o to ze MY jestesmy wrogo nastawieni do innych albo ze sie wywyzszamy sa po prostu smieszne - z rownym powodzeniem Leper moze tlumaczyc ze Mazowiecki zachowuje jak sie cham i prostak.
Nie bede wracal do tego co kto kiedy powiedzial bo uwazam ze to sprowadza dyskusje do poziomu na ktorym czlowiek w pewnym wieku juz nie rozmawia.
Odnosze wrazenie ze komus kurwa przeszkadza ze my gramy w Rats. Na kazdym kroku slysze ze "my mamy wyzsze levele", "my mamy wiecej RP" etc.
I to o dziwo wypowiadaja sie na ten temat ludzie ktorzy ani sami nie stukneli tysiecy RP ani nie maja wyzszego levelu niz "my".

Dlatego wzrasta moj szacunek dla Kami, Holgera czy Lapi KTORZY FAKTYCZNIE STWORZYLI TA GILDIE I ZROBILI Z NIEJ TO CZYM JEST TERAZ ale nie podkreslaja tego NA KAZDYM KROKU.
I tego szacunku ani nie zmieni to ze Holger ma jakis gleboki zal do mnie (co okazuje przy kazdej okazji dosc enigmatycznie :smile:) ani to ze graja w tej samej gildii co ludzie ktorzy ani sami NIC nie zrobili ale przy kazdej okazji gromkiem glosem spiewaja "we are the champions" :grin:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 11:37 
 
Cytuj:
2002-02-22 10:46, Soulcatcher napisał:
Wrogość jaką przejawiacie do ludzi spoza waszej paczki jest co najminej dziwna. Po co robić forum o grze gdzie każdy kto ma inne zdanie jest od razu traktowany z buta ?

Sosy nie wiem co chciałes pokazać, wybrałeś kilka gildii ze wszystkich realmow i pokazujesz mi ze zarabiaja punkty w RvR, oczywiscie ze tak, sa pojedynczy ludzie ktorzy maja wiecej RP niz wszystkie gildie ktore podałes. Jak narazie to macie 25 razy mniej RP niz CoS.
Ja chciałem tylko poprzeć Holgera a jego geście dobrej woli i rozsądku, tak aby połączyć nasze siły. I fakt ten pomógł mi zdobyć wiedzę na temat tego iż problem nie jest do rozwiazania na dzień dzisiejszy.

i proszę nie odbierać mojego posta jako chęci kontynuowania personalnych rozgrywek
PEACE



To Ty powiedziales ze w 7 nic nie zdzialamy. Wiec nie wiem po co sie tlumaczysz.
Ja chcialem Ci powiedziec ze ilosc nie ma znaczenia.

To ile mamy punktow RP to nasza sprawa i pozwol ze naszym tokiem bedziemy sobie ja zwiekszac. A to ze CoS ma 25 razy wiecej nie zrobilo na mnie wrazenia zadnego.
To ze holger i kami maja duzo - owszem i gratulacje im za to ! PS - Kami z Holgerem maja 70% RPS calej gildii.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 14:53 
 
dobrze panowie, przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, widzę że nadajemy na tak odległych częstotliwościach że nie ma sensu się dostrajać, nie będę zaśmiecał tego forum moimi dziecinnymi postami, żegnam

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 17:55 
 
Cytuj:
2002-02-22 14:53, Soulcatcher napisał:
dobrze panowie, przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, widzę że nadajemy na tak odległych częstotliwościach że nie ma sensu się dostrajać, nie będę zaśmiecał tego forum moimi dziecinnymi postami, żegnam


Jasne, pradwa w oczy kole. Jak mozna ponarzekac na innych to super, jak mozna sie pochwalic to super, ale jak inni umia argumentowac i nie przejmuja sie to... najlatwiej sie obrazic. Postawa bardzo wygodna. Nie wiem tylko po co bylo w ogole sie wypowiadac... ktos wie?

Twoja postawa przypomina troche dzieciaka ktory idzie i kopie innego, a gdy ten odpowiada tym samym to uciekasz wolajac ratunku. Po cholere zaczynac?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:20 
 
Sa 2 mozliwosci. Albo topic na flames albo closed.
A ze na flames jestesmy za starzy to uznajmy ze:
- żale wylalismy
- do niczego sensownego nie doszlismy

EOT

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.