mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 00:16 
Cytuj  
Popatrzcie sobie tutaj:

http://www.camelotherald.com/more/173.php

Już sobie wyobrażam jak gildie będą za tym ganiać :smile:
Szkoda tylko, że my, jako Polacy, nie bardzo mamy na to szansę w dającej się przewidzieć przyszłości.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 01:58 
Cytuj  
Czyli dlugo oczekiwany housing :grin:
Mi brakuje tylko tego zeby mozna bylo tam postawic bind stone i vault keepera :wink:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 11:26 
Cytuj  
fajniutko ale polacy niegdy nie będą mieli keepa ponieważ gdy ich liczba zbliża się do 8 zaczynają się dzielić :smile: :smile: :smile: (sorry za taką mała dygresję)

a z innej beczki wczoraj uczesniczyłem w swojej pierwszej dużej RvR i powiem wam że było zajebiście !!!!
dla tych co nie byli to powiem tak, przy około 100 osobach jednocześnie na ekranie gra nie lagowała mi ani torochę.
brakuje mi doświadczenia bo mam dopiero 24lvl ale powiem wam że warto levelować bo zabawa jest naprawdę przednia.
Akcja jest dynamiczna i dramatyczna, sama walka trwała ze dwie godziny, zdobyliśmy niespecjalnie broniony keep Midgardu a potem walczyliśmy ze skirmisherami z Hiberni.
Nasza gildia stawiła się w 6 osobowym składzie, chodziaż jestem naprawdę cięki jak na takie zawiruchy zdobyłem 39 RP :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 12:30 
Cytuj  
Na szczęście przewidziane są również pewne bonusy dla gildii, będących w alliance z tą, która dostanie keep. Tu mamy (tzn. mówię jako członek Companych Cieniasów, nie wiem jak to jest w u Gryzoni) pewną szansę, jako że Korrigansy plasują się teraz na 7 miejscu w Albionie, a keepów jest 7 :smile:
Co prawda w naszej historii liczyliśmy już kiedyś na aliantów (i to chyba tych samych :smile: ) i mocno się zawiedliśmy...
No i oczywiście stawia nas to w mało komfortowej sytuacji ubogiego krewnego...
Nota bene - Korrigansów jest w sumie ok. 30, w tym ok. 20 aktywnych. A ilu nas jest w sumie?

Z innej (soulcatcherowej) beczki - tej nocki w 6 w sumie nastukaliśmy dla gildii ok. 3200 RPs :smile: Całkiem udana nocka :smile: Mam po niej jeszcze jedną sprawę do poruszenia, ale zrobię osobny wątek, bo to szerszy temat.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2002-01-26 12:31 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 15:17 
Cytuj  
Nie wiem ile jest total aktywnych ale dzis na guild hunting bylo 6 ratow, kielas i gabriel (czyli sklad standardowy).
Nie licze nowych ktorych jest ok 5 u nas ale maja <15 lev wiec tak naprawde ciezko powiedziec czy beda grali dlugo. Ciagle raczej zbieraja "pierwsze wrazenia" z gry :smile:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 18:00 
Cytuj  
a ja wrescie przestestowalem mojego scouta! :smile: jest naprawde cool, ale szkoda ze dopiero 23 lv :grin: to przezylem! Wydoslalem sie z mg1 i przedostalem sie do naszego portal keep nie zauwazony!!!!! No ale jestem jeszcze slaby i w sumie nie bylem w stanie nikogo trafic :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.