mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 15:15 
Cytuj  
Obawiam się, że nie unikniesz cła - co więcej, ja zapłaciłem cło (220 zł), zamawiając 2 gry, ale wysyłka była przez DHL (zamówienie w cdromshop), a oni mają własną agencję celną, która musi na siebie zarobić. Spróbuj przez outpost i Airborne, ale 2 paczki po 2 gry, bo przy 4 na pewno zapłacisz cło. Przy 2 zresztą też możesz. Najlepiej dowiedz się w agencji celnej, pod którą podpadasz od jakiej wartości nakładane jest cło (mnie powiedziano w DHL, że od 80 euro).

Co do języka, używanego w grze - np. moby. To amerykańskie, slangowe określenie gangsterów, a w grze oznacza każdego potworka, który może ci zrobić krzywdę :smile: Ale tylko potworki, bo gracze z wrogich realmów to mids (midgardians) i hibs (hibernians). My dla nich pewnie jesteśmy albs (albions) :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 16:19 
Cytuj  
hehe nie albs tylko ghey brits
doooobra tylko mi nie mowcie teraz ze kobiety w midgard maja brody ;)

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 15:34 
Cytuj  
Nota bene - Albertus i ja też przyszliśmy z AC. Spotkaliśmy się tam?

P.S. Mam pad łącza od wczoraj - 90% strat pakietów na 1 hopie, a mój sk... ukochany isp nie pracuje w weekendy. Mam nadzieję, że jutro naprawią.
[/quote]
Holger nie zapominaj ze ja tez gralem w AC i mialem 50 lv :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ares dnia 2001-12-18 15:44 ]</font>

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 15:46 
Cytuj  
Jeszcze co do cla - nawet przy 2 zaplacisz je - do wartosci paczki doliczaja transport (bo jest na rachunku) my za 2 zaplacilismy w sumie okolo 750 pln - troche drogo nie :smile: i to bylo przez outpost - airborn ma tez swoja agencje (wycwanili sie) pobieraja cos kolo 120 pln za samo przyjecie przeylki na magazyn... aha a limit jest 70 usd bez cla...


_________________
Obrazek

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 23:50 
Cytuj  
juz mam, juz wchodze i zaczynam trening :smile:

PS. czy wy tez macie slabe polaczenie z serwerem patchowym ? (dzisiaj jest tragedia 3kb/s ale to pewnie ze wzgledu na to ze dzis go wprowadzili)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 23:53 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-18 23:50, gabrielangel napisał:
juz mam, juz wchodze i zaczynam trening :smile:

PS. czy wy tez macie slabe polaczenie z serwerem patchowym ? (dzisiaj jest tragedia 3kb/s ale to pewnie ze wzgledu na to ze dzis go wprowadzili)


JEST tragedia - kompleta porazka.
Patch wprowadzaja 3ci raz wlasnie (disconectnelo mnie w dungeonie podczas walki - to lubie) a login serwer nie wpuszczal mnie juz 2x przez godzine.
Sam sie zastanawiam skad we mnie tyle wytrwalosci ale... lubie ta gre :smile:

Inna sprawa ze w sumie pogralem z godzine i trafil mi sie taki magic loot jak po calym dniu grania czesto nie mialem :smile:


P.S. Tip. U mnie to pomaga. Nie loguj sie "skrotem" tylko wchodz normalnie na wybor serwerow i recznie wybieraj belwederka

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 23:56 
Cytuj  
ok dzieki :smile:

btw - cos bedevere sie jeszcze nie podniosl :sad:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 02:12 
Cytuj  
dobra 5 lvl mam i ide spac:) jutro zastanowie sie czy wybrac wizarda czy theurgista :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 09:38 
Cytuj  
Ze swojej strony moge ci powiedziec ze theurg jest jedna z najmocniejszych postaci do PvM w tej grze. Nie wiem czy jaka kolwiek inna klasa jest w stanie solo zalatwic czerwonego moba (niektorzy chwala sie ze zalatwiali solo low-purple).
Jedyny minus to monotonia grania :sad:
Walka solo sprowadza sie do prostego schematu:
- summon, summon, summon, summon + czasem DD
Natomiast w grupie:
- buff, buff, buff, buff, debuff + czasem DD albo root lub mesmerize
Theur ma strasznego powera ale i zuzywa potezne ilosci powera i potem trzeba dlugo medytowac po walce.
No i pozatym ma niezle buffy dla grupy :smile:
- speed run !
- bladeturn dla calej grupy !
- mele buff !
- haste !

