mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 09:07 
Cytuj  
Szukam info o tym co dropuja moby w mids frontier (szczegolnie chodzi mi o cloth armor 47af+ :smile:)
Poki co znalazlem tylko takie ktore sie spawnuja w Odins i Jamtaland ktore dropuja chain 98AF ale moze ktos ma wiecej info o tym.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 13:41 
Cytuj  
Ale chyba nie mozemy uzywac ich stuffu ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 14:14 
Cytuj  
Mozemy.
Problem w tym ze musi sie zgadzac kilka rzeczy.
Po pierwsze jesli stuff ma restrykcje dot. profesji to nie (np. u nas bywa armor "friar only" - ale wiekszosc tego nie ma).

Po drugie - nie mozmy uzywac praktycznie w calosci broni - praktycznie kazdy realm ma inne "style" (np. crush, polearms u nas a u nich sa jakies piki etc).
Podobnie jest z armorem - nie mozesz uzywac "scale" armor, reinficement etc.

Ale jesli pominie sie te kwestie to midgard ma wspolny z nami cloth armor, chain i jakis jeszcze (nie pamietam w tej chwili jaki).
Pokrywaja sie tez niektore jewerly i sa sensowne (np. u nas necklacke of dark soul jest podstawowym naszyjnikiem dla maga w midgardzie jest podobny ale ma +12 int, +6 power).

Taki stuff da sie nosic.
Namierzylem juz spawn chaina 98AF. Wiem tez ze cos we frontierze dropuje cloth 49 bo znajomy to ma i uzywa - trafil przypadkiem podczas relict raid.
Frontier midgardu jest w wielu miejscach safe i total pusty.
Na wiekszosci spawnow w odins gate i na kilku spawnach w yddgra forrest nie uswiadczysz gracza ani guarda nawet w weekend.
Itemizowano go w ten sposob ze powtarzaja sie moby z innych zone i one maja dropy.
Ale z midami sie nie dogadasz bo oni prawie nie huntuja we frontierze. Postowalem prosbe o info o tym na wielu boardach i odzew byl glownie od albionczykow ktorzy cos gdzies dopadli :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 14:41 
Cytuj  
Powiem co sie finalnie dowiedzialem.

Jak patrzysz na mapke frontieru (odins gate) to masz taki punkt "icestriders totem".
Wokol niego koncentruja sie te moby ktore maja jakis dropy.
Potwierdzone jest ze windswept wrights dropuja chain 98AF i tam widzialem paletajace sie pojedyncze sztuki (wiekszy spawn jest jamtaland ale za blisko friontier keep'a) - te moby sa 50-53 lev.

Same icestriders (to takie insekty zaleznie od typu 40-51 lev) nie wiadomo co dropuja ale wystepuja w Raumarik masowo (to taki ichni dartmoor chyba) wiec pewnie klasa dropow odpowiadaja naszym "giantom".

Sa tam tez (troche za totemem) mature wyrwens - te musza byc 55-60 lev (tez wystepuja w Raumarik).

W Yddgra jest tez caly fort Fenrirow i wg. informacji z gamebanshe te moby tez dropuja chain 98 AF.
Tyle ze cos mi z tym nie pasi bo one sa od dawna zolte dla mnie wiec cos za niskie lev zeby taki drop mialy.

Generalnie jakby sie ktos tam wybieral to ja chetnie pojde.
Tyle ze musi byc healer bo "wymieniac" moba nie mam jak - charmuje icestrider interceptor a one sa strasznie social i przy charmowaniu solo mi leca 2-3 wiecej wiec mob z takiego "charmowania" wychodzi ledwo cieply.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 17:20 
Cytuj  
mam na 25 lv skalda i jestem w dosc silnej guildi wiec popytam sie gdzie moby dropuja armor af 49 tak zeby sorc mogl go zdobyc :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.