mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 12:44 
Cytuj  
Krcze...lazi ktos bo angielskich boardach? Nie ma jakiejs petycji (opieprzenia) mythic'a? Bo mi sie wydaje ,ze kpia z nas ...zrobili jeden shard nazwali go "open beta " i co? ...caly czas full heh...wlazlem tam dzisiaj,na chwile ,bo mnie wywalilo i taki to "open" cholera, ze jest caly czas full i niedostepny..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 13:58 
Cytuj  
Zrobili capa ok 3000 playerow na raz i sie zapchal :smile:
A ludzie roznie o nim mowia - trza poczekac pare dni az ktos dociagnie do 5 lev :smile: :grin: :wink:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 20:43 
Cytuj  
ja czekalem 40 min na wejscie :smile: ale jedno co wiem jatka jest od 5 lv :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ares dnia 2002-06-27 21:44 ]</font>

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 21:07 
Cytuj  
slyszalem ze za 2 tygodnie ma byc nowy server pvp juz nie beta

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 21:11 
Cytuj  
dowiedzialem sie ze nowy server Pvp bedzie sie nazywal Andred ale to nie jest pewne :smile:

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 05:58 
Cytuj  
Ja mam już lvl 7 earth wiza :smile:
Wrażenia trochę niżej.

"Oficjalne" otwarcie PvP ma nastąpić za dwa tygodnie, będą dwa serwery - Mordred i Andred plus serwer testowy Gorlas (coś jak Pendragon). Poczytać o tym można tutaj. Pierwotnie limit miał wynosić 4500, ale mieli jakieś problemy, więc zmniejszyli do 2500 - jak twierdzą, tymczasowo (w tej chwili jest 3500).

Teraz coś o samym serwerze... hmm... ja sam nie zdjąłem jeszcze safety flag (safety można mieć do lvl 10), ale mnóstwo osób to zrobiło. Chaos jest spory (masa death spamu :smile: Przynajmniej jakaś odmiana od nudnego koszenia mobów... Dopiero później się dowiedzieliśmy, że można się /releasować bezpośrednio do stolicy.

Stolica to inna para kaloszy... jak pisałem, wejścia do Camelotu są campowane, ale na szczęście jest sposób aby to ominąć - koło vault keepera jest merchant z medalionami i portujący wiz... można się portnąć do frontierów, do jednego z miast (Humberton i Prydwen jeśli dobrze pamiętam, btw, Prydwen to też popularne miejsce campowania) lub - co najlepsze - stolicy innego realmu :smile: ja portnąłem się do jordheim i kupiłem sobie tamtejszy cloth armor (można używać sprzętu z innych realmów)... wiz wygląda w nim całkiem ciekawie :smile:

Jedno co również zauważyłem to niższa strata expa... na lvl 7 po trzeciej czy czwartej smierci straciłem ledwie 0.1-0.2 'bubla'.

Inna kwestia, która również rzuciła mi się w oczy, to expowanie w mało popularnych miejscach... właściwie ciężko znaleźć miejsce, o ktorym nie pomyslal jeszcze ktos inny, nawet jezeli na 'normalnych' serwerach nikogo tam nie było.

Zresztą co tu opisywać, najlepiej sprawdzić osobiście :smile: Nie wiem czy zostanę na pvp na dłużej (tym bardziej, że na bedevere mam już lvl 40 :smile: ), ale jedno jest pewne - w dłuższej perspektywie czasowej gildia jest absolutnie niezbędna. BTW, może wartoby założyć jakąś ? Osiem osób zbierzemy chyba bez większych problemów...

Na koniec jeszcze dodam, że miałem to szczęście, iż udało mi się zalogować zaraz po otwarciu serwera, i takiego natężenia low lvl'ów jeszcze nigdy nie widziałem... ciężko było znaleźć jakiś cel dla siebie :grin: :grin: :grin:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 06:32 
Cytuj  
Hm...tak mi sie cos wydaje,ze na pvp shardzie,szanse na lvlowanie beda mialy tylko duze gildie he he,( 2-3 grupy minmum w jednym miejscu ,bo inaczej jatka....no i ktora szybciej zrobi capa dla 20-30 membersow,ta bedzie rzadzic na shardzie.Tak czy inaczej,ja napewno sproboje gry na pvp:)...i bede szukal duzej gildi w moim time play...jakby ktos jeszcze ..niech daje namiary gildi...zawsze to lepiej jak bedzie paru polakow w jednej gildi he he

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 09:50 
Cytuj  
ja juz mam spore doswiadczenie na pvp :smile: i powiem ze jest to lepsze od walki z potworami :smile:
za yellow moba na 7 lv dostaje okolo 400 exp za purple castrera 4 k exp ! w 30 min zrobilem 3 lv po odblokowaniu flagi :smile: minusem jest to ze sie zarabia malo kasy , za smierc sie placi u healera tak jakby zabil Cie mob no i racvzej trzeba miec grupe.

mala podpowiedz dla casterow typu spiritmaster: campujcie w wodzie :smile: jest to najlepsza lokacja :smile: dlaczego ? przekonajcie sie sami :grin:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 09:54 
Cytuj  
a i proponuje zebysmy sie nie przenosili na ten 2 server pvp tylko zostali na Mordredzie :smile:
pozatym prosze zebyscie wpisali swoje imiona na kontakty aktualne US Shards - Mordred

P.S. jak ktos szuka gildi prosze sie zapisac do Blackknights mamy okolo 400-450 czlonkow :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.