Wizardem nie gralem wiec ci nie doradze
W kazdym razie jak Theurgiem bys sie specjalizowal w wind magic to dostaniesz rownie mocne DD jak wizard.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 10:03 
Cytuj  
Wizard zadaje sie jest nie do grania single (a w kazdym razie jest to ciezkie).
Podstawa to of korsik DD (Direct Damamge) i ma to olbrzymie ale groza jesli ida na ciebie 2 monsterki - nie masz nikogo kto by Cie bronil (kazdy inny "mag" ma jakies summony albo charmy).

Szkoda ze nie wybrales sorrcerrera albo cabalista - mi sie te postacie najbardziej podobaja :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 10:56 
Cytuj  
o ktorej jest zazwyczaj "maintance"?

albo inaczej sie spytam: czy wy tez macie laga jak sam sku...? :smile:) bo o 8 rano chodzilo miodzio, a teraz mnie wywala po 3 minutach. a w ciagu tych 3 minuti tak nic nie moge zrobic bo nic sie nie otwiera :sad:...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:09 
Cytuj  
Ja nie moge grac z pracy ale z doswiadczenia wiem ze jak wracam wczesniej (15-16) to lacze jest slabsze.
Zasadniczo zaczynam grac ok 18-19 i od tego momentu nie mam praktycznie problemow z polaczeniem zadnych (chyba ze cos sie jebie)

W weekendy mi chodzi ok caly dzien (i noc :smile:)

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:29 
Cytuj  
Wizard.... jestem 37 wizard... trudno powiedziec generalnie to chyba i poardze daj sobie spokuj i poczekaj dopuki nie naprawia tej postaci. Jest tak: - nosisz na sobie szmaty czyli padasz od jednego moze dwoch ciosow... zadna przyjemnosc zwlaszcza ze z Polski mozesz miec prawdziwego laga a na moim lvl smierc to jest 2 godziny gry w dupsko.... twoje nuki nie sa wcale najmocniejsze :smile:)) nie mowie ze masz kasowac postac poprostu poczekaj...... wlasciwie nie wiem czy wiecie ale wczoraj na albionie koles zrobil lvl 50 ........... i jezst wizardem
tu masz board wizardow: http://vnboards.ign.com/board.asp?brd=20905 zobacz sobie jak wszyscy sie wyplakuja

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:38 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-18 23:50, gabrielangel napisał:
juz mam, juz wchodze i zaczynam trening :smile:

PS. czy wy tez macie slabe polaczenie z serwerem patchowym ? (dzisiaj jest tragedia 3kb/s ale to pewnie ze wzgledu na to ze dzis go wprowadzili)

To normalne :smile: Szlo jak burza! :smile:
Tak jest na SDI. Natomiast wogole nie da sie grac w godzinach 17-19. Rano lacze jest dobre, od ok. 11 zaczyna wywalac :smile: A najlepiej wszystko chodzi po 23! :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2001-12-19 14:45 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:41 
Cytuj  
Oj Kami - nie znam boardu profesyjnego gdzie nie placza :grin:
Tak bylo jest i bedzie - kazdy uwaza ze jest underpowered.
Mysle ze to w duzej mierze wyglada tak:
Postac trzeba osbie dobrac do charakteru (swojego).
Chcesz miec full solo PvM => Theug.
Duzo i szybko PvP => Infiltrator/Scout
Skomplikowane prowadzenie postaci => Bard, Sorcerrer
Spokojna gre na drugiej linii => Cleric/Fiar
Prosta walke (maly poziom komplikacji) => Armsman i pochodne
Silna postac pod team play => Wizard
etc etc etc

P.S. Mnie moby na 24 yellow zabijaja 3cim uderzeniem (a wlasciwie 4tym - bo zawsze jeszcze Barrier of Warding zadziala). Natomiast im dalej tym gorzej - moje HP rosnie zdecydowanie wolniej niz damamge monsterkow :wink: wiec porzucilem linie DD na rzecz full specjalizacji w charm i mezz (tak zeby szansa na resistniecie tego czaru przez moba byla minimalna).

