mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 13:00 
Cytuj  
Ciesze sie, ze znalazlem ta liste - wydawalo mi sie przez jakis czas, ze jestem jedyna osoba z naszego pieknego kraju, ktora gra w DAoC. A tu taka niespodzianka!
W kazdym razie z checia sie poprodukuje na wszelkie mozliwe tematy :smile:.

Jak na razie gram w DAoC miesiac, mam lev 30 Hero na MLF i lev 6 Minstrela na Bedevere. Ktos gra jeszcze na tych serwerach?

Muminus

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 14:12 
Cytuj  
Witam !
Ja gram tylko na bedevere mam tam paladyna 32 lvl i gram dopier niecale 2 tygodnie :smile:
Jest nas wiecej i jestesmy w 2 gildiach
"The Rats" i "Company of Shadows" ja jestem w tej drugiej . W daoc ma ksywke Krid to jak bys czegos potrzebowal to pytaj :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 18:28 
Cytuj  
czesc :smile: wiekszosc z polakow gra na bedevere - zapraszamy do nas. najlepiej przylacz sie do ktorejs z gildii - The Rats albo Company of Shadwos

bez roznicy ktora wybierzesz - w kazdej ci pomoga a grac mozesz przeciez z kazdym :smile:

fajnie ze wybrales minstrela bo ja tez zaczalem mistrelem grac (Toolsong lvl 7) - ale najczesciej gram Gabrielangel (Theurg lvl 35)


Posty: 6
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 19:56 
Cytuj  
Witam w gronie DAoC .
Fajnie ,ze zaczynasz ja tez wczoraj dopiero zaczalem i mam 7 lvl Armsmana mozey levelowac razem z Gabrielangelem zawsze lepiej i razniej .
Witam na serwerze Barabasz

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 09:15 
Cytuj  
Hejka!
Jest tu wyzej podwieszony topic "lista kontaktowa" w ktorym sa aktualne (ja aktualizuje raz na tydzien srednio) imiona graczy i postaci ktorymi graja.
Nie trzeba tego pamietac - in game najlepiej nas szukac
"/who rats"
"/who company" (tu chyba moze wyrzucic wiecej niz gildie ale i i tak powinno byc ok).

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-08 09:15, Karol66 napisał:

"/who rats"
"/who company" (tu chyba moze wyrzucic wiecej niz gildie ale i i tak powinno byc ok).

lepiej zamiast /who company napisz /who shadows :grin:
a i jak bys mogl dac jakies info o postaciach z hib :grin: bo mamy maly problem z z armia z hib :sad:

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 14:45 
Cytuj  
Za zaproszenie do gildii dziekuje, ale juz od prawie roku naleze do gildii - Knights of the Sacred. Natomiast z checia sobie z wami pogram na Albionie [jezeli oczywiscie uda mi sie zaplacic].

Co do postaci z Hib, to gralem tylko Hero, wiec glownie znam sie na tych dajacych w mazak bezposrednio. Na czarach znam sie slabo (glownie na leczacych i buffach), ale zawsze troche sie gralo z roznymi ludzmi, to troche sie wie :smile:

Muminus

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.