mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 11:43 
Cytuj  
Zgodnie z przepowiednia Pytii znanej w Albion jako Gonewrong :smile: "jest poniedzialek i nie mamy relict".
Najsmieszniejsze jest jednak to co pisza na camelot herald - ze nie kumaja co sie dzieje i co sie ma stac bo czego takiego nie bylo w planach :grin:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 12:41 
Cytuj  
Z powodu braku naszego relica, teraz wolniej regenerujemy hp? Kiedy bedziemy przeprowadzac krucjate ? :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 13:04 
Cytuj  
wlasnie, o co chodzi? zabrali power i strength, ale ja jakos nie widze zeby mi wolniej mana wracala, ablo zycie...co to wlasciwie dalo im?

oprocz tego ze jak zwykle wyszlismy na baranow :smile:

PS. jak patrzylem po innych serwach, to tam niektore realmy tez nie maja 2 relic :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 13:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-18 13:04, gabrielangel napisał:
wlasnie, o co chodzi? zabrali power i strength, ale ja jakos nie widze zeby mi wolniej mana wracala, ablo zycie...co to wlasciwie dalo im?

oprocz tego ze jak zwykle wyszlismy na baranow :smile:

PS. jak patrzylem po innych serwach, to tam niektore realmy tez nie maja 2 relic :smile:


ok juz wiem, oni sa o 5% lepsi w RvR i PvM... a przy naszej organizacji to kupa :smile:

acha i podobno koles z mid uzywal cheata - bo majac relic umarl i juz jako trup doszedl do keepa... ale to tylko tak slyszalem

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 13:25 
Cytuj  
Z tego co ja rozumiem to sa pewne zastrzezenia co do tego w jaki sposob relic'i zostaly zdobyte, a nie sam fakt ze jakis realm nie ma dwoch relic'ow. Na naszym serwie (Guinevere) Albion (czyli my :smile: ) posiada 5 relic'ow: 2 swoje, 2 midgardu i 1 hiberni i nikt nie robi z tego afery.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 14:11 
Cytuj  
Jeżeli ktoś użył cheata, to hibernia, nie midgard.
Hibernia zdobyla w 15 minut wszystkie nasze keepy, potem zaatakowała Excalibur, blokując drogę do CS grupą 30-40 wysokolewelowych graczy. Zabrali scabbard, mimo ze blokada zostala wycieta. Facet, ktory go niosl rzeczywiscie byl martwy i chodzil. Potem nastapil crash calej zony (prwadopodobnie sztucznie wywolany) i relic sie zresetowal bezposrednio do ich keepa. To tyle Hibernia. Ten relic byc moze nam dzis zwroca.

Jednak staff zostal zdobyty przez Midgard w pieknym stylu i wg. wszelkich zasad sztuki. Poszli w ok. 100 osob bezpośrednio na relic keep, nie pieprzac sie po drodze z niczym innym. A w tym momencie mielismy juz wszystkie nasze keepy w swoich rekach - zdazylismy odbic - wiec relic keep mial wszystkich uber-guardow, jakich miec powinien. Chain mezz... I po ptokach.

Nawet jesli bedziemy mieli scabbard z powrotem, to staff sie slusznie Midgardowi nalezy. Tylko pozazdroscic.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 14:19 
Cytuj  
no przykro mi ze mialem racje.. :sad: ale czego sie spodziewaliscie jak w czasie natarcia CHOCO nasz najlepszy wojownik znany w moim domu jako "debil z fletem w rece" solowal zielone dla siebie clerks w poszukiwaniu ringa dla minstrel.... bug czy nie bug midgard nam zabral drugi relic bez brania zadnych keeps i tyle

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 16:05 
Cytuj  
Hm....smutne ....nic dodac nic ujac...oprocz jednego....szukamy dziur u innych a sami....?
WSZYSCY JESTESMY odpowiedzialni za ten stan...czy angol ,czy zabojad,czy polak,czy amerykaniec....czy inna nacja...heh...w DAOC 70% ppl to weterani innych mmorpg...i taki obciach...

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 18:06 
Cytuj  
no przykro mi ze mialem racje.. :sad: ale czego sie spodziewaliscie jak w czasie natarcia CHOCO nasz najlepszy wojownik znany w moim domu jako "debil z fletem w rece" solowal zielone dla siebie clerks w poszukiwaniu ringa dla minstrel.... bug czy nie bug midgard nam zabral drugi relic bez brania zadnych keeps i tyle

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 18:22 
Cytuj  
Tak, jak się mogliśmy spodziewać scabbard został nam zwrócony:

http://www.camelotherald.com/more/215.php

Nie zmienia to jednak fatalnego samopoczucia (przynajmniej mojego). Fakty, dotyczące rajdu Hibernii mówią same za siebie:
- zdobyli błyskawicznie wszystkie keepy
- rozpieprzyli relic keep
- na dość długo skutecznie zablokowali drogę z CS
- dostali relic w swoje łapy

To, że później przerąbali sprawę, korzystając z exploitów (albo i nie, bo to wcale nie jest do końca pewne), to już ich sprawa.

Fakty pozostają faktami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.