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 15:22 
Cytuj  
wracajac do polaczenia to bardzo sie zawiodlem. gdy gralem w becie na modemie i na serwerze bylo okolo 2000 ludzi, to nie mialem zadnych problemow.

wlasnie mija pierwszy dzien od kiedy DAoC wlaczylem i jestem baaaardzo zawiedziony. Mam zajebiste lacze do grania - nigdzie nie mialem do tej pory zadnych lagow, ani w UO (nawet w dzien), ani w AO ani w Lineage - slowem wypas.

a tu?!? dupa. podczas bety utwierdzilem sie w przekonaniu, ze pod wzgledem laczy i przesylu danych miedzy serwerem a klientem ta gra jest najlepsza.

rzeczywostosc jest okrutna...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 17:18 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 15:22, gabrielangel napisał:
wracajac do polaczenia to bardzo sie zawiodlem. gdy gralem w becie na modemie i na serwerze bylo okolo 2000 ludzi, to nie mialem zadnych problemow.

wlasnie mija pierwszy dzien od kiedy DAoC wlaczylem i jestem baaaardzo zawiedziony. Mam zajebiste lacze do grania - nigdzie nie mialem do tej pory zadnych lagow, ani w UO (nawet w dzien), ani w AO ani w Lineage - slowem wypas.

a tu?!? dupa. podczas bety utwierdzilem sie w przekonaniu, ze pod wzgledem laczy i przesylu danych miedzy serwerem a klientem ta gra jest najlepsza.

rzeczywostosc jest okrutna...


odwoluje wszystko co powiedzialem wczesniej :smile: gra od 15:30 dziala zajebiscie... no ale zobaczymy dalej

PS. dzieki za info o classach - jestem Theurgist
PS2. do jakiego cechu sie zapisac - Tailorow ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gabrielangel dnia 2001-12-19 17:20 ]</font>

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 17:33 
Cytuj  
Silna postac pod team play => Wizard
???? huh? z kad ty to wytrzasnoles heheheh :smile:
1) mam tylko jeden buff (taki sam maja dwie inne klasy do tego lepiej dzialajacy niz moj)
2) moj bladeturn jest tylko "self" (od wczorajszego patcha kazdy purple potrafie penetrowac itak)
3) nie jestem najmocniejszym nukerem i zeby crobic duzo damage musze chain cast = wieeeelkie agro ----> wielkie agro na kogos kto nosi szmatki na sobie wysysa mane wszystkich healerow w grupie
4) mam roota ktory jest zepsuty (jak mi sie uda cos rootnac to zadna osoba co jest na liscie agro potwora nie moze dostac heal bo root zejdzie)

kazdy team wezmie innego castera wloncznie z cabalista ! nie mam nic do zaoferowania dla teamu a tylko robie problemy.... jedyny czas kiedy dzialasz poprawnie w teami to jest jak jestes z cala grupa wyzsza od ciebie o 3 - 4 lvls ale itak wtedy robisz tyle damage co byle tank....


Posty: 22
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 20:20 
Cytuj  
Mam jedno pytnko: skad mozna wziac Dark Age?
I jeszcze jedno: czy zadziala na SDI?
Prosze pomozcie.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 21:38 
Cytuj  
DAOC mozna wziazc z Usa or Canada .
Dam ci adres stronki gdzie ja kupilem
outpost.com zamow poprzez Airborne .
Ja tam dzien temu zamowilem 5 sztuk i czekam na paczke (ile idzie paczka Airborne ?? ta paczka dojdzie do mnie do firmy czy bede ja musial odebrac z urzedu celnego ??) JUZ NIEMOGE SIE DOCZEKAC KIEDY RAZEM POGRAMY !!
Pozdrowienia dla wszyskich DAOC-zykow :smile:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.