mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 15:27 
Cytuj  
Jak w tytule. Już mi się trochę przejadło... 3 lata z nawiązką na jedną gierkę to jakby dość jak na moją wytrzymałość.
Pozostaną wspomnienia, a niekóre całkiem niezłe - i te dawne, gdy było nas, Polaków, na US nieco więcej, i całkiem świeże.
Fajna gierka była :)

Teraz, czekając na takie tytuły jak Dark and Light, czy Dungeons and Dragons, rozglądam się czujnym okiem. A wybór na razie niewielki. Wypatrzyłem EQ2, ale Sznur, siedzący tam od czasu jakiegoś, dość skutecznie mi to wybił ze łba. Więc na okres przejściowy pzostaje chyba tylko WoW EU, jak się pokaże. Widzę, że niektórzy z was też się tam wybierają, więc może się spotkamy :)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:56 
Cytuj  
Hmmm..papa Holg i napewno do zobaczenia w jakiejs innej gierce he he.
Ja mialem " smaka" na Wish'a i na tym sie skonczylo.
Co do WoW'a ..to rozczarujesz sie cholernie ,twierdze ,ze wszyscy gracze co grali minmum rok czasu w DAOC'a to sie rozczaruja he he. Powod jeden ,ale najwazniejszy...to calkowity brak PvP cholera.Tzn..niby jest PvP
ale jak to sie delikatnie mowi masz wielkie G....o zamiast walki, brak jakichkolwiek korzysci ( fame; talenty; kasa lub chocby mizerny loot za killa),PvP w WoWie to bajka ...przyszlosci ....moze he he.No i community.heh...
Jedyne co ladne to swiat..bajkowy.Ale w sumie na trzy miechy max bedziesz mial zajecie...i do zobaczenio/uslyszenia w jakiejs innej gierce
z "wyzszej polki"
Milo sie gralo,

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 20:43 
Cytuj  
Witaj w klubie Holgerku !
Moje rozstanie z DAOC bylo bardzo rozciagniete w czasie i mozliwe ze nie jest jeszcze ostateczne :)
Ale na razie siedze w WoW i jestem ze zmiany zadowolony.
Nie mialem okazji przetestowac jeszcze PvP ale sama gierka jest mila odmiana po nudnym levelingu w daoc. Nie bede specjalnie zachwalal ale jest zrobiona dla casual players bardziej niz jakokolwiek inna na rynku.

Wiec jesli uda ci sie gdzies jeszcze dostac WoW US( co nie jest latwe ) to zapraszamy do nas na SH. W gildii jest ok 60 polakow w tym sporo znajomych z UO :)

P.S. Kupujac teraz US bedziesz mogl pod wyjsciu EU grac na serwerach europejskich i amarykanskich wiec nie ma co czekac :)


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 20:47 
Cytuj  
sorki za offtopa, ale jak juz dojdziecie do tego 60tego zdajcie relacje z jakosci pvp w tym "cudzie" :D


_________________
retired...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 21:33 
Cytuj  
Kielas, już niestety zamówiłem w którymś z naszych, rodzimych, sklepów i-netowych wersję EU, więc jeszcze te 2 tygodnie, czy ile tam zostało do eu-premiery, wytrzymam.
Mam nadzieję, że po DAoC macie w genach zapisane przenoszenie się z US na EU, więc jakoś wszyscy tam z US zorbitujecie na EU :)
Jej, na co mi przyszło - namawiać ludków, coby z US na EU się przenieśli... Coś się pojebało. Ale stoi :)

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 21:37 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
sorki za offtopa, ale jak juz dojdziecie do tego 60tego zdajcie relacje z jakosci pvp w tym "cudzie" :D


Foot, na mnie nie możesz liczyć - zanim dojdę do 60., to inne gierki się ukażą :) I w drogę...

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 21:39 
Cytuj  
podobno wow jes user friendly :D


_________________
retired...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 22:02 
Cytuj  
Ano, podobno tak...
Tylko ja się zastanawiam czy jestm na tyle user friendly, żeby zmotywać sie do bycia friendly for myself at user-friendly game :)
BTW - to ty śmiedzisz najbardziej, czy Gab?

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 22:16 
Cytuj  
afaik gaber smierdzi tak jak wszyscy do kupy wzieci :D


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 08:49 
Cytuj  
Holg moze jeszcze wrocisz do daoca :>
wedlug mnie nie ma lepszej gry na rynku od daoca.... i dlugo nie bedzie...
upierdliwe w daocu jest levelowanie i toa ale potem mamy znakomity sysetem pvp (rvr)
w kazdym badz razie - powodzenia we wszystkim co robisz czy zamierzasz robic :>


_________________
TBH!

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 15:35 
Cytuj  
Lapiduch napisał(a):
calkowity brak PvP cholera.Tzn..niby jest PvP
ale jak to sie delikatnie mowi masz wielkie G....o zamiast walki,,

http://www.worldofwarcraft.com/pvp/batt ... part2.html

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 15:36 
Cytuj  
Lapiduch napisał(a):
calkowity brak PvP cholera.Tzn..niby jest PvP
ale jak to sie delikatnie mowi masz wielkie G....o zamiast walki,,

a ja takie cos znalazlem...
pvp zapowiada sie ciekawie ale wole DAoC:P http://www.worldofwarcraft.com/pvp/batt ... part2.html

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 19:43 
Cytuj  
pragnalbym podkreslic slowo zapowiada sie w twoim poscie :D


_________________
retired...

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 21:47 
Cytuj  
Ja zostanę w DAOC aż się nie pojawi coś lepszego. Na razie z tego co widzę WoW nie jest czymś lepszym, podobnie jak nie było czymś lepszym SWG i Shadowbane.
Mam nadzieję, że wrócisz Holger a jezeli to ze sie spotakmy razem znowu w czyms lepszym niz DAOC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.